Lepe reči

ra-ta-tat:
Znam, sada pokušavaš da me navučeš da te non stop hvalim.. nema problema, dajem ti još jednu foru da kažeš da je gotivna :lol:
Bravo bejbice! Tako se priča na ovoj temi :-)
Ne volim da me hvale oni sto me ne znaju i tome ne pridajem nikakav znacaj!I nemoj ti molim te da mi dajes neke fore;-)!

Tema zahteva visoki nivo samosvesti i sposobnost da se distanciramo od svoje sujete.
A posto je to nesavladivo umece za 99% ljudske populacije, osudjena je na propast.
Mada me ovaj tvoj mali eksperiment obradovao, iz razloga sto se potvrdjuje gore napisano.
Lepa rec je ovde na forumu uglavnom shvacena kao slihtanje. Sto vise lepog vidis, veca si slihtara. Al' zapravo LEPOTA JE U OKU POSMATRACA! :wink:
Ovo je jedna od osnovnih perspektiva iz koje posmatram druge. Najbolje se vidi kakav je covek kad govori o drugima.
Licno, iz opravdanih razloga ne moram ovde da iznosim dobre osobine svojih "najomrazenijih", al' svakako ih pred sobom priznajem. Kao sto to isto cinim kad su u pitanju mane i lose osobine onih koje volim i obozavam.
Ako potcenis "neprijatelja", u startu gubis bitku i to iz ciste sujete. Tako su Persijanci potcenili Grke.
I pukli ko zvecke! :razz:

bejbica:
Ne volim da me hvale oni sto me ne znaju i tome ne pridajem nikakav znacaj!I nemoj ti molim te da mi dajes neke fore;-)!

ili ne voliš ili ne pridaješ nikakav značaj, ne može oba :lol:
svejedno
lepo od tebe što si pružila primer forumašicama koje su za razliku od tebe koja baš ima smisla za humor i tako si dobro raspoložena... mnogo veliki namćori.
Pozdrav

ra-ta-tat:
Kokoške, svoju nemoć preispitujte na drugim temama, ovde treba da pišete lepe stvari o ljudima kojima obično govorite ružno.

Sta lepo reci o tebi i tvom ponasanju molim te?

ono sto zelim da kazem reci cu kad hocu i kome hocu,
licemerje
koje ti ovde propagiras nema uticaja na stav koji imamo o nekim forumasima
Ne mislim da cu promeniti svoje misljenje o nekom ako lazno napisem ono sto opet ne mislim o njemu,
ne vidim zasto bih?
Eto, iako ne mogu da skontam Anakinu grubost i ostrinu ponekad, u ovom slucaju se slazem sa njom.
Postoje likovi koji prave zesca njesra pa se posle kao ulizuju....nisko.
Kao sto vec rekoh jednom nicku kog ste donedavno nakrpili na klonovima, sve mi se ovo smucilo i mislim da cu manje dolaziti,
puno je negativne energije i bezrazloznih prozivanja, da ne kazem nekulture.
Ako imate svoje male licne ratove i paklove ne prenosite ih na teme.

divlja u srcu:
Ako potcenis "neprijatelja", u startu gubis bitku i to iz ciste sujete. Tako su Persijanci potcenili Grke.
I pukli ko zvecke! :razz:
Ovo je svakako tačno.
Ali moja ideja je bila da ljudi manje jedni druge ovde gledaju kao neprijatelje... ali izgleda je ovo suviše duboko, mislim to uverenje da je čovek čoveku vuk... u nekim krugovima bar, ovde na primer.

ra-ta-tat:
Ovo je svakako tačno.
Ali moja ideja je bila da ljudi manje jedni druge ovde gledaju kao neprijatelje... ali izgleda je ovo suviše duboko, mislim to uverenje da je čovek čoveku vuk... u nekim krugovima bar, ovde na primer.

da , ljudi ce ti stvarno biti prijatelji ako ih nazivas kokoskama,
a to je jos blaga varijanta za izraze koje ponekad koristis....

O tebi licno mislim da si pametna, ali zlonamerna osoba, koja kada nema argumenata prelazi u vredjanje bez razloga. I cini mi se da uzivas u tome da palis vatru po forumima...Potpuno mi je jasno zasto ne mozes da stanes iza jednog svog nicka i svojih reci,
ali ako ovde napisem da o tebi i jos nekima mislim lepe stvari bice to najcistija laz.

Cenim ljude koji se ne slazu sa mnom, cenim ljude koji stoje iza svog misljenja ali
kako moze osoba koja se stalno pretvara da je neko drugi , ne stoji iza svojih reci i vredja radi zabave da zasluzi bilo cije postovanje, ili lepo misljenje?

4 Silly
"kokoške" nije uvreda
nisam tražila da mi budu prijatelji
nisam se nikad pretvarala da sam neko drugi
nisam zlonamerna, ali ti svakako imaš pravo na svoje mišljenje

ako sam nekog uvredila, neka se žali Gazdarici ili nekom sličnom

Nije toliko duboko, koliko je to pokazatelj da ljudi prenose licne frustracije u virtuelni svet. Ovde cesto dolazi do projekcije nekih realnih problema, koji se onda projektuju na nekakve forumske "zle duhove".I sve im je ovde suvise realno, sve se shvata preterano ozbiljno, ne mogu ljudi da se opuste i onda stvarno dodjes do zakljucka da je ovaj virtuelni svet slika i prilika onog stvarnog. Meni je forum poligon za igru. Mislim, u realnosti cu tesko da se kloniram, npr. :lol: Tesko da cu da govorim uzivo u stihovima ili slicno. Al' osim igre, mozes lepo da izucis ljudsku prirodu, narocito njen mracni aspekt, koji je jedan od mojih fascinacija. :-)

bejbica:
Banshee je bas gotivan lik!
hvala,bejbice :D ;)

@ra-ta-tat : dosadna?mislis? mogu ja i vise.....:mrgreen: :lol:

evo i moj doprinos temi...iz nekog cudnog razloga gotivila sam etotako...iz nekog jos cudnijeg razloga to ne vazi za ra-ta-tat. :shock: ne znam sta ti bi... :?
toliko.

4 divlja
Nada umire poslednja :)
Sada mi je žao što mi ime nije Nada. Ali Nada je na kraju jako usamljena jer ostaje sama, patila je za svima koje je nadživela. Onda joj možda i nije tako zgodno...

Nadam se kao Nada, da će osobe koje su popljuvale autora teme, poštovanu mene, shvatiti paradox svojih izjava.

enjoy :D
Picture43.jpg

Banshee:
sarmirana sam vasim izgledom lepa devo.....:shock:.....kao i uvek.....
ali malcice smo prgavi (ovih dana) :cry:

no dobro...
pa samo sam ti rekla da se ponavljaš, nisam ti rekla da si generalno dosadna :lol:
mnoge gluposti na forumu su rezultat nesporazuma
Thanx Banshee, my compliments to you too :)

kako kako kako
ne razumete? :?

treba samo reći: DA; ALI...
i to u TREĆEM licu.
Dakle, da, ratatat (npr.) me ponekad nervira, ali je infantilna a to je tako retko lepa osobina (mislim da je umeće ne biti dosadni Balkanac!) :P
Ali ona me minimalno nervira :lol:
Poz. od kokošice :D (uvrede? to je sve u tvojoj glavi! - rekla bi jagodica)

ček..jel treba o poslednjem forumašu ili onako?
Patak me nervira, ali ..e, ovo je već teže, ali...ume da bude zabavan i da me ponekad baš lepo razume i to lepo kaže :P Eto!

Struja me ponekad neviđeno smori nekim postom, ali je lepa i draga i lepo se ljubi :mrgreen: hahahaha....ne, nije ono što ste pomislili 8)
Dalje...nema dalje.

Back