Labrador retriver

Ovako... Uvoditi jednu po jednu novu namirnicu, najbolje sa par dana razmaka. Izbegavati preslatko voće poput šljiva, banana isl. Izbegavati hleb jer sadrži i gluten i kvasac, i jedno i drugo, naročito u toj kombinaciji, mogu da naškode osetljivom psećem stomaku.
 
moja je jela visnje sa sve kosticama i posle ih iskakila,jela je kajsije koje su padale sa drveta i sve pojede sem kostice :D.dala sam joj lubenicu koja joj se ne svidja.i nista vise joj nisam davala od voca.
a voli hleb ,otac joj da neki put krajku i ona je glodje celo jutro.
 
evo ovde spavamo(tako provodi vecinu dana,ili jede :) )
6549rp.jpg

e secam se ja kad sam spavao sa njime u kreetu posto niej te sam da spava pa sam mu pevao uspavanku ma svasta:hahaha:
toliki je bio
 
sta dajete psu kao igracke ja sam svome sada dao povelikog plisanog medu zato sto je cvilio,i vise ne cvili igra se sa njim,jeli mu moze nauditi na primer ako pojede dlake ili nesto?(mada mu to do sada nije uspjelo)
 
sta dajete psu kao igracke ja sam svome sada dao povelikog plisanog medu zato sto je cvilio,i vise ne cvili igra se sa njim,jeli mu moze nauditi na primer ako pojede dlake ili nesto?(mada mu to do sada nije uspjelo)

Moja ima , nekih dvadesetak igračaka....u toku dana joj dajem dve-tri , pa onda sklonim i dam neku drugu jer vidim da joj dosadi...ima one grickalice gumene, pa loptice onako bodljikave i pište, pa neke kao kobasica, gumena koskica, a ima i lopte...sa plišanim medom spava, mada ga zna izneti i u toku dana pa se igra sa njim...pored svih igračaka , jako rado se igra i sa praznom flašom od kisele vode, malo je spljoštim i onda dobro zavrnem čep da ga ne može skinuti .....te radosti....
Ne bi bilo dobro da pojede neki komad od plišanog mede, jer to može da napravi problem u crevima..ako ti je nešto sumnjivo da može otkinuti , bolje sam skini....ja sam već i krpila jednog medu , ali je ipak uspela da ga skroz uništi....sad je već ima drugog...
 
moj ima loptice i kobasicu,frizbi.zna nekad da nosa svoju cinijicu za vodu,a kao sto kaze magi flase obozava sa njom se lepo izjuri,juce se igrala sa nekom krpicom :hahaha: a danas nasla neki kanap i nosala ga po dvoristu,zna da se igra sa crevom,a papuce najvise voli,nema vece radosti kad ukrade papucu a ja je gledam sa prozora a ona kao da plese sa njom :D
 
moj ima lopticu i medu,sta cu kada nemam gde da kupim igracke za pse(pet shopovi(tacnije shop)je lose snadbeven).a kada sam mu dao medu odusevio sam se,kako je srecan,ali bojim se da ne proguta.

Naravno da ne mora da bude specijalna igračka iz pet šopa....kod nas su dve lopte obične , dečje, probušene lopte....a imaju i oni ideja sa čim mogu da se igraju....moja , pored svega što ima , uživa da uzme komad , oko pola metra dužine , alkatan cev za vodovod i to nosa po dvorišti, žvače krajeve, ponekad joj i bacam....ponekad joj dam onaj središnji karton na koji su namotani oni papirni ubrusi....stim zna da se zabavi, sve dok ne iscepa.....
 
sta dajete psu kao igracke ja sam svome sada dao povelikog plisanog medu zato sto je cvilio,i vise ne cvili igra se sa njim,jeli mu moze nauditi na primer ako pojede dlake ili nesto?(mada mu to do sada nije uspjelo)

Ja sam doniju kupio u pet centru gumenu kao kosku sto ima bodlje gumene na kraju!jednom sam mu je dao da rpesava sa njom i kad sam dosao bila je pokidana na pola:rotf:
 

Back
Top