KVALITETI

CURSE:
Ne pijem..ne drogiram se..jedini potrok mi je *******..mada i to planiram da izbacim iz zivota..Nisam zainteresovana za sex kombinacije...i cekam da mi se neko dopadne...Ja otprilike znam sta hocu....ali taj jos uvek nije naisao...zanima me kakvi su vasi kriterijumi..evo ja cu sada navesti neke moje....u sledecem postu...


Mislim da u zivotu nije dovoljno da muskarac poseduje u sebi sve sto vi trazite ako ne zeli ili ne zna da Vam to pruzi na, za Vas, prihvatljiv nacin.

Ja nisam komplikovana kao ti pa nemam toliko kriterijuma... za mene je dovoljno da mi bude prijatelj - inteligentan i mudar pre svega, samim tim i duhovit,jer ako je sve prethodno znace da nadomesti sve svoje nedostatke... i naravno da je najbitnije da ga ja volim... jer meni ne znaci ljubav svih savrsenih muskaraca ovoga sveta ako sam ja santa leda ispred njih :)
 
CURSE:
Sta smatrate kvalitetom neke devojke...i cime vas ona fascinira na duze staze?Koje osobine i kvalitete treba da poseduje?..Odnosi se na sve...pamet..izgled..materijalno stanje...karakter...

....

Duhovitost na prvom mestu. Obožavam duhovite ljude, a svi znamo da je duhovitost odraz inteligencije, jel... :-D :-D
 
@ tema
Mislim da sam svoju listu bitnosti x puta menjala, sto dodavala, sto oduzimala... Nemam pojma, mislim da je hemija prema muskarcu kod mene presudna, s tim ukoliko nema pameti i duhovitosti u njemu, tesko da ce hemija proraditi. Ostalo su sitnice, ali kada pocne veza to postanu krupnice...tako da...

@ Silent
Znala sam da je moja crna kosa problem broj 1,a to sto ja takodje ne popustam problem broj 2, medju nama. Steta :)
 
Ja gledam od svega po malo i izgled, i pamet, i ponasanje. Znam da neki stalno tvrde kako je izled nebitan, e pa meni je bitan uzasno. Ne mora da bude model sa naslovne strane Voga cak ni priblizno ali mora da na nesto lici. Dakle ne mora da bude ribetina, niti riba, ali da je slatka, moze i malo salcete da ima ne smeta. Ali zaista ne bi mogao da budem sa nekim zadriglim debelim teletom, posto to za mene mnogo toga govori od devojci, naj pre da je neodgovorna prema samoj sebi. A od takve osobe ne mogu da ocekujem da bude odgovorna prema drugima. Sa takvom osobom mogu da se druzim ali za vezu nema sanse.
Inteligencija mi je uzasno bitna, ne mora da bude vunderkind ali da moze sa njom da se prica.
Dakle zakljucak je da trazim neke prosecne kvalitete i ne preterujem ni vamo ni tamo.
 
crazy_terorist:
alya:
Pa...da je pametan, simpatican, duhovit, iskren, veran, pricljiv, snalazljiv, zanimljiv, druzeljubiv, da ima stila, da je praktican, da voli strane jezike ( da ne bude zabune engl. itd..), da voli putovanja, raznu muziku, politiku, da mogu sa njim, da pricam o svemu i svacemu, da ceni male stvari, da ume, da iznenadi, da je romantican, direktan, malo tajanstven,...

QUOTE]E toga ti danas nema

Pa nebih rekla, da nema...evo ja sam zivi dokaz, da ima. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ;-) uuu veruj mi, da postoje jos neiskvarene osobe i, da mozes te navedene osobine, da nadjes kod njih. moras, bas, dobro, da gledas, da ih uocis...

A jednog takvog sam nasla ( ima te osobine koje su podebljane ) i zaljubila se do bola...imali smo i slicne stavove i poglede na zivot..al e*ga, ni sve to nije dovoljno....
 
S_K_V_O:
na pocetku mi je vazno da ima hemije i da je "normalan"...to podrazumeva da sa njim mogu da uspostavim ok komunikaciju, da ima neke, po mojim kriterijumima normalne zivotne stavove, i nacin razmisljanja, odredjen nivo moralnosti, da se pristojno i civilizovano ponasa i da ne glumi ludilo...
logicno je i uglavnom se desavalo da realizujem vezu sa osobama ciji socijalni, intelektualni, obrazovni miljei ne odstupaju preterano od moga...ali u tom pogledu nisam u startu narocito zahtevna...
materijalna situacija mi nije narocito bitna...ne volim samo kad je neko skrticai stipsa, mislim da je to osobina koja dosta govori o coveku...[/QUOTE]

Mislim da je podebljani deo texta zaista bitan, jer ko ne moze da da, tesko da moze da voli. Ovde na mislim na razbacivanje, vec na normalne stvari. Dakle, ne kad neko nema, nego ima, a nece da da... :?

Materijalna situacija nije bitna na pocetku veze, ali jeste ukoliko sa nekim planiras buducnost. Tu do izrazaja dolazi karakter tvoje druge polovine. Da li je neko ko hoce da se obezbedi ili si mu ti na prvom mestu i zeli da zajednicki nesto stvarate...

Njegov postupak govori mnogo o njemu, a samim tim i o vasoj zajednickoj buducnosti...

Ja sam uvek za ono, ukoliko mi neko odgovara, bicemo u mogucnosti da zivimo pristojno...

Ipak, za zajednicki zivot i materijalni momenat ima uticaja, u smislu bolje je da ima vise novca... Nekim ljudima je to i presudan momenat, sto ne znaci da je i tebi, znaci biras ono sto tebi odgovara... :wink:
 
Gazdarica:
Najvaznije mi je kako djeluje na mene... Iliti, sta izaziva u meni...
Prema tome se upravljam...

Управо хтедох рећи....
Мислим да су феромони пресудни.

Не постављам никакве услове, али приметила сам да ме привлаче две ствари:
1. лепи мушкарци (нарочито црни и високи)
2. они који умеју лепо да причају

Али ни те две особине нису довољне ако не пробуде оно ''нешто'' у мени!
 

Back
Top