Lady Gaga (tekstovi+biografija - lyrics and biography in Serbian)

Gagica fala bogu nikakve veze sa RBD nema.
Na njenu srecu:D
No mene iskreno briga sta ti slusas i koliko si zaludjena.
Ukazujem ti na to koliko je ruzno govoriti za necije fanove da su "glupi, pogubljeni ili bilo sta drugo", samo zato sto se tebi licno ne svidja necija muzika.
Jedno je ne ceniti neciju muziku ili se pak ne slagati sa necijim muzickim ukusom, a sasvim je drugo vredjati ljude samo zato sto slusaju neku muziku.
Pogotovo kada si i ti sama dovoljno zaludjena necim - toliko da za razliku od Gaginih fanova jos i turis to u svoj nick, kao da nemas sopstveni identitet.

S obzirom da kazes da
Da,da,sad sam ja nezrela klinka koja voli one debile buntovnike,zaludjena,bla,bla,bla...smarate sa time...
Ocigledno je da su i tebe samu prozivali na osnovu toga sto slusas.
I sada, umesto da shvatis koliko je retardirano to prozivanje, ti radis to isto:D
Pateticno.
 
Gagica fala bogu nikakve veze sa RBD nema.
Na njenu srecu:D
No mene iskreno briga sta ti slusas i koliko si zaludjena.
Ukazujem ti na to koliko je ruzno govoriti za necije fanove da su "glupi, pogubljeni ili bilo sta drugo", samo zato sto se tebi licno ne svidja necija muzika.
Jedno je ne ceniti neciju muziku ili se pak ne slagati sa necijim muzickim ukusom, a sasvim je drugo vredjati ljude samo zato sto slusaju neku muziku.
Pogotovo kada si i ti sama dovoljno zaludjena necim - toliko da za razliku od Gaginih fanova jos i turis to u svoj nick, kao da nemas sopstveni identitet.

S obzirom da kazes da

Ocigledno je da su i tebe samu prozivali na osnovu toga sto slusas.
I sada, umesto da shvatis koliko je retardirano to prozivanje, ti radis to isto:D
Pateticno.

Rece neko ko ima sarme na avataru. :)
 
Poslednja izmena:
Devojka ima lep glas, popularna je. Pojedini forumaši je mrze ili šta...? Ne shvatam taj otpor prema svemu što je drugačije ( tj odudara od njihovog šablona).

Ima lud izgled, lude pesme, zanimljiva je. Zvezda... u prolazu. Ali kako početi drugačije?

ona ima lep glas??? hahahaha da zahvaljujuci chudu zvanom DIGITALNA PRODUKCIJA i Karleusha moze da zazvuchi lepo i slushljivo :thumbdown::thumbdown:!! Kakve lude pesme spominjesh??? Pa ni jedna pesma se ne razlikuje medjusobno, chak ni melodije (osim obrnutog rasporeda akorda na klavijaturama) SVE BRE NA ISTI SHABLON!! Atmosfera chista 0 a i dinamichnost isto tako chista 0
 
ona ima lep glas??? hahahaha da zahvaljujuci chudu zvanom DIGITALNA PRODUKCIJA i Karleusha moze da zazvuchi lepo i slushljivo :thumbdown::thumbdown:!! Kakve lude pesme spominjesh??? Pa ni jedna pesma se ne razlikuje medjusobno, chak ni melodije (osim obrnutog rasporeda akorda na klavijaturama) SVE BRE NA ISTI SHABLON!! Atmosfera chista 0 a i dinamichnost isto tako chista 0

Ima lep glas...Kad peva uzivo.
...A to shto vecina samo zna za Poker Face i Just Dance i za nijednu drugu i na osnovu toga sudi,josh je nazivaju prolaznom, instant poznatom kad se devojka citavoog svog zivota bavi muzkom,od skolovanja za istu do sviranja,to cisto pokazuje neinformisanost.

 
Poslednja izmena:

Back
Top