LEGA CALCIO, PREMIER LEAGUE, BUNDESLIGA, PRIMERA, LIGUE 1

Vash tim?

  • Inter

  • Milan

  • Lazio

  • Roma

  • Napoli

  • Sampdoria

  • Juventus

  • Torino

  • Fiorentina

  • Neki drugi, ybg svetu se ne moze ugoditi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cekaj kako je Roma vise zasluzila titulu kad je Inter tokom citave godine bio prvi i plus razbio je Romu na sred Olimpika sa 4-1???kako ste nerealni sa tim pricama,razumem ja da neki ljude mrze Inter pa zato tako pisu...i cuj ovog Inter namestao utakmice???pa upravo Interovi najveci rivali su namestali utakmice,Milan,Juventus...zato Inter pre i nije mogao da bude sampion...
FORZA INTER!!!

uvijek se pojavi neki novi nesha ...:dash:
 
walken smesan si jako sa ovim tvojim izjavama,Milan i Juvenstus su bili pobednicki timovi zato sto su godinama namestali utakmice i zbog toga Inter nije mogao da bude sampion godinama...znam da je vama navijacima Milana i Juventusa tesko sve ovo palo ocekivali ste da Inter izgubi titulu u poslednjem kolu u Parmi, kad ono malo sutra rutinska pobeda Intera za novi treci skudeto zaredom....a sad se vidi ko su gubitnicki timovi Juventus,Roma i pogotovo Milan koji ce u kup uefa sledece godine,vi ste luzeri pomirite se sa tim...mozes ti sad da smaras ovde i pricas bajke zna se istina-INTER je sampion
walken se bolje razumije u fudbal od tebe (kad uporedis tvoje i njegove postove) barem 28597e890674897489070897 puta, prati fudfbal, koliko sam mogla da zakljucim 10tak godina.
imas poprilican broj dobre literature koje ce ti prosiriti znanje i SHVATICES da je svih ovih godina Inter bio u sijenci timova kao sto su Milan i Juventus.
a nemoj da govoris da inter nije namjestao: to ti je kao da kazes kako Miskovic nikad nista ukrao nije.
 
Poslednja nagadjanja: - Lampsi u Interu
- Makun u Man Sitiju
- Huntelar u Man Utd
- Kupe u Totenhemu

Makun je odlican igrac...jedva cekam da ga gledam cesce;)
Ne vjerujem da ce Kupe mrdati a uostalom ne znam koliko je to dobar posao...mislim da bi mogli dovesti mladjeg golmana!
Huntelar moze doci bilo gdje...vidjecemo gdje ce to biti!
Nije mi jasno zasto Lampard ne potpise odmah ugovor...sta on ceka?!(pretjeruje stvarno...)
 
Makun je odlican igrac...jedva cekam da ga gledam cesce;)
Ne vjerujem da ce Kupe mrdati a uostalom ne znam koliko je to dobar posao...mislim da bi mogli dovesti mladjeg golmana!
Huntelar moze doci bilo gdje...vidjecemo gdje ce to biti!
Nije mi jasno zasto Lampard ne potpise odmah ugovor...sta on ceka?!(pretjeruje stvarno...)

Moje mišljenje je da on hoće da ode, ali ne na način koji je npr. Ševa otišao iz Milana : sad ga smatraju izdajicom ,nego hoće
,,Ja sam htio,ali oni nisu'' i da okrivi upravu za sve.
Zato sam ja da on UDARI PUT.
Očigledno to želi.
 
Inter je zasluzeno osvojio titulu ove godine...I Inter je jedini klub koji nije namjestao od ovih velikih klubova!
Ja Inter ne volim ali sam pratio italijansku ligu i smijesno je pricati da Morati namjesta utakmice a da gricka nokte u Parmi i da skace kao malo dijete kad je Ibra dao gol...a tek da mu vidite intervju nakon utakmice, tu je pokazao da je veliki covjek...meni je onaj Galijani veoma sumnjiv kad smo vec kod toga(mnogo je penala dosudjeno za Milan ove godine)...Moratija su u njegovoj porodici zvali luzerom ali vremena se mijenjaju...doslo je vrijeme da Inter konacno osvaja titule!
Liverpul bi bio u istoj situaciji da nema sjajnu istoriju i ovu Ligu sampiona 2005., isto bi se pricalo da su luzerski tim...ali i oni ce sigurno vrlo brzo da krenu boljim putem!(cim se osvijeste)
 
GRIZZLY svaka cast na postu sve si rekao kako treba i kako je realno.eto ja pitam ove ostale kako je Roma vise zasluzila titulu kad ih Inter razbije 4-1 usred Rima?i kad Inter tokom citave sezone bude prvi na tabeli?naravno na to nema odgovara samo neke smesne prozivke kao ovaj sarabubasara,pa naravno da je Inter bio u senci Milana i Juventusa kad su ti prevaranti namestali utakmice...neverovatno je da ovde ljudi napadaju Inter a brane Milan i Juentus koji su dokazano namestali utakmice pa kuda ide ovaj svet...
 
NS GARI:
walken smesan si jako sa ovim tvojim izjavama,Milan i Juvenstus su bili pobednicki timovi zato sto su godinama namestali utakmice i zbog toga Inter nije mogao da bude sampion godinama...

A sto onda u LS nisu pokazali svoju snagu kad vec nisu mogli u Kalcu zbog namestanja?
Milan jeste pobednicki tim, jer bez obzira sto je namestao u Kalcu, imao je velike uspehe u takmicenju koje nije namestao -> LS. Da nije Ancelotija, imali bi sigurno jos 2 titule.
 
@ El Caballero

U principu, Drogba je prakticno otisao iz Celzija, kao i Lampard u Inter za 8 mil. evra, za platu od 9 mil. evra po sezoni, mada autor teksta smatra da je ipak blizi ostanku u Celziju.
City uzima Makuna, autor misli da je ipak blizi Arsenalu ili Totenhemu.
Real uzima Kolocinija za 13 miliona evra, a onda vraca Ezekijela Garaja u Rasing na pozajmicu.
Amauri ide u Juve, ali problem pravi njegov agent koji trazi 2 miliona za sebe.
Liverpul uzima Gereta Berija iz Aston Vile za 12 miliona funti, autor misli da ce Vila da pokusa da nabije cenu do 15 mil. ili da ga nece ni prodati. Sve to prati Juve, jer od toga zavisi da li uzimaju Cabija Alonsa.
Totenhem je blizu da uzme Kupea za 2,5 miliona evra.
P.S. Znam da nisi trazio od mene, ali me je zanimalo sta se desava, pa kad sam vec procitao, rekoh da ucinim svoje dobro delo za danas :)
 
Inter i nije bio tako los u LS...bio je cak jedna od boljih ekipa(u grupnom dijelu jedna od najboljih)...losa taktika, crveni kartoni i nedostatak srece su ih unistili protiv Liverpula...i koliko se sjecam i Milan i Inter su ispali u osmini finala Lige sampiona...
Nije lako kada te svi nazivaju luzerskom ekipom da igras Ligu sampiona i to uspjesno...za to vrijeme se Milan velica kao najbolji svjetski klub...a to je Interu najveci rival...ni to sigurno ne utice dobro na rezultate Intera...
Ranije ih je izbacio Viljareal koji nikad u istoriji nije bio jaci...
A koliko znam Inter ima dvije Lige sampiona...kad uzmemo u obzir da je jedan Mancester do juce imao isto dvije...dodje mi stvarno da se zapitam da li je Inter los klub?!:zbunjeni smajli:
 
walken smesan si jako sa ovim tvojim izjavama,Milan i Juvenstus su bili pobednicki timovi zato sto su godinama namestali utakmice i zbog toga Inter nije mogao da bude sampion godinama...znam da je vama navijacima Milana i Juventusa tesko sve ovo palo ocekivali ste da Inter izgubi titulu u poslednjem kolu u Parmi, kad ono malo sutra rutinska pobeda Intera za novi treci skudeto zaredom....a sad se vidi ko su gubitnicki timovi Juventus,Roma i pogotovo Milan koji ce u kup uefa sledece godine,vi ste luzeri pomirite se sa tim...mozes ti sad da smaras ovde i pricas bajke zna se istina-INTER je sampion
Ako sam ja smesan i lazem, onda video snimak ne laze ... To da je godinama namestao moze da znaci za samo 2 godine kad su im oduzete titule, a tih godina i ranije Juventus je imao najboljeg golmana na svetu (Buffon) najbolji odbrambeni par na svetu (Kanavaro i Tiram), najboljeg igraca Evrope (Nedved) i napadaca koji je konstantno medju najboljim u kalcu (Trezege) ... Kad na sve to dodas Del Piera, Emersona, Vijeru, Zambrotu i Ibrahimovica, onda uvidis da je to veoma jak tim koji je redovno dobijao Intera bez pomoci sudija .... Meni ovo nije tesko palo zato sto i nisam ocekivao da Juve bude prvi nego Inter ...Razumem ja da volis Inter i da si jedva docekao Interovih 5 minuta, ali fali ti objektivnosti ...


Zasto je Inter luzerski tim a Juve i MIlan nisu?


Zato sto Inter nije osvojio nijednu titulu 90-ih, a Juve i Milan su namestali posle 2000-te, tako da te price kako Inter nije osvojio zbog namestanja padaju u vodu...

Zato sto je Inter potrosio gotovo milijardu tadasnjih maraka na pogresna pojacanja (tipa Koje, Farinos, Toldo, Kanavaro, Jorgatos, Emre i ostali), dok je Juve dovodio Zidana, Davidsa, Desampa, Trezegea, Zambrotu, Nedveda, Bufona, Tirama i ostae, a Milan Sevcenka, Kaku, Nestu i ostale ...

Zato sto su imali maestralne procene - dali su Kanavara za Karinija, dali su Sedorfa i Pirla Milan a doveli Kokoa, zato sto su prodali Ronalda a on se u Realu preporodio, itd.

Zato sto su Evropi bili ocajni (te dve titule su osvojili 60-ih) ...

Zato sto je tada prvi golman Intera (Toldo) izjavio da Inter nema pobednicki mentalitet kao Juventus i da mu je zao sto nije presao u Juve ...


Naravno, navijaci nisu krivi sto je Inter luzerski klub, kriva je uprava i navijaci to nisu zasluzili ... Oni su se trebali baviti svojim stvarima a ne da budu ljubomorni na Juve i Milan ...


Mnogi pricaju da je Juve u kalcu dominirao zbog namestanja a da je u Evropi bio ocajan zato sto ne moze da namesta ...

1996 - Juve je postao prvak Evrope
1997 - izgubio u finalu od Borusije (mada je zasluzio pobedu)
1998 - izgubio u finalu od Reala tesno
1999 - ispao u polufinalu tesnim rezultatom od tadasnjeg prvaka Mancestera
2000 - nije igrao izmakla mu LS za jedan bod
2001 - nije prosao grupu zasluzeno, izgubio u odlucujucoj od Panatenaikosa u gostima
2002 - ispao u grupi medju 16 najboljih timova (nijedan italijanski tim nije prosao tada)
2003 - izgubili u finalu nesrecno na penale od jos jednog "gubitnickog tima"
2004 - izgubili u osmini finala od La Korunje, koja je bila veoma jaka tada (izbacila Milan)
2005 - izgubili u cetvrt finalu od sampiona Evrope
2006 - izgubili u cetvrt finalu od finaliste

Kad se sve sabere za 10 godina - 1 titula, 3 izgubljena finala, polufinale, i dva cetvrt finala ... To i nije lose za jedan "gubitnicki" tim ...

Zbog svega toga Juve i Milan su institucije za Inter, a ne zbog namestanja ...
 
A koliko znam Inter ima dvije Lige sampiona...kad uzmemo u obzir da je jedan Mancester do juce imao isto dvije...dodje mi stvarno da se zapitam da li je Inter los klub?!:zbunjeni smajli:
Te dve su osvojene 60-ih ... Mancester je u odnosu na Inter osvojio te titule u nekom vremenskom intervalu ... Nije Inter los klub, imali su fenomenalne igrace u istoriji, ali imaju neki luzerski mentalitet ili su jednostavno ukleti ...
 
walken se bolje razumije u fudbal od tebe (kad uporedis tvoje i njegove postove) barem 28597e890674897489070897 puta, prati fudfbal, koliko sam mogla da zakljucim 10tak godina.
Lose si zakljucila Saro ... Fudbal pratim intenzivno od evropskog prvenstva 1992, sad ce biti 16 godina, i za to vreme sam odgledao milion utakmica i milijardu igraca, i odlicno znam kakav je bio Inter a kakvi su bili Juve i Milan ...
 
A sto onda u LS nisu pokazali svoju snagu kad vec nisu mogli u Kalcu zbog namestanja?
Milan jeste pobednicki tim, jer bez obzira sto je namestao u Kalcu, imao je velike uspehe u takmicenju koje nije namestao -> LS. Da nije Ancelotija, imali bi sigurno jos 2 titule.
Posto mene mrzi, napisi ti sta je gubitnicki tim Milana osvajao 90-ih godina i u ovom novom veku, i kakve je igrace imao ... Teski gubitnici ... Pogotovo Maldini ...
 
ajde ok mozda sam ja preterao pa rekao da su Juve i Milan gubitnicki timovi...ali koliko titula sampiona evrope ima Juventus?koliko znam ima dve titule kao i Inter prema tome neznam o o cemu pricas nije bitno ko ih je kad osvojio....i Inter je igrao polufinale lige sampiona pre par godina i cetvrtfinale pa sta sad pamte se samo titule...a Inter je osvojio i dva kupa uefa u proteklih 15 godina,to zaboravljas i to su uspesi u Evropi...i neznam koliko kupova italije...
uglavnom poenta moje price je da je smesno da se sad vadite kako je Inter ovu sezonu namestio,pa dobro da li vi stvarno verujete u to???ovu sezonu je Inter odigrao na vrhunskom nivou prvo deo sezone je gazio sve redom Roma je pregazena sa 4-1 u Rimu,Milan je pobedjen 2-1,jedino sa Juveom je bilo 1-1, i Inter je dugo drzao formu ali onda je jednostavno morao pasti u formi jer niko nemoze da celu sezonu drzi tako dobru formu i bas tada je bila tekma sa Liverpulom kad im je pala forma),i eto na kraju je kiksem protiv Sijene dovedena titula u pitanje(a protiv Sijene Inter nije imao srece) i onda dolazi to poslednje kolo svi govorili kako je Inter luzerski tim i kako ce na kraju Roma biti sampion,kad ono opaaa veliki Zlatan Ibrahimovic rutinski zabija DVA gola za novi SKUDETO 16-sti u Interovoj istoriji.

i onda dodje neko i kaze kako je Roma zasluzila vise titulu a Inter ih zgazio 4-1 u Rimu i plus bio je tokom cele godine prvi na tabeli.po meni je ova ekipa Intera odlicno ukomponovana i konacno je Morati kupio prave igrace pogotovo je pravi potez bio dovodjenje Ibrahimovica...

slazem se sa tobom da je Morati imao ranije pogresne procene oko igraca,jedini koji je valjao od te stare garde je Zaneti on je legenda Intera...
 
ajde ok mozda sam ja preterao pa rekao da su Juve i Milan gubitnicki timovi...ali koliko titula sampiona evrope ima Juventus?koliko znam ima dve titule kao i Inter prema tome neznam o o cemu pricas nije bitno ko ih je kad osvojio....i Inter je igrao polufinale lige sampiona pre par godina i cetvrtfinale pa sta sad pamte se samo titule...a Inter je osvojio i dva kupa uefa u proteklih 15 godina,to zaboravljas i to su uspesi u Evropi...i neznam koliko kupova italije...
uglavnom poenta moje price je da je smesno da se sad vadite kako je Inter ovu sezonu namestio,pa dobro da li vi stvarno verujete u to???ovu sezonu je Inter odigrao na vrhunskom nivou prvo deo sezone je gazio sve redom Roma je pregazena sa 4-1 u Rimu,Milan je pobedjen 2-1,jedino sa Juveom je bilo 1-1, i Inter je dugo drzao formu ali onda je jednostavno morao pasti u formi jer niko nemoze da celu sezonu drzi tako dobru formu i bas tada je bila tekma sa Liverpulom kad im je pala forma),i eto na kraju je kiksem protiv Sijene dovedena titula u pitanje(a protiv Sijene Inter nije imao srece) i onda dolazi to poslednje kolo svi govorili kako je Inter luzerski tim i kako ce na kraju Roma biti sampion,kad ono opaaa veliki Zlatan Ibrahimovic rutinski zabija DVA gola za novi SKUDETO 16-sti u Interovoj istoriji.

i onda dodje neko i kaze kako je Roma zasluzila vise titulu a Inter ih zgazio 4-1 u Rimu i plus bio je tokom cele godine prvi na tabeli.po meni je ova ekipa Intera odlicno ukomponovana i konacno je Morati kupio prave igrace pogotovo je pravi potez bio dovodjenje Ibrahimovica...

slazem se sa tobom da je Morati imao ranije pogresne procene oko igraca,jedini koji je valjao od te stare garde je Zaneti on je legenda Intera...
100x sam rekao da Inter nije namestao (dok se ne dokaze suprotno) nego da je previse poguran od strane sudija a to su dve razlicite stvari, niti bih ja voleo da se dokaze da se namestali jer bi to dotuklo italijanski fudbal ... Inter je ove sezone igrao solidno, ne sampionski ali solidno ... Sampionski je odigrao Juve kome je direktno oduzeto 12 bodova zbog sudijskih gresaka, koji je od mogucih 18 bodova u duelu sa Milanom, Romom i Interom osvojio 12 bodova ...

Protiv Parme bi bilo sramota da nisu pobedili jer Parma se sad definitvno raspala kao stabilan klub ... A i ovu titulu je doneo igrac Juventusa koji ne bi presao u Inter da nije bilo svega onoga ...
 
Ljudi nemojte da se mlatite. Drogba je vec otisao, Lampsi ostaje. A sto ne potpise ugovor? On kaze da jos nisu razgovarali o tome, a da ce razgovarati kad zavrsi ove utakmice za reprz. Kenjon je potvrdio i dodao da kad god Lampsi hoce njega ceka ugovor. Tako da je to resena stvar. I nije mi cudno ako hoce malo vecu platu, zato sto Seva ima najvecu - a Lampsi je kud i kamo korisniji i bolji od njega.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top