Kriterijumi

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Shta mislite,ko ima vishe kriterijume pri odabiru partnera?
Mushkarci ili zene?Uopshteno naravno...
Ima kao onaj stereotip da su mushkarci vishe vizuelni tipovi bla,bla...ali sa druge strane za zene uvek kazu da tipa veeoma brzo skeniraju od glave do pete....
Ko je vetja cepidlaka?
Ili je to krajnje individualno....
?
 
Shta mislite,ko ima vishe kriterijume pri odabiru partnera?
Mushkarci ili zene?Uopshteno naravno...
Ima kao onaj stereotip da su mushkarci vishe vizuelni tipovi bla,bla...ali sa druge strane za zene uvek kazu da tipa veeoma brzo skeniraju od glave do pete....
Ko je vetja cepidlaka?
Ili je to krajnje individualno....
?

Mislim da su zene temeljnije, i da im je moc zapazanja izrazenija!
Zato mi rijetko piljimo u muskarca, nekako to brzinom snimimo......dok vi gledate kako telad!
Na vise stvari obratimo paznju, samo prolazeci pored decka bacis pogled kako izgleda, kako je obucen, kako je osisan, osjetis kako mirise...........mnogo toga za kratko vrijeme!
Dok vi, u istom tom periodu, snimite samo kakve grudi riba ima!
 
Shta mislite,ko ima vishe kriterijume pri odabiru partnera?
Mushkarci ili zene?Uopshteno naravno...
Ima kao onaj stereotip da su mushkarci vishe vizuelni tipovi bla,bla...ali sa druge strane za zene uvek kazu da tipa veeoma brzo skeniraju od glave do pete....
Ko je vetja cepidlaka?
Ili je to krajnje individualno....
?

..........mi smo vece cepidlake jer ochekujemo od devojaka da su kao izashle iz photo shopa ,bar 90% nas se przi da imamo takve "savrshene " ribe ,i ja sam ovih dana u toj dilemi ,naishla sasvim ok devojka ali nije kao sa naslovnice i to me ubi u pojam ,za sve je kriva "a " produkcija i chuvari plaze ..............
 
Pri upoznavanju muskarci su izbirljiviji,imaju svoje kriterijume,i toga se pridrzavaju...a zeni je dovoljno da ima npr,lijepe ruke i neodoljive oci,zanemarice,veliki nos,celavost,itd...a kasnije u vezi,braku zene su zahtjevnije,temeljnije...
 
Mislim da su izbirljivije zene,ako o stereotipima govorimo,jer muskarac ce za svaku zenu dugih nogui sl.reci da je zgodna,a zeni ce da se svide necije obrve,i svi drugi muskarci bice deklasirani necijim obrvama.Za mene je to izbirljivost.
 
Mislim da su izbirljivije zene,ako o stereotipima govorimo,jer muskarac ce za svaku zenu dugih nogui sl.reci da je zgodna,a zeni ce da se svide necije obrve,i svi drugi muskarci bice deklasirani necijim obrvama.Za mene je to izbirljivost.

Zene dugih nogu...da,ali u zavisnosti od boja carapa koje nose...mislim,to je valjda najvaznije...da se ne lazemo...;)
 
zene ja mislim,nekako cesce sam sretala muskarce koji biraju po sistemu daj sta das i zene kojima nesto ne valja :?
iako imam neki svoj ideal ne tezim mu,tj conditio sine qua non je da mora da bude visi od mene i da ne bude bas neki hc krmak jer kad se osvrnem unazad to je bila jedina zajednicka karakteristika :lol: i najvaznije da mi bude intelektualno izazovan i privlacan,tad mi skoro sve ostalo postaje nebitno,tipa lepota ovo ono,osim one visine od malo pre,ybg to ne mogu da svarim :D
 
..........mi smo vece cepidlake jer ochekujemo od devojaka da su kao izashle iz photo shopa ,bar 90% nas se przi da imamo takve "savrshene " ribe ,i ja sam ovih dana u toj dilemi ,naishla sasvim ok devojka ali nije kao sa naslovnice i to me ubi u pojam ,za sve je kriva "a " produkcija i chuvari plaze ..............

A da li si ti kao da si izashao iz photo shopa, da li si zgodan i imas telo Brad Pitta????
 
Shta mislite,ko ima vishe kriterijume pri odabiru partnera?
Mushkarci ili zene?Uopshteno naravno...
Ima kao onaj stereotip da su mushkarci vishe vizuelni tipovi bla,bla...ali sa druge strane za zene uvek kazu da tipa veeoma brzo skeniraju od glave do pete....
Ko je vetja cepidlaka?
Ili je to krajnje individualno....
?

ne moze da se generalizuje, mislim da je subjektivno. ja tacno znam zasto mene biraju a ja njih biram po nekim svojim kriterijumima koji jesu visoki ali ne i nenormalni. i istovremno, moji kriterijumi se dosta razliku od kriterijuma vecine devojaka...tako mi deluje hm.....ma lupam, evo, kad popijem kafu mozda nesto bolje smislim:)
 
Mislim da se kriterijumi za odabir partnera pooshtravaju kod oba pola godinama i iskustvom. Chini mi se, a mozzda i nisam u pravu, da je mushkarcima bitnija dopadljiva celukupna pojava,a zzenama mesto u mushkoj hijerarhiji koje tom mushkarcu pripada.
 
Ja mislim da je procentualno mnogo vise muskaraca koji su u fazonu "daj sta das", sa zenama vec to nije slucaj, osim ukoliko bas nisu ocajnice. I vise je zenama stalo da im muskarac bude "neko", nego sto je njima stalo da im devojka, zena budu nekakve ribetine.
 
nekako mislim da zene postavljaju vislje kriterijume..delom zbog toga sto smo komplikovanije,a delom i zbog toga sto smo zahtevnije..Kod muskih je sve prosto,belo je belo,crno je crno,al mi imamo sve moguce nijanse :)
 
funnybig.jpg
 

Back
Top