Quantcast

KURVOOO!!!

NikadNijeKasno

Obećava
Poruka
75
Muskarac koji me je najvise voleo,obozavao,postovao pre svega,mazio, pazio, i sa kojim sam,na kraju krajeva i zivela, u toku vodjenja ljubavi govorio mi je ponekad ,u naletima strasti,"kurvice"....Ponekad,"andjele moj"....Zavisi,kako-kad.Ja sam znala kako me taj covek dozivljava i bilo mi je drago sto mogu da zadovoljim sve njegove ,da kazem "emotivne" i "sexualne" potrebe.Ali najvaznije od svega je sto sam imala poverenja u njega,da me voli,postuje,obozava,uprkos tim recima.Cak mi je to imponovalo jer sam to dozivljavala kao svojevrstan dokaz da sa mnom ima sve sto mu je potrebno,i svog andela i svoju djavolicu:)

Dina81

Domaćin
Poruka
3.587
Ja mislim da je ova tema bzv. Ljudi su razliciti pa samim tim i ono sto je meni sasvim normalno nekom moze biti perverzno i obrnuto. Najbitnije je da se partneri tu pronadju a sta drugi misle o tome nije ni bitno. A ja sam vrlo prilagodljiva ,sve zavisi od partnera,raspolozenja i da li mi nesto prija ili ne tj. mogu biti i andjeo, pile... i ***** u krevetu!

storm cloud

Poznat
Poruka
9.022
Aleksej_BASO:
Mislim to se ne moze raditi sa nekim koga vidis 3. put uz zivotu...

Ali kada dodjes do tog stadijuma, onda znas da si svarno blizak sa nekim...

Ipak ima i onih koji nikad nisu osetili takvu bliskost pa ne znaju o cemu se radi.....
Охохо, Алекс, пази се, на ивици си да те и остали провале да ниси онаква сировина као што хоћеш да се представиш. :lol:

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
na kraju je l se treba jebati sa vishe mushkaraca ili sa manje

ovde je dozvoljeno psovati !! mozemo dati sebi odushka i prekinuti lazno moralisanje izaci iz tog zatvora koji nam sredina namece gde se osmeh uvek trazhi a seks provlachi jedino kroz brachnu zajednicu

PLESsitnihDEMONA

Poznat
Banovan
Poruka
9.594
Jedno kratko vreme bio sam sa jednom koja je volela da joj se za vreme sexa pricaju bezobrazluci tog tipa. Jednostavno, to ju je uzasno palilo. Ne vidim nista lose u tome. Ako vec muskarci vole da yebu u guzu,da svrsavaju po sisama,u usta...itd...zasto onda devjci ne bi priustio i to da do potpunog zadovoljstva dodje i uz malu mevrbalnu pomoc tokom sexa. Hehehe!
Sto se mene tice ko voli nek izvoli.Ja nemam nikakvih problema sa tim.

Poruka
7.034
kurva mnoge zhene asocira na novac i na prodaju necheg, a one ne vole da se prOdaju vec da se prEdaju. Zato je ako partnerka vec tako zheli pozheljno koristiti druge izraze tipa: droljo, nabijachice, jebuljo, kurcolomko, svr$iteljice i $ta ti ja znam vec :) Ima i onih koje vole da ih partneri ponekad nazovu kurvom, ali ni to nije bez razloga, a ne zaboravimo da je u ljubavi sve dozvoljeno ako su oba partnera saglasna

S_K_V_O

Iskusan
Poruka
6.168
sinnke:
Ma kako ne prihvatljivo?

Nema nista dok ne klekne i uhvatim je za kosu i kazem pusi qrvo i gledaj me u oci.
Aaaaa...pa kako nema nista? :lol:
Ne dize ti se bez toga? ;)

Iskreno, meni bi smetalo, sta mogu...ali moze neki drugi izraz...recimo ovaj klikov - svrsiteljice...hahaha...to bi me nasmejalo do suza, kao sto upravo jeste. :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.