KVALITETI

Devilishgirl:
zene toliko preteruju, a posle se chude shto momci ne prilaze i shta znam..
bitno da je chovek, poshto ja vuchem na zivotinjsku stranu.. balans treba da postoji..

..znas kako..ja nisam u fazonu da skacem sa konja na magarca...imala sam pored sebe kvalitetnog coveka..nismo se slagali oko nekih zivotnih pitanja....delom i oko karaktera...znam sigurno da necu ici ispod toga sto sam imala...moze samo da bude drugacije..ili bolje....jer je svaki covek prica za sebe...znam da postoji jedan pravljen da se bas ja skapiram sa njim...inikada to necu prestati da verujem...
 
CURSE:
Recimo upoznate devojku/decka...inace raspolozeni ste za ozbiljne kombinacije...(veza)

Sta smatrate kvalitetom neke devojke...i cime vas ona fascinira na duze staze?Koje osobine i kvalitete treba da poseduje?..Odnosi se na sve...pamet..izgled..materijalno stanje...karakter...
Integritet,poshtenje,dobrota,inteligencija,duhovitost,neisfoliranost,......materijalno stanje?pa da nije sponzorusha-znachi da ne ochekuje od mene enormno skupe stvari i da je izdrzavam....fizichki izgled mi nije toliko bitan....mislim da shto se njega tiche nisam previshe zahtevan-da je meni privlachna.
 
Kao prvo cita se Markelja, jerbo tako i pise. Marko pa od toga Markelja.......... :D
Kao drugo, ja sam sektu vec otvorio............ Molimo se velikom Milovanu, a kljucna desavanja su orgije....... :D Kakav klub ljubavi i romantike.......... prevazidjeno........ i kao trece moje namere su prema vama drage forumasice uvek bile casne :D :D
 
Enfroz2891.:
Integritet,poshtenje,dobrota,inteligencija,duhovitost,neisfoliranost,......materijalno stanje?pa da nije sponzorusha-znachi da ne ochekuje od mene enormno skupe stvari i da je izdrzavam....fizichki izgled mi nije toliko bitan....mislim da shto se njega tiche nisam previshe zahtevan-da je meni privlachna.
+ i da mrzi narodnjaqe,naravno....dosta je i ovo da se ne rasplinjujem...i ovo je previshe.
 
Markelja:
Kao prvo cita se Markelja, jerbo tako i pise. Marko pa od toga Markelja.......... :D
Kao drugo, ja sam sektu vec otvorio............ Molimo se velikom Milovanu, a kljucna desavanja su orgije....... :D Kakav klub ljubavi i romantike.......... prevazidjeno........ i kao trece moje namere su prema vama drage forumasice uvek bile casne :D :D

Jao...sto smo osetljivi...mora, da si rak u horoskopu... :lol: :lol: Neznam ja za tvoje namere prema forumasicama, vec za nameru, da osnujes sektu..a kazes, da si vec...tako da... :roll:
 
Enfroz2891.:
Integritet,poshtenje,dobrota,inteligencija,duhovitost,neisfoliranost,......materijalno stanje?pa da nije sponzorusha-znachi da ne ochekuje od mene enormno skupe stvari i da je izdrzavam....fizichki izgled mi nije toliko bitan....mislim da shto se njega tiche nisam previshe zahtevan-da je meni privlachna.



podebljani deo posta sam cekala...super Froz...

Sta se desava kad muskarac zeli devoci da kupuje skupe poklone, a recimo odnos im je na staklenim nogama? On mozda misli da ce tim skupim poklonom popuniti prazninu...a devojka to odbije. Jer ona zeli nesto sasvim drugo. On ne shvata.Pored gomile drugih problema..pucaju...
Kupovanje skupih poklona u dugoj vezi po mom misljenju je opravdano tek kada je to na neki nacin nadogradnja...Kada se poklonima popunjavaju praznine u vezi...to je zavaravanje i zamagljivanje ociju...tj. kratko receno ...nepostenje....
 
CURSE:
podebljani deo posta sam cekala...super Froz...

Sta se desava kad muskarac zeli devoci da kupuje skupe poklone, a recimo odnos im je na staklenim nogama? On mozda misli da ce tim skupim poklonom popuniti prazninu...a devojka to odbije. Jer ona zeli nesto sasvim drugo. On ne shvata.Pored gomile drugih problema..pucaju...
Kupovanje skupih poklona u dugoj vezi po mom misljenju je opravdano tek kada je to na neki nacin nadogradnja...Kada se poklonima popunjavaju praznine u vezi...to je zavaravanje i zamagljivanje ociju...tj. kratko receno ...nepostenje....
:lol:Ne bi znao za to..nemam ja toliqo para a i da imam ne bi tako rezonovao....
Naravno da sam mislio na pochetak veze,a vremenom ako to ide u odr.konkretnom pravcu treba deliti sve shto imash....tako ja bar gledam na to....missim nisam bre shkritca ni na pochetku ali ako se u startu traze neke nerealne stvari odma je jasno o chemu se radi.Sponzorusha ima ali ne toliko ko shto se ovde na 4umu tupi.
 
CURSE:
..znas kako..ja nisam u fazonu da skacem sa konja na magarca...imala sam pored sebe kvalitetnog coveka..nismo se slagali oko nekih zivotnih pitanja....delom i oko karaktera...znam sigurno da necu ici ispod toga sto sam imala...moze samo da bude drugacije..ili bolje....jer je svaki covek prica za sebe...znam da postoji jedan pravljen da se bas ja skapiram sa njim...inikada to necu prestati da verujem...
ok mico, odakle ti ideja da je konj bolji od magarca..s magarcem bi se mozda slagala oko zivotnih pitanja i mozda bi bili slichnih karaktera..
mozda je taj jedan pravljen za tebe vec ozenjen..
 
CURSE:
Recimo upoznate devojku/decka...inace raspolozeni ste za ozbiljne kombinacije...(veza)

Sta smatrate kvalitetom neke devojke...i cime vas ona fascinira na duze staze?Koje osobine i kvalitete treba da poseduje?..Odnosi se na sve...pamet..izgled..materijalno stanje...karakter...

Pitanje isto za devojke...

...molim vas odgovarajte ozbiljno na ovu temu...u ovom trenutku mi je bas vazno da znam....

jedini "kvalitet" koji osoba za prve kontakte mora da poseduje je da me privlachi.
shta ide pod to?... svashta. i zavisi podosta od mene samog. nema formule. ne mora chak biti ni neshto specijalno pametna ni preterano lepa, bitno je u takvom chasu samo da zhelim da sam pored nje.

opshta zamerka na upotrebu rechi "kvalitet" kod ljudskih osoba i uopshte svih zhivih bicja. zashto tu rech koja vishe podsecja da se radi o mashinama i deterdzhentu kad postoji rech poput "osobine".?
 
Devilishgirl:
ok mico, odakle ti ideja da je konj bolji od magarca..s magarcem bi se mozda slagala oko zivotnih pitanja i mozda bi bili slichnih karaktera..
mozda je taj jedan pravljen za tebe vec ozenjen..



Ja ipak verujem...da postoji...i da nije ozenjen...a sve u sta sam do sada verovala i sve sto sam bas bas zelela ostvarila sam ili sam na putu da ostvarim....jednostavnom verujem u sebe..ne u sudbinu...samo u sebe..
 
na pocetku mi je vazno da ima hemije i da je "normalan"...to podrazumeva da sa njim mogu da uspostavim ok komunikaciju, da ima neke, po mojim kriterijumima normalne zivotne stavove, i nacin razmisljanja, odredjen nivo moralnosti, da se pristojno i civilizovano ponasa i da ne glumi ludilo...
logicno je i uglavnom se desavalo da realizujem vezu sa osobama ciji socijalni, intelektualni, obrazovni miljei ne odstupaju preterano od moga...ali u tom pogledu nisam u startu narocito zahtevna...
materijalna situacija mi nije narocito bitna...ne volim samo kad je neko skrticai stipsa, mislim da je to osobina koja dosta govori o coveku...
 
Keeper:
jedini "kvalitet" koji osoba za prve kontakte mora da poseduje je da me privlachi.
shta ide pod to?... svashta. i zavisi podosta od mene samog. nema formule. ne mora chak biti ni neshto specijalno pametna ni preterano lepa, bitno je u takvom chasu samo da zhelim da sam pored nje.

opshta zamerka na upotrebu rechi "kvalitet" kod ljudskih osoba i uopshte svih zhivih bicja. zashto tu rech koja vishe podsecja da se radi o mashinama i deterdzhentu kad postoji rech poput "osobine".?


Pod kvalitetom podrazumevam ono sto je covek ulozio u sebe...Prvenstveno se odnosi na duhovnu sferu...Postajemo bogatiji...ucenjem ...sviranjem...citanjem...sportom...i gomilom drugih stvari...
Mislim da znas sta znaci kad neko kaze da je neka licnost "kvalitetna"....
 
alya:
Pa...da je pametan, simpatican, duhovit, iskren, veran, pricljiv, snalazljiv, zanimljiv, druzeljubiv, da ima stila, da je praktican, da voli strane jezike ( da ne bude zabune engl. itd..), da voli putovanja, raznu muziku, politiku, da mogu sa njim, da pricam o svemu i svacemu, da ceni male stvari, da ume, da iznenadi, da je romantican, direktan, malo tajanstven,...

QUOTE]E toga ti danas nema
 
CURSE:
Pod kvalitetom podrazumevam ono sto je covek ulozio u sebe...Prvenstveno se odnosi na duhovnu sferu...Postajemo bogatiji...ucenjem ...sviranjem...citanjem...sportom...i gomilom drugih stvari...
Mislim da znas sta znaci kad neko kaze da je neka licnost "kvalitetna"....

naravno da razumem i znam shta to znachi, ja sam samo stavio primedbu na kapitalistichki rechnik prilikom razgovora o ljudskosti.

yebotepatak ne prichash o investiciji shvedskih firmi u bugarsku privredu.
 
CURSE:
Ja ipak verujem...da postoji...i da nije ozenjen...a sve u sta sam do sada verovala i sve sto sam bas bas zelela ostvarila sam ili sam na putu da ostvarim....jednostavnom verujem u sebe..ne u sudbinu...samo u sebe..
eto i ja sam ostvarila sve shto sam bash bash zelela i verovala da postoji tako neki tip i upoznala ga i sve je bilo savrsheno dok nije pocheo da mi ide na ****..
jednostavno, to neshto nije tako kao shto si zamislila..
 
CURSE:
Recimo upoznate devojku/decka...inace raspolozeni ste za ozbiljne kombinacije...(veza)

Sta smatrate kvalitetom neke devojke...i cime vas ona fascinira na duze staze?Koje osobine i kvalitete treba da poseduje?..Odnosi se na sve...pamet..izgled..materijalno stanje...karakter...

Pitanje isto za devojke...

...molim vas odgovarajte ozbiljno na ovu temu...u ovom trenutku mi je bas vazno da znam....
Ti bas imas problema u poslednje vreme, huh?

Elem, da odgovorim:

1. Pametna (extra me loze pametne devojke) - dzabe joj sva lepota ovog sveta kad ona ne zna da je Zagreb glavni grad Hrvatske, a ne Bosne...
2. Snalazljiva i prodrona - Osoba koja je u stanju da se bori za sebe, i koja zna sta hoce...
3. Fizicki izgled - onaj ko kaze da fizicki izgled nije vazan je lazov. Ali svaki covek ima drugaciji dozivljaj lepote... Eto, meni se svidjaju devojke blede koze, bilo koje boje kose osim crne, svetlih ociju, da nisu vise od mene i da nisu previse nize od mene, da nemaju velika stopala, da nemaju ni gram sala na tibi... Zanimljivo je da skoro sve devojke koje su me startovale su u glavnom suprostnost opisanog...
4. Karakter - dobra, vesela, raspolozena... suprotno od mene...
5. Materijalno stanje - apsolutno nebitno...
6. Odeca - volim devojke u trenerci ili farmericama... izbegavam devojke u suknjama... nekako mi lice na... zene... a mene jos uvek interesuju samo devojke... generalno, preferiram sportski i casual stil...

Osoba koja zadovoljava sve kriterijume postoji, samo verovatno daleeeeko odavde, zato se moram pomiriti sa cinjenicom da kod nekih uslova moram popustiti... i tako...

A onda se pitam: da li moram popustiti? Ne i necu...
 
CURSE:
...ja nisam u fazonu da skacem sa konja na magarca...imala sam pored sebe kvalitetnog coveka..nismo se slagali oko nekih zivotnih pitanja....delom i oko karaktera...znam sigurno da necu ici ispod toga sto sam imala...moze samo da bude drugacije..ili bolje....jer je svaki covek prica za sebe...znam da postoji jedan pravljen da se bas ja skapiram sa njim...inikada to necu prestati da verujem...

Slazem se u potpunosti :-) Bas je lepo sto jos neko veruje u drugu polovinu!
DakleM meni je potrebna hemija...ako nemam dobar sex, uopste ne mogu da zamislim da ce to da potraje, inteligencija koja parira mojoj, vazno mi je njegovo okruzenje isto jako..dal' su mu prijatelji svrstani u jednu kategoriju, pa sad nebitno dal' lezilebovica il bizMismena, ali privlaci me sto sarenija struktura oko njega, bez upecatljivih olosa koji su brendirani kao najprijatelji.
Vazno mi je da moze da se nosi s iskrenoscu, ali i da ume da je koristi..ne kao oruzje, moralna nacela (!!!) pa sad je tu ukljucen ceo set od vernosti do altruizma; postovanje, onda najbitniji i najznacajniji faktor dodju zajednicki ciljevi, da imamo neki zajednicki potencijal na kom se da raditi Moram priznati da bi mi blagost i odmerenost prijale (nije da su uslovi) jerbo iste nije da poosedujem :-)
I..vazno mi je da delimo nebo, kad je kisa... da kisnemo oboje :-)
 
webhanuma:
Slazem se u potpunosti :-) Bas je lepo sto jos neko veruje u drugu polovinu!
DakleM meni je potrebna hemija...ako nemam dobar sex, uopste ne mogu da zamislim da ce to da potraje, inteligencija koja parira mojoj, vazno mi je njegovo okruzenje isto jako..dal' su mu prijatelji svrstani u jednu kategoriju, pa sad nebitno dal' lezilebovica il bizMismena, ali privlaci me sto sarenija struktura oko njega, bez upecatljivih olosa koji su brendirani kao najprijatelji.
Vazno mi je da moze da se nosi s iskrenoscu, ali i da ume da je koristi..ne kao oruzje, moralna nacela (!!!) pa sad je tu ukljucen ceo set od vernosti do altruizma; postovanje, onda najbitniji i najznacajniji faktor dodju zajednicki ciljevi, da imamo neki zajednicki potencijal na kom se da raditi Moram priznati da bi mi blagost i odmerenost prijale (nije da su uslovi) jerbo iste nije da poosedujem :-)
I..vazno mi je da delimo nebo, kad je kisa... da kisnemo oboje :-)


...ostadoh bez texta ..iskreno...:)
 
Keeper:
jedini "kvalitet" koji osoba za prve kontakte mora da poseduje je da me privlachi.
shta ide pod to?... svashta. i zavisi podosta od mene samog. nema formule. ne mora chak biti ni neshto specijalno pametna ni preterano lepa, bitno je u takvom chasu samo da zhelim da sam pored nje.

opshta zamerka na upotrebu rechi "kvalitet" kod ljudskih osoba i uopshte svih zhivih bicja. zashto tu rech koja vishe podsecja da se radi o mashinama i deterdzhentu kad postoji rech poput "osobine".?
Ukratko:
Prema caru i tropar. :mrgreen:
 
Silent Bob:
Ti bas imas problema u poslednje vreme, huh?

Elem, da odgovorim:

1. Pametna (extra me loze pametne devojke) - dzabe joj sva lepota ovog sveta kad ona ne zna da je Zagreb glavni grad Hrvatske, a ne Bosne...
2. Snalazljiva i prodrona - Osoba koja je u stanju da se bori za sebe, i koja zna sta hoce...
3. Fizicki izgled - onaj ko kaze da fizicki izgled nije vazan je lazov. Ali svaki covek ima drugaciji dozivljaj lepote... Eto, meni se svidjaju devojke blede koze, bilo koje boje kose osim crne, svetlih ociju, da nisu vise od mene i da nisu previse nize od mene, da nemaju velika stopala, da nemaju ni gram sala na tibi... Zanimljivo je da skoro sve devojke koje su me startovale su u glavnom suprostnost opisanog...
4. Karakter - dobra, vesela, raspolozena... suprotno od mene...
5. Materijalno stanje - apsolutno nebitno...
6. Odeca - volim devojke u trenerci ili farmericama... izbegavam devojke u suknjama... nekako mi lice na... zene... a mene jos uvek interesuju samo devojke... generalno, preferiram sportski i casual stil...

Osoba koja zadovoljava sve kriterijume postoji, samo verovatno daleeeeko odavde, zato se moram pomiriti sa cinjenicom da kod nekih uslova moram popustiti... i tako...

A onda se pitam: da li moram popustiti? Ne i necu...
sad se pitam kako uopshte mogu nekome da se svidjam..o sudbino gorka :)
 
topmodelsica:
Ja mislim da kod muskaraca ono sto ih fascinira na duze staze to je naklonjenost prijatelja prema toj vezi, i njegovih i njenih, iskreno, to mislim, pricam za vecinu.

Gle, gle, ima tu istine... Nazalost, kod nas (i ne samo kod nas...) je veoma bitno i "sta ce svet reci"... Mnoge, tvrdim, mnoge veze i velike ljubavi su upropascene zbog "sveta"... Istine, debela istina...
 
CURSE:
- emotivno inteligentan
- iskren
- posten
- pametan :shock:
- privlacan (pod ovim podrazumevam da ima tip harizme koji se meni dopada)
- da ima slicna interesovanja kao ja
- jak (psihicki)
- da ima cilj u zivotu (ambiciozan)
- da me postuje
- i naravno sexualno nezasit...

ps. da vremenom nauci da rukuje sa mnom...

...ako sam nesto zaboravila dodacu...

Pronashao sam se zamalo u ovom postu ...mada pamet mi nije jaca strana :))))) :lol:
 

Back
Top