kuronje

zemo ****** mi mater ja to nisam čuo...:/ ...misim...oni kad dolaze iz bege nešto se ne javljaju u moju stanicu...

šta...otišlo u bege...? :eek:

...pa pichka im materina baš...

znam de su mogli da nađu, jer znam di kopaju, dokle su stigli i to...

sutra ću vim kad odem na poso...

Ja tako čuo....a video sam kad su leteli ti helikopteri pandurski.....tek juče čuo što, rekao jednom kolegi lik što radi gore gde kopaju...900kg ...:eek: mene me sad zanima iz koje je to doba...! :eek: I ko zna koliko to vredi...:dash:
 
pa s obzirom da je tu gojindolsko kale, a da je ono bilo živo do najezde slovena i avara, ništa čudno da je rimsko...ili tračko...
...el znaš zemo di je selo Milojkovac...:)
 
pa s obzirom da je tu gojindolsko kale, a da je ono bilo živo do najezde slovena i avara, ništa čudno da je rimsko...ili tračko...
...el znaš zemo di je selo Milojkovac...:)

Odprilike, nikad nisam bio tamo...
Ma da ko zna koju i arheološku vrednost ima, a ne samo zlato ko zlato....Mnogo me jad što ovi iz bgd sve oberu, a mi niš nema da vidimo od tog...ima da pojede to pomračina..:dash:
 
E to i brat mi kaže, Dinkić će da se ovajdi od tog ko i uvek...:aha:

pa brate el se sećaš kolko se muvao oko ski staza na Babin zub...a el znaš da su tu ubrzo posle toga isto tako dok su kopali ski stazu bageristi iskopali isto tako neku besnu kilažu..300, 400 kila...:/

ima zemo...najveći je problem što su sve strateške tačke zauzimali turci, pa kad su oni otišli, narod je u besu demolirao sve živo...ostali samo temelji urasli u travu i trnje...
 
pa to...

a el si vido šta su uradili na via militaris...?

...poboli betonski banderu nasred puta...i to isti ti što su finansirali iskopavanje puta...Alpina...:/
koje licemerje...pa su posle isti ti morali da plaćaju da se bandera ukloni...:lol:
debili...
oš sličku da viš kako država poštuje svoje istorisko nasleđe...? :per:
 

Back
Top