LED ZEPPELIN

Nisam ih nikad nesto previse gotivio,mada su prva 4 albuma prica za sebe,
Od ostalih albuma jedino bi izdvojio Physical Graffiti.Album Coda mi se najmanje svidja.
 
zeppelini - moja prva i najveca ljubav!
robert plant<3
jimmy page<3
prosto ne mogu da verujem da postoje osobe koje ih ne vole. Pobogu. oni su jedni od rodonacelnika rokenrola. neiskomercijalizovani. umetnici. tajanstveni. njihovo delo ce uvek ziveti!
zasluzuju svacije divljenje. oni su muzika. <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
...malo sam se zanela...... :)
 
Joj decko je trebao da mi da majicu sa njima a nije:0...Ne slusam ih samo samo htela majcu jer sam pozerkaaa....Znam dve pesme Stairway to heaven i Kashmir...Kashmir smara,AcDc su mi bolji...

:dash:uffff.........joj........aaaaaaaaaaa......:dash:.........hzdfumivih.......joj:sad2:..............NEEEEEEEEEEEEEEEEEE................ NERVIRAM SE:!::!::!::!::!: ZALIM OVE LJUDE!!!!! KASHMIR Smara joj, AJD NE LUPAJ!!! KASHMIR RULES!!!! LED ZEPPELIN RULES!! LONG LIVE JIMMY PAGE!!!!! ACDC bolji uuuu.....joj NE SERI!!!!!!!!!!:otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio:
 
:dash:uffff.........joj........aaaaaaaaaaa......:dash:.........hzdfumivih.......joj:sad2:..............NEEEEEEEEEEEEEEEEEE................ NERVIRAM SE:!::!::!::!::!: ZALIM OVE LJUDE!!!!! KASHMIR Smara joj, AJD NE LUPAJ!!! KASHMIR RULES!!!! LED ZEPPELIN RULES!! LONG LIVE JIMMY PAGE!!!!! ACDC bolji uuuu.....joj NE SERI!!!!!!!!!!:otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio:

Ne moraš da se primaš baš tako jako...
A Led Zeppelin rules vaistinu!:D
 
dobro , oladi, znas kako ono sto im je dobro to je sirovi rokenrol u pozitivnom znacenju te reci.ali sirov kao cisto izrazena emocija kroz bubanj bas gitaru i neverovatan vokal i naravno klavijaturu (secas se all my love) kako god.umeli su ponekad i da preteraju pa da to zvuci dosadno.
a koji ti to les paul sviras-gibson?
 
"We come from the land of the ice and snow,
from the midnight sun, where the hot springs blow.
The hammer of the gods will drive our ships to new lands
to fight the horde, singing and crying: Valhalla, I'm coming!"

I salute you all!
 

Back
Top