KURVOOO!!!

SINDI:
ccccc..e, imam ja predlog..lepo flaster na usta, da ne izleti neki prljavi izraz...pa onda dobroooo razmisli o pozama..pola poza je PONIZAVAJUCE za zenu..da, da....i nemoj mnogo da uzivas..jbt, sta ce pomisliti o tebi..pa onda, nemoj odmah da svrsis..jbt, shvatice da znas da se hebes, uzas...

ma ima toga bre....treba biti oprezan:-|
E bas... :roll: O Boze... :roll:
 
Jbt ja mislim da nas neko zeza ovde ovom temom?!?!
Ja zivim u 21. veku gde vise nista nije taboo,...a kamoli nazivanje "*****" u zenskog pola u kerevetu,..a zamisli jos da ti tip dok se hebes sa njim kaze "yebacice,yahacice,droljo moja" ili tako nesto,...a o POZAMA DA NE PRICAMO:roll: :shock: Zamisli kako je to ponizavajuce za zenu,....
A tek gutanje one bele tecnosti...IJUUUUUUUUUU SACUVAJ ME Boze,..a oralni i analini sex,....CCCcCCCC UZAS,...sve na lomacu,.....I niposto ne treba experimentisati niti osveziti svoj sexualni zivot,...I o kakvom vi uzivanju pricate,..pa zar sme da se uziva? :shock: :shock:
Mislim..........
a014.gif
 
Ma kakvi ljudi, sta vam je??? :shock:
Mislim, stvarno... :roll:
Dovoljna je misionarska poza, zasto li su druge i izmisljane, a dok zena naravno ne sme da uzdise tokom seksa(to bi moglo da se shvati kao perverzija), muskarac moze eventualno da joj sapce na uvce "Drago moje pilence, znas li ti koliko ja tebe volim, ti si ljubav mog zivota.." Pozeljno je, naravno da muskarac jednom rukom ceska djevojku po glavi, a drugom je miluje po obrazu...
Seks se odvija u slow motionu, dok svrha samog seksualnog cina, ah, ne, vodjenja ljubavi,niposto ne smije da bude zadovoljstvo, nego da sve to u cjelini lijepo izgleda sa strane, odnosno lijepo zvuci :roll:
Sve, ponavljam, SVE sto obadva partnera prihvataju i u cemu uzivaju ne spada pod perverziju.
Ako djecko upita djevojku da li U KREVETU smije da joj se obraca tako a ona mu dozvoli, u tome nema nista cudno niti izopaceno. Cak moze da bude stimulativno.
Ali opet, o ukusima i stavovima ne vrijedi raspravljati, neke moje drugarice se zgrozavaju na soft scene u p ornicima, jedna je cak izjavila "I, zamisli, ona je njemu na kraju pu.s.ila!" :roll:
 
Samantha Jouns:
Jbt ja mislim da nas neko zeza ovde ovom temom?!?!
Ja zivim u 21. veku gde vise nista nije taboo,...a kamoli nazivanje "*****" u zenskog pola u kerevetu,..a zamisli jos da ti tip dok se hebes sa njim kaze "yebacice,yahacice,droljo moja" ili tako nesto,...a o POZAMA DA NE PRICAMO:roll: :shock: Zamisli kako je to ponizavajuce za zenu,....
A tek gutanje one bele tecnosti...IJUUUUUUUUUU SACUVAJ ME Boze,..a oralni i analini sex,....CCCcCCCC UZAS,...sve na lomacu,.....I niposto ne treba experimentisati niti osveziti svoj sexualni zivot,...I o kakvom vi uzivanju pricate,..pa zar sme da se uziva? :shock: :shock:
Mislim..........
a014.gif


Nemas ti pojma. To je normalno reci zeni da je kuja. I sta fali gutati spermu. Puna je vitamina.
 
Cecaa:
Meni je to skroz apsurdno! ...Mada mnogim nasim balkancima to je samo uzrecica u toku sexualnog odnosa!...Nesto umesto mace ili pile kod normalnog sveta!Verovatno ih "pali" kada izgovaraju ovako nesto!Ali nijedna zena ne sme to da tolerise. U suprotnom treba da se zapita sa kakvim je to covekom.Pozdrav!


KOja si ti neznalica... :shock: Da ti nisi mozda nevina???

PA to i zene vole, naravno da ih pali, ja brate teram ribu da u toku seksa mi saopuce na uvo "ja sam tvoja dro.lja i kur.va" tebra sada sam se napalio kada pomislim na to.... A tek ona.... PA ne radi se to zato sto muskarac samo voli nego i zena.!!!
 
Samantha Jouns:
Jbt ja mislim da nas neko zeza ovde ovom temom?!?!
Ja zivim u 21. veku gde vise nista nije taboo,...a kamoli nazivanje "*****" u zenskog pola u kerevetu,..a zamisli jos da ti tip dok se hebes sa njim kaze "yebacice,yahacice,droljo moja" ili tako nesto,...a o POZAMA DA NE PRICAMO:roll: :shock: Zamisli kako je to ponizavajuce za zenu,....
A tek gutanje one bele tecnosti...IJUUUUUUUUUU SACUVAJ ME Boze,..a oralni i analini sex,....CCCcCCCC UZAS,...sve na lomacu,.....I niposto ne treba experimentisati niti osveziti svoj sexualni zivot,...I o kakvom vi uzivanju pricate,..pa zar sme da se uziva? :shock: :shock:
Mislim..........
a014.gif

Znaci tebra jel kontas koliko ima primitivnih osoba!!!??? :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Aleksej_BASO:
KOja si ti neznalica... :shock: Da ti nisi mozda nevina???

PA to i zene vole, naravno da ih pali, ja brate teram ribu da u toku seksa mi saopuce na uvo "ja sam tvoja dro.lja i kur.va" tebra sada sam se napalio kada pomislim na to.... A tek ona.... PA ne radi se to zato sto muskarac samo voli nego i zena.!!!
Da se mi ne poznajemo mozda :lol:
 
Pa ne... :( Izgleda nazalost. :)

Ali reci jel nije tako?

Mislim to se ne moze raditi sa nekim koga vidis 3. put uz zivotu...

Ali kada dodjes do tog stadijuma, onda znas da si svarno blizak sa nekim...

Ipak ima i onih koji nikad nisu osetili takvu bliskost pa ne znaju o cemu se radi.....
 
Aleksej_BASO:
Pa ne... :( Izgleda nazalost. :)



Mislim to se ne moze raditi sa nekim koga vidis 3. put uz zivotu...

Ali kada dodjes do tog stadijuma, onda znas da si svarno blizak sa nekim...


Ipak ima i onih koji nikad nisu osetili takvu bliskost pa ne znaju o cemu se radi.....
Evo da se i nas dvoje u nechemu slazhemo! :wink:
 

Back
Top