Kutak za trudnice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma meni je isto devojcica,dal stavila zonu 1 ili cst,isto devojcica :) kako je kod vas?

Meni decak svugde! :eek: :hahaha: znaci ludilo... :rotf:

ofarbaj sve u plavo.....:hahaha:

Pa pazi... moj muz je govorio bice decak, pa bice decak, a ja non stop bice devojcicaaa... i bre moj lekar mi vec 3 put potvrdio devojcica! :think: ma sta god da je, nek je zivo i zdravo, a stvari sto kazes margo cemo farbamo ako treba! :mrgreen:
 
pazljivo sa princezama na zidu....tesko je posle preprviti u princa.....:rotf:...ipak zid je to.....

Pa nasa vremenska zona je +1 po Grinicu, znaci 1. Meni u oba slucaja decak, ima nesto u ovim testovima. Kinezi kazu da je 90% pouzdano. ;)

E nemojte me zezate! :dontunderstand: pa pa paaa... ma nemoguce pa ne vidi se pisa na UZ ja gledala! :hahaha: izgleda da cu ja princeze na karton pa da mogu da ih nalepim na zid, a ne direktno na zid! :think: cisto za svaki slucaj... :mrgreen:
 
evo mene opet... juce smo bili na kontroli, sad smo vejiki 3,5cm i lepo se vidi oblik, glavica i stomacic i ramena... ostalo se jos nije formiralo,ali dr kaze da ce i to vrlo brzo :) osecam se super, radim po ceo dan, nista mi nije tesko... e sad, vidim da svi radite neke testove i analize, ja sam samo davala bris, krv i urin i to je sve ok. a pomenula sam doktoru taj double i tripple test,on se malo zaprepastio, kao nema potrebe, jer imam 26 god i u familiji nije bilo slucajeva... i ja se malo nasla u cudu, vidim da to svi rade... a doca je inace super, mator je, ljubazan, predusretljiv,ali i uporan da se te analize ne prave, kaze to je samo stres,a ja mlada i zdrava... sta cu sad??? al ajd dobro... valjda on zna bolje nego ja. cmokim vas sve puno, komp jos nije sredjen,pa me nema cesto :))
 
Suzo,
Dobro dosla ponovo..Jesi li u 10.nedelji? Meni je bas tolika bila beba u toj nedelji. Naravno da ces uraditi dabl i tripl test, to svi rade...Nista ti nece faliti sto ce ti izvaditi krv.
Verovatnoca za razne anomalije jeste veca u kasnijim godinama, ali nije nemoguce da se desi i ranije, pa zasto rizikovati?
Super sto nemas mucnine i sto si aktivna...
Meni se nonstop spavalo u prvom tromesecju...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top