LEGA CALCIO, PREMIER LEAGUE, BUNDESLIGA, PRIMERA, LIGUE 1

Vash tim?

  • Inter

  • Milan

  • Lazio

  • Roma

  • Napoli

  • Sampdoria

  • Juventus

  • Torino

  • Fiorentina

  • Neki drugi, ybg svetu se ne moze ugoditi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U tom finalu mnogi od ove djecine nijesu igrali...
I kazem ti da ce mentalno da panu jer ni iduce godine nece osvojiti nista...i onda krece totalna rasprodaja! samo pazi:ok:
Fabregas je igrao sigurno kao i Ebue (simulirao onaj faul kad su poveli), mislim da su Hleb, Ture i Van Persi bili u timu, mrzi me da proveravam sada ... Ovi ostali i nisu bili tada Arsenalu ... Kostur danasnjeg tima im je igrao finale ...

Videcemo dal ce pasti mentalno ili nece i dal ce biti rasprodaja ... Ja bih rekao da nece, i da ce naslediti onu generaciju Anrija ...
 
Inter ne stvara mnogo prilika ali daje golove i pobedjuje, to je karakteristika vecine dobrih klubova kao i INTERA ! Sto se tice titule zasluzeno su je osvojili i tu nema sta da se prica. Imaju sjajnu i jaku odbranu ( Zaneti , Kordoba, Materaci ...) kreativan vezni red( Kambijaso, Figo , Stankovic ...) i sjajan napad predvodjen Ibrakadabrom. Pored njega ima jos kvalitetnih napadaca (Kruz , Krespo , Suazo ...)
 
Inter ne stvara mnogo prilika ali daje golove i pobedjuje, to je karakteristika vecine dobrih klubova kao i INTERA ! Sto se tice titule zasluzeno su je osvojili i tu nema sta da se prica. Imaju sjajnu i jaku odbranu ( Zaneti , Kordoba, Materaci ...) kreativan vezni red( Kambijaso, Figo , Stankovic ...) i sjajan napad predvodjen Ibrakadabrom. Pored njega ima jos kvalitetnih napadaca (Kruz , Krespo , Suazo ...)
Jasta, umal' da osvoje Ligu sampiona...
 
cekaj kako je Roma vise zasluzila titulu kad je Inter tokom citave godine bio prvi i plus razbio je Romu na sred Olimpika sa 4-1???kako ste nerealni sa tim pricama,razumem ja da neki ljude mrze Inter pa zato tako pisu...i cuj ovog Inter namestao utakmice???pa upravo Interovi najveci rivali su namestali utakmice,Milan,Juventus...zato Inter pre i nije mogao da bude sampion...
FORZA INTER!!!
 
Inter je sampionski tim koji stalno osvaja trofeje,prosli vikend cela Italija je bila protiv Intera jer im je krivo sto su oni luzeri,ali Inter je dokazao na gostovanju u Parmi da je veliki tim...gubitnici iz Rima i iz tabora Milana sad mogu sad da laju koliko god oce nemogu da promene istinu koja je surova za njih-INTER JE SAMPION,i tu se svaka prica zavrsava.
 
Inter je sampionski tim koji stalno osvaja trofeje,prosli vikend cela Italija je bila protiv Intera jer im je krivo sto su oni luzeri,ali Inter je dokazao na gostovanju u Parmi da je veliki tim...gubitnici iz Rima i iz tabora Milana sad mogu sad da laju koliko god oce nemogu da promene istinu koja je surova za njih-INTER JE SAMPION,i tu se svaka prica zavrsava.

1.Da stalno osvajate trofeje...pa i nije bas istina...
2.ne mogu se pise odvojeno
;)
 
WBA_Logo.jpg
novi prvoligas WBA
 
Posto svi pricate o zasluzenoj tituli Intera, evo klipova utakmica u kojima je Juve ostecen ove sezone ... Cim budem imao jos malo vremena, postavljam klipove gde je Inter ocigledno poguran od strane sudija, pa vidite zasto ja smatram da je njihova titula nezasluzena ...


4. kolo protiv Rome:
(nedosudjen penal za Juventus 01:15, nedosudjen penal za Juventus 01:28, penal za Redjinu u 90 minutu iako je trebao indirekt) - Redjina pobedila 2-1





Evo 5 utakmica u kojima je Juventus drasticno ostecen ove sezone, i od mogucih 15 osvojena su 3 boda ... Kad se na to dodaju bodovi koje je Inter dobio zahvaljujuci sudijama, drugaciji bi bio raspored na tabeli ...
 
Svestan sam ja da sudije poklanjaju Interu . Ali sad je gotovo jer je Inter sampion( ne navijam za Inter samo sam izneo svoje misljenje o njima)
To se ne zna dal poklanjaju, dal slucajno grese, dal su pod Moratijevim uticajem ili nesto cevrto ... Tek bi trebalo da se sazna ... Inter je sada u istoj situaciji kao i Juventus ... Ja bih rekao da nije gotovo, jer bilo je gotovo i kad je Juve bio sampion pre dve godine pa su im ipak oduzeli na kraju ...
 
To se ne zna dal poklanjaju, dal slucajno grese, dal su pod Moratijevim uticajem ili nesto cevrto ... Tek bi trebalo da se sazna ... Inter je sada u istoj situaciji kao i Juventus ... Ja bih rekao da nije gotovo, jer bilo je gotovo i kad je Juve bio sampion pre dve godine pa su im ipak oduzeli na kraju ...

wtf.gif

Bratlana ne zanosi se, gotovo je!
 
Sto se Lampsija tice, zaboravite!
Rekao je da ce posle utakmica sa reprz. razmotriti ponovo ponudu Celzija i da ce najverovatnije doci do dogovora.
Kenjon je rekao da je Celzi Lampsijev tim i da njega ceka ugovor.
Tako da - Zaboravite! :D

Ok, zaboravili smo, nemoj odmah da se zestis :) I od sad, ko ti dirne u Chelsea, taj je vegetarijanac :)
In other news, nasao sam juce vest da je Mancester zainteresovan za Pletikosu :dontunderstand: Ima li insajdera na forumu? :)
 
cuj sad ovog sto mi nalazi pravopisne greske...ajde u redu je...Boze sacuvaj Milan i Juventus su nasli da se zale na sudije....isti oni koji su godinama namestali utakmice,pa da li ste vi normalni???ko o cemu ***** o postenju,vi ste bre uhvaceni da namestate utakmice,a sad tu pricate kako Inter namesta...
tuzno je na sta ste spali jer ste skroz nemocni,pomirite se sa sudbinom,sampion je INTER i to je to.
a vama koji govorite da je Roma zasluzila titulu samo se setite meca na Olimpiku,kad je Inter demolirao Romu sa 4-1,i plus Inter je tokom cele godine bio prvi i na kraju apsolutno zasluzeno osvojio titulu!

gubitnici iz redova Milana,Juventusa i Rome sad mozete samo da placete,eto ja zelim Milanu puno uspeha u kupu uefa!haha
 
Ma ne zestim se, samo da vas informisem. :) Danas svi moje postove pogresno shvataju. vnnkrca mislio da skacem na L'pool temi, ti mislis da se zestim :lol:

Mislim da ovo za Pletikosu nije istina. Mator je.

Sorry, my bad :)

Zato mi je i bilo cudno, secam se da je bilo neke price da ce Kasper Smajhel da potpise jer im treba mlad i perspektivan golman, kad odjednom- mladi i perspektivni Pletikosa :whistling:
 
wtf.gif

Bratlana ne zanosi se, gotovo je!
Veruj mi da italijanima nije tesko da zapocnu novi kalcopoli, i kad su mogli da oduzmu Juventusu koji institucija u odnosu na Inter, moci ce i Interu ... Zbog toga bih ja rekao da nije gotovo ... Iskreno, voleo bih da je gotovo i da se ova sezona vise ne spominje ... Ja i nisam ocekivao titulu Juventusa poste je bilo veoma nerealno boriti se za skudeto tako da sam prezadovoljan trecim mestom (sta Milan onda da kaze) koje je izboreno sa 3x slabijim timom od onog pre 2006 ...

Ne bih ni voleo da Juventusu daju titule za zelenim stolom (iako je zasluzio zbog igara na terenu) i na neki nacin mi je drago sto je Inter uzeo 3 skudeta za redom (iako nijedan nije zasluzen) samo zato da bi uneo malo zanimljivosti u kalco ... Takodje ni navijaci nisu zasluzili da se u njihov tim ulozi oko milijardu evra a da ne osvoje skudeto ... Za razliku od njih Juve i Milan su ulozili 5x manje novca a osvojili su 10x vise titula, i zato su to pobednicki timovi a Inter luzerski (iako se posle ove sezone prica da su rodjeni pobednici) ...


Ne kazem ja da je Inter namestao, ali su previse pogurani od strane sudija, nevezano za sputavanje Juventusa i Milana, i to im baca mrlju na ova tri "zasluzena" skudeta ...

Iako navijam za Juve, ja sam bio prvi za to se kazne zbog Modjijevih bahanalija i da se Italija konacno ocisti od fudbalske mafije, ali verujte da Morati nije nista cistiji od Modjija i Berluskonija i da ce Inter najebati zbog njega ....
 
walken smesan si jako sa ovim tvojim izjavama,Milan i Juvenstus su bili pobednicki timovi zato sto su godinama namestali utakmice i zbog toga Inter nije mogao da bude sampion godinama...znam da je vama navijacima Milana i Juventusa tesko sve ovo palo ocekivali ste da Inter izgubi titulu u poslednjem kolu u Parmi, kad ono malo sutra rutinska pobeda Intera za novi treci skudeto zaredom....a sad se vidi ko su gubitnicki timovi Juventus,Roma i pogotovo Milan koji ce u kup uefa sledece godine,vi ste luzeri pomirite se sa tim...mozes ti sad da smaras ovde i pricas bajke zna se istina-INTER je sampion
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top