Quantcast

lada samara...

sta biste uradili?

• morao bi' da saznam koje je godiste, koji vlasnik i koliko je presla...

glasova: 0 0,0%
  • ako cujem da vozi na plin, onda nista ne valja... cicija...

• uvek... ako ima na dizel, znaci da je inovativan...

• cim je on dovoljno hrabar da mi posalje pp, znaci, pravi muskarac...

• Ukupno glasova
    0
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
i malo da u'vatila rdja na krilima... sto bi majstori rekli: 'probilo'... e, kad smo vec kod majstora, znaci, bio vam rikan juce da uradi servis... jedan od onih priucenih majstora... verovatno pre bio neki taksista il' nesto... i jedno 3 puta sam ga opomenuo jer je zaboravio neke stvari da vrati na mesto... i na kraju mi polomi jedan osigurac.. ja video, pitam ga, sta sa ovim? a on mi u lice kaze, iako je video da sam video da je polomio... ovo zvuci kao ono sa perom detlicem... ko je rek'o ja sam rek'o ja? he hehe... i od svih silnih jela i pitja, najvise volim pitu od detlica... he hehe... kako sam voleo taj crtani...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
e, cekaj, nisam zavrsio... i onda ga pitam, sta sa tim osiguracem? i on me u lice gleda i kaze mi kako je to bilo polomljeno jos pre... a video sam kad je to polomio... i on je video da sam video... i video je da sam popizdeo i, kad je trebao da mi naplati, kao, spusta mi cenu... i kazem ja njemu da mi naplati pravu cenu i da nikad vise nece da me vidi... znaci, cao zdravo... a sve to kao na neke preporuke..... nego, da se vratimo na temu... nemojte da spamujete, molim vas...
he hehe.. lada sputnik... tako pre bio brica u mojoj mahali... imao neki jugo 45, 'a'... i stalno pricao kako je to 'a' tu jer je taj auto slucajno on kupio, a narucio ga je neko iz amerike... i nijedan drugi auto nije vuko kao njegov sto vuce... ma kakva zastava skala 55? ma kakva 128? znaci, ne moze to ni da prismrdi njegovom jugu... he hehe...

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.