Quantcast

LAVOVI

meduse

Ističe se
Poruka
2.578
ja Lavove najviše volim
generalno - prijaju mi svi Fiksni znaci
kao ravnoteža mojih 90% planeta u Promenljivim

- - - - - - - - - -

Meni je pre muža koji je Lav Jarac, momak bio Lav Blizanac sa Mesecom u Vodoliji
lep ko slika, filozof i slikar, u sexu - neprevaziđen, ALI LUD ko STRUJA
čak i previše za moje pojmove (a oni su vrlo rastegljivi)
a ja volim nekonvencijalne
Kod mene, prva ljubav Lav/Vaga, drugi Vaga/Lav, treći Jarac/Lav, onda je bio jedan Ribe/Škorija, pa onda još jedan Jarac/Lav...

Sad mi se progresivni Asc pomerio u Vagu, pa je taj Asc Lav zamenio Ovan. Već drugi Jarac/Ovan. (Da, Jarac je konstanta.)

Jedna od energija sa kojima se najlakše slažem. ALi u poslednje vreme kao da sam prerasla to dečije, pa mi sad treba pravi egocentrik, drkadžija Ovan. :mrgreen:

agatha

Legenda
Poruka
58.418
Kod mene, prva ljubav Lav/Vaga, drugi Vaga/Lav, treći Jarac/Lav, onda je bio jedan Ribe/Škorija, pa onda još jedan Jarac/Lav...

Sad mi se progresivni Asc pomerio u Vagu, pa je taj Asc Lav zamenio Ovan. Već drugi Jarac/Ovan. (Da, Jarac je konstanta.)
jeste:heart:
Ja sam se samo sa jednim Jarcem zabavljala, što je baš čudno obzirom na moj podznak, Mars i Veneru i Saturn na Mesecu
Tak lik je bio zgodan neviđeno, i građen fantastično
Od njegove kuje sam uzela štene dobermana a on sam je jako ličio na dobermana, i fizički i mentalno
Poginuo je na vespi pre tri godine:(

meduse

Ističe se
Poruka
2.578
z:cry:

Šta znam, mislim da tog Ovno-Jarca u tebi ipak privlači neka Vaga-Rak kombinacija, a onaj Vodolijski deo privlači Lav. Msm ako ti je Venera i Mars u prvoj, to je Ovan kao kuća. Još egzaltiran u Jarcu.

A onu tvoju osu Blizanci- Strelac, privlači opet ta energija, a tu su ti Sunce i Mesec... Sunce u Strelcu, a Mesec u trećoj beše... Promenljivo... Ribe...

Mora da bude neki dostojanstven, koji nema problem sa emocijama, otvoren, šarmantan i pravedan, i uz to fleksibilan i komunikativan.

agatha

Legenda
Poruka
58.418
z:cry:

Šta znam, mislim da tog Ovno-Jarca u tebi ipak privlači neka Vaga-Rak kombinacija, a onaj Vodolijski deo privlači Lav. Msm ako ti je Venera i Mars u prvoj, to je Ovan kao kuća. Još egzaltiran u Jarcu.

A onu tvoju osu Blizanci- Strelac, privlači opet ta energija, a tu su ti Sunce i Mesec... Sunce u Strelcu, a Mesec u trećoj beše... Promenljivo... Ribe...

Mora da bude neki dostojanstven, koji nema problem sa emocijama, otvoren, šarmantan i pravedan, i uz to fleksibilan i komunikativan.
ne privlače me ni Vage ni Rakovi, poludela bih od njihove promenljivosti
A volim i jaku ekspresiju, Mars, Sunce, Jupiter....
Ali si dobro opisala kakav mi se dopada
Meni mahom pašu fixni znaci

meduse

Ističe se
Poruka
2.578
Pa to što sam opisivala su redom Lav, Rak, Vaga, Blizanci/Strelac.

Kada kažem Vaga, mislim na nekog sa naglašenom Venerom, ili sedmom kućom, Rak, naglašen Mesec, recimo tebi bi u devetoj...

Govorim u arhetipima, ne u znacima. Tu najpre gledam kuće.

Rak je neko ko nudi emotivnu sigurnost, i nežnost... To voli Jarac. Njemu treba neko nežan.

agatha

Legenda
Poruka
58.418
Pa to što sam opisivala su redom Lav, Rak, Vaga, Blizanci/Strelac.

Kada kažem Vaga, mislim na nekog sa naglašenom Venerom, ili sedmom kućom, Rak, naglašen Mesec, recimo tebi bi u devetoj...

Govorim u arhetipima, ne u znacima. Tu najpre gledam kuće.

Rak je neko ko nudi emotivnu sigurnost, i nežnost... To voli Jarac. Njemu treba neko nežan.
vidiš, u pravu si, jer skoro svi moji prijatelji imaju Mesec u Vagi, a 10 god sam bila sa Ovnom Vagom
I muž mi ima konjukciju Sunca i Meseca u VII

Pametnica Merkurovskaz:D

meduse

Ističe se
Poruka
2.578
Pa ljudi gledajte jbne arhetipe, nisam ja pametnica nego Džefri Vulf Grin, koji mi je otvorio oči. Kačila sam ga, slušajte pametnog astrologa... A i Strelac je prijaće ti sigurno... Sa Mesecom u Ribama...

:heart:

Pa mora bre arhetip Vage da te radi kad si Ovan.

olympea

Domaćin
Moderator
Poruka
3.935
Tesko da to moze da se kaze samo na osnovu pozicije Sunca.
Jedini znak za koji bi to mogla da tvrdim da su rodjeni svaleri je Sunce u Vagi kod muskaraca, ali ostali ni tu ni tamo.
Lav je u principu privrzen znak, ali nije prilepak, privrzen je iz daleka, tako nekako :D
ako vara to je da se proveri, nije iz dosade, traganja za novitetima, avanturom i slicno.
Kod Lava se obicno zna sta je sta, nije znak koji ima neke strategije itd. sto u izlogu to u radnji obicno, nisu dvosmisleni.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.