Lepa sela lepo gore

  • Začetnik teme teta djana
  • Datum pokretanja
Ja sam drugu Titu isao na sahranu 350 km peske.
Vama smesno?!
... smesno ...
J*e*b*o mi pas majku ... a mudar je bio, sepao ledeni, mnogo je lagao mamicu mu j*e*b*e*m,
al smo ga svi voleli... 350 km peske ... a bio sam i mladji, j*e*b*i ga ... to je za mene
bila setnja ...




Je l se predajes?
Ma jok!
Neko mora ...
Aj ti
Aj ti




Ajde komandosi sta ste se u*s*r*a*l*i!
 
Nikola Kojo-Bata Zivojinovic:
-...sta seres ti,ti ces da mi se mesas u zanat?
-ma serem ti se u zanat...nije te sramota bre,krades posteno zaradjeno...
-a ti si mi posteno zaradjivao,kao...dosao si ovde da se ogrebes za cin,mamu ti je*em ,onu partizansku...
-Veljo,ako ne prestanes,je**cu ti mater!Ko je nasao da mi govori o postenju?Majku vam ***** balavu!

-Vase cuveno postenje...uvek ste bili puni tih sranja o postenju.Je li,gospodine kapetane,jel ti mislis da je jedna kuca koju smo mi njima zapalili ,ili koju su oni nama zapalili,posteno zaradjena,a?Jeste kur** moj!Da je posteno zaradjena ne bi je tako lako ni palili jedni drugima...e...Dok vam je ćopavi zagorac trpao u dupe americke dolare znali ste da kenjate o Bratstvu i Jedinstvu i da se smeskate jedni drugima.A onda,onda je doslo vreme da svedete racune.Nema problema,samo,sto ih niste ranije svodili,a?Nego ste se pedeset godina izdrkavali ovde,pedeset godina vozili skupa kola,kar*li najbolje pi**e,pa sad kad se ki*a vise ne dize,e,ajde da se sad malo bavimo postenjem.E pa,iskenjam se ja vama na to vase postenje,i na celu tu vasu postenu generaciju...pi*da vam materina da vam pi*da materina svima vama...POSTENIMA...
 
Dobar dan jel tu milos kozic po zanimanju arheolog ,jeste ,e sad se zajebao mora da podje sa nama ,ALOOO arheolog imamo i mi kosti al se zakopavaju ,evo bas sam sad stigao sa puta evo ti kola i sedista se obaraju sa strane a noge na ramena razumes,izvini kevo ,ajmo sto pre odem pre cu da se vratim ,eto vidis kako je lepo u vojsci :D :D :D :D :D :D :D
 

Back
Top