Lajanje psa

Ne, i sama znas dobro da sam htela da ga podignem na trotoar (kad vec navodis taj primer) a ti i tvoj drug Svabov ste mi "nakalemili" to da sam htela da ga ubijem.


e, to je, ako nista drugo, bio izvrstan primjer
koliko... nezgrapno srocen post moze biti...tragicno...smijesan...
ono gore nije nista bolje, a ni autor nije nista pametniji...
sve u svemu, zabavni ste...na momente
fala. :heart:
 
ручна бомба М75, извучеш осигурач, осмотриш добар заклон, изазовеш кучиће, извучеш осигурач, бациш горе поменуту према раздраженим кучићима, скочиш у заклон, покријеш главу и бројиш до 3

Dva puta izvlaci osigurac? Jel to pametno?
 
U skorije vreme laju psi na mene i to svakodnevno kad prodjem pored npr kuce na cijim vratima pise cuvaj se psa..

Ali bas svaki put i svi psi oni mali kao i veliki a i oni ogromni . Cim me spaze onako iz poprilicne daljine samo se skoncentrisu i pocnu da laju ali sto je zanimljivo ne prilaze blizu . Jedan mali u parku odma sapazio me iza zive ograde i poceo da laje a onda dosao do mene i cim sam ga pogledao u oci onako pravo i bez napetosti pobegao je kao djavo od krsa sto bi rekao nas narod. Samo onako podvio rep i zbriso..

Eto ako neko zna nesto o ovom neka postuje jer ja stvarno vise nemam pojama. Da bas svaki put zalaju a pre toga prodju ljudi a oni nista a onda ti isti ljudi koji su vec prosli ili oni iza se cude kako to da na mene samo laju? Ne znam sta ti psi vide u meni ali znam da se to nije ranije desavalo. Ko poznaje tematiku tj razume se u pseci mentalitet nek pojasni jer ja stvarno ne znam vise sta da radim. Jos mi samo fali da me proglase za...

mozda radis u mesari?
 
na mene nisu lajali pasi ali su me jednom pratili....ceo čopor...preko ulice, kroz park, pa preko parkinga...
sigurno su vizuelno primetili roštilj u kesi, koji sam kupila u roshtilj-shopu....
a mogli su i nanjušiti ćevape, krilca, rolovano belo....
nisu lajali....
 
U skorije vreme laju psi na mene i to svakodnevno kad prodjem pored npr kuce na cijim vratima pise cuvaj se psa..

Ali bas svaki put i svi psi oni mali kao i veliki a i oni ogromni . Cim me spaze onako iz poprilicne daljine samo se skoncentrisu i pocnu da laju ali sto je zanimljivo ne prilaze blizu . Jedan mali u parku odma sapazio me iza zive ograde i poceo da laje a onda dosao do mene i cim sam ga pogledao u oci onako pravo i bez napetosti pobegao je kao djavo od krsa sto bi rekao nas narod. Samo onako podvio rep i zbriso..

Eto ako neko zna nesto o ovom neka postuje jer ja stvarno vise nemam pojama. Da bas svaki put zalaju a pre toga prodju ljudi a oni nista a onda ti isti ljudi koji su vec prosli ili oni iza se cude kako to da na mene samo laju? Ne znam sta ti psi vide u meni ali znam da se to nije ranije desavalo. Ko poznaje tematiku tj razume se u pseci mentalitet nek pojasni jer ja stvarno ne znam vise sta da radim. Jos mi samo fali da me proglase za...

Većina psa burno reaguje na određeni tip odeće (uniformu, mantiju, ogrtače, pelerine, tj. ono na šta nisu navikli u svom mikro okruženju). Takođe, neki psi reaguju na način hoda (hramanje, teturanje), i jake mirise (npr. alkohol). Psi čuvari su posebno oprezni; čuvanje teritorije podrazumeva i lajanje na one koji im se učine kao potencijalni uljezi. (Isto važi i za napuštene pse jer i oni brane svoju teritoriju ili potomstvo.)
Napušteni psi vrlo često reaguju i na predmete koje ljudi nose, odnosno ono što u njima izaziva osećaj pretnje (ako su, npr, doživeli da ih neko udari štapom, iritira ih svaki predmet koji liči na štap).
 
e, to je, ako nista drugo, bio izvrstan primjer
koliko... nezgrapno srocen post moze biti...tragicno...smijesan...
ono gore nije nista bolje, a ni autor nije nista pametniji...
sve u svemu, zabavni ste...na momente
fala. :heart:

Vragana,Nije to nista imam ja jednog rodjaka zalio mi se jadnicak da jos nije bio na nekoj
fudbalskoj utakmici a da ga milicija nije pratresla.Uzaludu se i sad cudi da od tolikih ljudi oko njega oni bas uvijek pridju njemu.
Ima tu nesto ima...:cool:
 
U skorije vreme laju psi na mene i to svakodnevno kad prodjem pored npr kuce na cijim vratima pise cuvaj se psa..

Ali bas svaki put i svi psi oni mali kao i veliki a i oni ogromni . Cim me spaze onako iz poprilicne daljine samo se skoncentrisu i pocnu da laju ali sto je zanimljivo ne prilaze blizu . Jedan mali u parku odma sapazio me iza zive ograde i poceo da laje a onda dosao do mene i cim sam ga pogledao u oci onako pravo i bez napetosti pobegao je kao djavo od krsa sto bi rekao nas narod. Samo onako podvio rep i zbriso..

Eto ako neko zna nesto o ovom neka postuje jer ja stvarno vise nemam pojama. Da bas svaki put zalaju a pre toga prodju ljudi a oni nista a onda ti isti ljudi koji su vec prosli ili oni iza se cude kako to da na mene samo laju? Ne znam sta ti psi vide u meni ali znam da se to nije ranije desavalo. Ko poznaje tematiku tj razume se u pseci mentalitet nek pojasni jer ja stvarno ne znam vise sta da radim. Jos mi samo fali da me proglase za...

Us'o djavo u tebe...:pop::pop2::pop3::amen:
 
Ali stvarno gde je greska? Izrazavacu se kako mi se moze i hoce jer sam od onih koji teraju svoje pa i kad svi kazu da nije tako za mene jeste, onaj koji je uvek u pravu kad drugi bezveze dizu galamu. :neutral:

pitaj profesora srpskog...
kako za ono tako i za ovo...
e, sad...za ovo mozes i skolskom psihologu pokucati na vrata...
sigurno ce mu biti drago sto te, konacno, vidi...:manikir:
 
pitaj profesora srpskog...
kako za ono tako i za ovo...
e, sad...za ovo mozes i skolskom psihologu pokucati na vrata...
sigurno ce mu biti drago sto te, konacno, vidi...:manikir:

Nisam tog uzrasta ali predlog nije los samo ne znam dal ce da me primi?!

Imaj na umu da za mene nema ogranicenja jer mi ne trebaju tudja olicenja.
 

Back
Top