kriminal

My_Name_Is_Nobody:
Sto su demokrate posle sirokih ruku prihvatile.

Pa , nece biti bas tako................

Ne mozes da mi nabrojis pet ozbiljnijih kriminalaca u Bgd.................

A za Slobino vreme, mogao si da napravis knjigu ko "Tihi Don".............
Gde jos u Srbiji postoji ozbiljna kriminalna grupa , kao onomad na Vozdovcu, ili u Zemunu??

Tacno je , samo, da je drzava kriminalizovana, sto je i normalno, kada je ministar policije osudivani kriminalac............sta si ocekivao??? :confused:
 
serb_pagan:
mozda je adekvatnije reci,neki od demokrata....nemoj zaboraviti recimo potpuno rasturanje duvanske mafije koja je razvaljena akciznom politikom bozidara djelica..
Ma kako da dozvoli dalji sverc cigara kada je peconi napravio fabriku istih.Zar da dozvole da mu se kvari posao.
 
Ko drzi kasina u BGD.Sve krimosi.
Zasto se na njima ne primenjuje zakon o igrama na srecu koji je Mladja doneo?
Imam poznanika koji rade u tim kasinima.U nekim su bukvalno kao roblje,ne smeju ni otkaz da daju.
U jednom vrlo poznatom nemaju slobodne dane ,nisu prijavljeni ,ma nista.A zasto se to tolerise.Pa zato sto te gazde daju kes odredjenim strankama.Da je po propisu svi bi bili zatvoreni(mislim na kasina) (ali i gazde :))Pa po tom zakonu na primer kladionica ne sme da je blize od 200 ili 300 metara od skola,a kod mene u kraju imaju dve koje su malte ne u sastavu skole.
 
My_Name_Is_Nobody[B:
]Ko drzi kasina u BGD.Sve krimosi.[/B]
Zasto se na njima ne primenjuje zakon o igrama na srecu koji je Mladja doneo?
Imam poznanika koji rade u tim kasinima.U nekim su bukvalno kao roblje,ne smeju ni otkaz da daju.
U jednom vrlo poznatom nemaju slobodne dane ,nisu prijavljeni ,ma nista
.A zasto se to tolerise.Pa zato sto te gazde daju kes odredjenim strankama.Da je po propisu svi bi bili zatvoreni(mislim na kasina) (ali i gazde :))Pa po tom zakonu na primer kladionica ne sme da je blize od 200 ili 300 metara od skola,a kod mene u kraju imaju dve koje su malte ne u sastavu skole.

U celom svetu , kazina drze kriminalci...........

A ovo o slobodnim danima, i prijavama, ............to ima u svakoj mesari :D :D :D
 
meni priche o kriminalu u srbiji deluju smesno...svaka iluzija da kriminal ovde moze biti sveden na tolerantan nivo unistena je 12.marta 2003.godine,od strane kriminalaca sa policijskim znackama...zato se iskljucujem iz dalje jalove rasprave o kriminalu u srbiji...
 
My_Name_Is_Nobody:
Jednom recju stranke u Srbiji su nista drugo nego mafijaska udruzenja.Koji god ozbiljniji a i manje ozbiljan posao zelis da pokrenes moras njima da platis reket.

Sad ga pretera :D :D :D
Ja se bavim privatnim poslom 15 godina i nesto vise........i nikada nikome nisam platio reket, niti sam clan bilo koje stranke..............
 
Kriminala je bilo i pre devedesetih, ali ste vi u to vreme bili klinci.Sto se tiče sačekuša i pucnjave iz Audija - nema ih jer su svi žešći krimosi na "Novom groblju". Voždovački klan još postoji ali ga sada vode neki novi klinci. Ni krimosti nisu više ono što su bili. Toliko od mene.
 

Back
Top