Lefkada - beli biser u Jonskom plavetnilu - opšta tema

a ti udomi hobotnicu :kez: ili malog ježa i sl :mrgreen:
Ja bih! I malu kozicu sa puta i bilo šta...
Dragi bi mi se bunio kada bi to nešto ušlo u kola sa nama a da se mrda :mrgreen:

A ne mogu da verujem da nema nigde nikakvih informacija o drugim stvarima sem o plažama i hrani. :aha:

Na primer na Rodosu znam da postoji Dolina leptira, i tu na Lefkadi budu flamingosi i kao još neke retke ptice i biljke a nigde ne piše tačno gde...u koje doba godine...ništa
 
Onda...Vidim da je najpoznatiji restoran na Lefkadi Rachi restoran gde je kao najlepši zalazak sunca na ostrvu, odakle može da se leti..
Gde treba da se rezerviše unapred, ostavi broj kartice i skidaju ti 20 evra po osobi ako otkažeš :rotf:
No...nigde ne pišu cene hrane...Ni da li postoji u tom mestu alternativa koja nije fenseraj...

ma koj ce ti info :D

na Lefkadi najludje je sto reklamiraju onaj vodopad u Nidriju :D

dodjes u julu i cvrc Milojka nigde ni kapi vode :lol: jer naravno da je vodopad aktivan cini mi se u maju.

A u obimu je Lefkada onim redovnim putem okruglo 92km ili 96...skuterom smo je obisli 5 puta za 10 dana :heart:

I nisam isao u planine a ima svega i svacega...

Sta znam voliim osnovne info ali vise volim da istrazujem i da se odusevljavam kad naletim na neka cuda.

I da Uvek preporuka za Lefkadu na prvom mestu onaj osecaj kada se dolazi na nju tunelom ispod mora mmmmmm ludilo
pa sve ostalo ..
 
ma koj ce ti info :D

na Lefkadi najludje je sto reklamiraju onaj vodopad u Nidriju :D

dodjes u julu i cvrc Milojka nigde ni kapi vode :lol: jer naravno da je vodopad aktivan cini mi se u maju.

A u obimu je Lefkada onim redovnim putem okruglo 92km ili 96...skuterom smo je obisli 5 puta za 10 dana :heart:

I nisam isao u planine a ima svega i svacega...

Sta znam voliim osnovne info ali vise volim da istrazujem i da se odusevljavam kad naletim na neka cuda.

I da Uvek preporuka za Lefkadu na prvom mestu onaj osecaj kada se dolazi na nju tunelom ispod mora mmmmmm ludilo
pa sve ostalo ..
a joj...pa gde su ti oci bile....cvetic tamo, cvetic vamo...oblak tamo pa jos jedan...
opasno me zanima laguna pored Lefkasa...i jos trazim info o dimljenim kobasicama posto me ribe nimalo ne interesuju :mrgreen:
 
Ostrvce Meganizi.
IMG_20230903_142042.jpg
 

Back
Top