Lady retro - kraljica Letisija

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
17.095
Kraljica Letisija – od novinarke do španske Pepeljuge i ikone elegancije

Screenshot_50.png


Kad se novinarka Letisija Ortiz verila sa španskim prestolonaslednikom, princem Felipeom i odmah potom,
još pre venčanja, preselila u palatu Zarzuela gde je živela kraljevska porodica, svi su govorili da je to bajka
o Pepeljugi.

Španska Pepeljuga napunila je 50 godina i do sada je, osim kraljevske titule koju je dobila udajom, stekla i
titulu kraljice dobrog ukusa i elegancije.

Već dve decenije kraljica Leticija ne prepušta slučaju nijedan detalj svog imidža, ali nije podlegla diktatu
večne mladost
i, već se pridružila poznatim ženama koje ne kriju sede pramenove u kosi.

„Mislim da je 50 godina lepa cifra i da svako u svom domenu treba da nastavi da čini dobre stvari”, rekla je
kraljica prošle godine povodom svog jubilarnog rođendana.

Screenshot_52.png


Kraljica Letisija govori na skupu povodom Svetskog dana borbe protiv kancera, februar 2023.

I mada važi za kraljicu modnosg stila, ona nastoji da pokaže da je zapravo vrlo štedljiva kraljica.

Često nosi konfekciju, a mnoge njene haljine koštaju manje od 100 evra.

Ipak, šta god da obuče, kraljica Letisija izgleda kao milion dolara.
Retro moda je modno opredeljenje kraljice Letisije...
Da vidimo:

Retro moda je modno opredeljenje i mnogih od nas...
 
Kad se kaže "retro", uglavnom se ne osećam naročito optimistično, ali gledajući ovu izuzetno lepu princezu i ostale primere "retro" mode, potpuno se osećam kao svoj na svome i upravo optimistično. Svi ovi komadi garderobe me prosto uveseljavaju kad ih vidim na drugima, a volim tako nešto i sama da nosim. :zaljubljena:
U retro modi se nalazi ogromna elegancija...
Lično volim da nosim pantalone, pa mi se sve vrti oko njih... uklapam majice, džempere, ali i svečane tunike sa njima...
Uz pantalone nosim fensi patike, ili baletanke...

Evo koga zanima... Retro Lady i pantalone..

 
U retro modi se nalazi ogromna elegancija...
Lično volim da nosim pantalone, pa mi se sve vrti oko njih... uklapam majice, džempere, ali i svečane tunike sa njima...
Uz pantalone nosim fensi patike, ili baletanke...

Evo koga zanima... Retro Lady i pantalone..

Uživancija.
Za mene kao da ne postoje aksesoari-ništa od nakita ne nosim, vrlo malo pažnje posvećujem tim drangulijama već dugo iako sam ih ranije kupovala kao mahnita-a i alergična sam (Jedan dan nošena bižuterija znači nedelju dana svraba i nelagodnosti. Umesto ogrlice koristim marame i ešarpe. Sat mora da ima kožnu narukvicu, i opet postoji metalni deo na koji sam alergična... I tako to.).
Stil i moda-da, ali ne po cenu zdravlja i dobrog osećaja u svojoj koži! :)
 
Uživancija.
Za mene kao da ne postoje aksesoari-ništa od nakita ne nosim, vrlo malo pažnje posvećujem tim drangulijama već dugo iako sam ih ranije kupovala kao mahnita-a i alergična sam (Jedan dan nošena bižuterija znači nedelju dana svraba i nelagodnosti. Umesto ogrlice koristim marame i ešarpe. Sat mora da ima kožnu narukvicu, i opet postoji metalni deo na koji sam alergična... I tako to.).
Stil i moda-da, ali ne po cenu zdravlja i dobrog osećaja u svojoj koži! :)
Žao i je što te muči alergija...
Nemoj da žališ što si alergična na bižu...

Vidi kraljicu Letisiju koja bez nakita odiše elegancijom i jednostavnošću...

Screenshot_53.png
 
Žao i je što te muči alergija...
Nemoj da žališ što si alergična na bižu...

Vidi kraljicu Letisiju koja bez nakita odiše elegancijom i jednostavnošću...

Pogledajte prilog 1493283

Pa, dobro, njoj se može. Ko će ako ne princeza? Neko vreme sam provela u Kataru i saznala o Sheikha Mozah, ženi izuzetne lepote i ženi od stila. I lepota, i bogatsvo, i stil. Da, sve je to super, ali je fascinacija tim veća kad vidim u svom gradu-devojke i žene koje rade za neku (uvek malu) platu, ali ostavljamo utisak da držimo do stila i mode, a ne do trenda.
1706987698772.png
 
Poslednja izmena:
Pa, dobro, njoj se može. Ko će ako ne princeza? Neko vreme sam provela u Kataru i saznala o Sheikha Mozah, ženi izuzetne lepote i ženi od stila. I lepota, i bogatsvo, i stil. Da, sve je to super, ali i je fascinacija tim veća kad vidim u svom gradu-devojke i žene koje rade za neku (uvek malu) platu, ali ostavljamo utisak da držimo do stila i mode, a ne do trenda.
Pogledajte prilog 1493284
Koliko znam u trendu je sve i svašta i vlada blagi haos...
Preteranost svake vrste je promašaj.

Mislim da je jednostavnost ta u kojoj leži elegancija... bar se meni tako nešto dopada...

Mene je oduševilo to što (bivša novinarka) kraljica Leticija nosi prelepe haljine od 100.- evra...
 
Koliko znam u trendu je sve i svašta i vlada blagi haos...
Preteranost svake vrste je promašaj.

Mislim da je jednostavnost ta u kojoj leži elegancija... bar se meni tako nešto dopada...

Mene je oduševilo to što (bivša novinarka) kraljica Leticija nosi prelepe haljine od 100.- evra...
Sad treba da se sablaznimo jer ona nosi haljine od 100e, a imamo prizmu gde se ljudi oblače od glave do pete-stilizovano i lepo-za 10/20e?
Meni je poenta da opet pravi veliku razliku ko nosi odeću, a ne kako odeća predstavlja nas.
Iznesi odeću, nikako ne dozvoli da odeća iznosi tebe.
 
Sad treba da se sablaznimo jer ona nosi haljine od 100e, a imamo prizmu gde se ljudi oblače od glave do pete-stilizovano i lepo-za 10/20e?
Meni je poenta da opet pravi veliku razliku ko nosi odeću, a ne kako odeća predstavlja nas.
Iznesi odeću, nikako ne dozvoli da odeća iznosi tebe.
Tako je...
Onaj ko ume da nosi jeftinu odeću, taj jeste prikazao sebe...
 
Kraljica Letisija – od novinarke do španske Pepeljuge i ikone elegancije

Pogledajte prilog 1493240

Kad se novinarka Letisija Ortiz verila sa španskim prestolonaslednikom, princem Felipeom i odmah potom,
još pre venčanja, preselila u palatu Zarzuela gde je živela kraljevska porodica, svi su govorili da je to bajka
o Pepeljugi.

Španska Pepeljuga napunila je 50 godina i do sada je, osim kraljevske titule koju je dobila udajom, stekla i
titulu kraljice dobrog ukusa i elegancije.

Već dve decenije kraljica Leticija ne prepušta slučaju nijedan detalj svog imidža, ali nije podlegla diktatu
večne mladost
i, već se pridružila poznatim ženama koje ne kriju sede pramenove u kosi.

„Mislim da je 50 godina lepa cifra i da svako u svom domenu treba da nastavi da čini dobre stvari”, rekla je
kraljica prošle godine povodom svog jubilarnog rođendana.

Pogledajte prilog 1493247

Kraljica Letisija govori na skupu povodom Svetskog dana borbe protiv kancera, februar 2023.

I mada važi za kraljicu modnosg stila, ona nastoji da pokaže da je zapravo vrlo štedljiva kraljica.

Često nosi konfekciju, a mnoge njene haljine koštaju manje od 100 evra.

Ipak, šta god da obuče, kraljica Letisija izgleda kao milion dolara.
Retro moda je modno opredeljenje kraljice Letisije...
Da vidimo:

Retro moda je modno opredeljenje i mnogih od nas...
Ja ne bih rekla da je Leticija retro. Jeste da ne može da prati trendove jer postoji određeni protokol ali je zanimljivija od one poslušne Kejt.
 
Čista je retro... Ovako su se oblačile žene pre 30-ak i više godina... Letisija nosi i Šanel kostime koji su se nosili pre 50 godina...
Da, ali danas je in nositi retro. Mada ne nosi samo fazon. A te uske i kratke sakoe koji deluju retro nosi jer je sitna pa bi je šljampavi kaputi i pantalone ili ravne haljine progutali. Plus dres kod. Ona je čak i moderna i smela s obzirom na društvenu poziciju.
 
Da, ali danas je in nositi retro. Mada ne nosi samo fazon. A te uske i kratke sakoe koji deluju retro nosi jer je sitna pa bi je šljampavi kaputi i pantalone ili ravne haljine progutali. Plus dres kod. Ona je čak i moderna i smela s obzirom na društvenu poziciju.
Retro moda podrazumeva i kratke sakoe i šanel stil i šljampave pantalone, ali i uske...
Zaista je veliki izbor, pa žene mogu odabrati po svojoj meri i ukusu...
Lično mi se dopada njen stil, možda zato što sam i ja slično nosila kad sam bila ... mlađahna, hahahah
 
retro, boho i pinap su 3 najgroznija stila
I meni je pinap užas. Izraz krotke slatke podređene seksi ženice.

Retro je širok pojam ali u suštini, kao i ovo prvo samo na nivou dame koja ipak ima malo više autonomije

Bobo je onako širok, nešto i može da prođe.

Kod Leticije taj retro stil prolazi jer je ona sama opasna, ima slatku seksi facu, već se dokazala kao neposlušna (raspuštenica) i onda na njoj ne izgleda krotko, uniformisano, poslušno.
 
Iako mi ide na jetra to što u 21. stoljeću imamo kraljeve i kraljice moram priznati da neke okrunjene dame imaju jako dobar stil oblačenja. Među njih svakako spada i kraljica Letizia.
Kod nje mi se osobito sviđa njena kolekcija cipela, ima stvarno dobar okus za njih.
featured_5_3-t.jpg
 

Back
Top