Кремљ није спречио наставак антисрпског хашког трибунала!

На страну злочинаца? z:lol: Ниси ми јасан... то јест јеси... суд у Хагу за тебе вероватно представља непогрешиву институцију, ултимативну, нешто као божанство. Ценим да пре него отвориш фрижидер питаш тај суд за дозволу, а увече му се молиш пред спавање. Хашки суд - то је за тебе светиња. z:lol:

Neki Hrvati također upravo sad sjede u tom Haagu, tako da mi nije baš jasno što želiš reći.

To nije sud za Srbe, ma šta vi mislili o njemu.
 
А зашто се огласио ненадлежим за злочине НАТО пакта у Југославији ?
Namenjen je problemu iz bivše SFRJ. Ni ovo ne postižu zbog opstrukcija vlada svih učesnika, kako bi još nešto.
A tužbe za NATO smo već samo sproveli. :lol:
 
Чињеница је да Хашки суд постоји само да би судио Србима...
.Посматрајте то са стране да су судије у том Хагу ...људождери...
А то...што не једу...припаднике неке друге националности.....
Па и људождери не једу...гофна....
:zskace::zskace::zskace::zskace:
 
Neki Hrvati također upravo sad sjede u tom Haagu, tako da mi nije baš jasno što želiš reći.

To nije sud za Srbe, ma šta vi mislili o njemu.

Nisam ni rekao da je sud za Srbe... nego da nije nepogreshiv... vidi... ako je neko poljuljao kredibilitet te institucije, i ako se na primer trazi revizija rada, pa i zatvaranje, to je normalna stvar, pa makar to bio i sud, a ne automatsko stavljanje na stranu zlochinaca kao shto si ti predstavio. Dakle, hocu reci, taj sud treba da se zatvori zato shto ne radi dobro, a ne da bi se odbranili likovi koji sede u istom...
 
Nisam ni rekao da je sud za Srbe... nego da nije nepogreshiv... vidi... ako je neko poljuljao kredibilitet te institucije, i ako se na primer trazi revizija rada, pa i zatvaranje, to je normalna stvar, pa makar to bio i sud, a ne automatsko stavljanje na stranu zlochinaca kao shto si ti predstavio. Dakle, hocu reci, taj sud treba da se zatvori zato shto ne radi dobro, a ne da bi se odbranili likovi koji sede u istom...

Ako se nekad osnuje neki bolji sud, i ja sam za to da se ovaj ukine. Do tada, neka radi svoj posao.

I ko je to poljuljao kredibilitet ako je SB donio jednoglasnu odluku? :lol: Mladićev i Dabićev fan club?
 
Ako se nekad osnuje neki bolji sud, i ja sam za to da se ovaj ukine. Do tada, neka radi svoj posao.

I ko je to poljuljao kredibilitet ako je SB donio jednoglasnu odluku? :lol: Mladićev i Dabićev fan club?
За такве ствари као међународни суд пита се Генерална скупштина УН, СБ није у надлежности оформљивање судова.
 
Чињеница је да Хашки суд постоји само да би судио Србима...
.Посматрајте то са стране да су судије у том Хагу ...људождери...
А то...што не једу...припаднике неке друге националности.....
Па и људождери не једу...гофна....
:zskace::zskace::zskace::zskace:

Морам цитирати овај лепо осмишљени текст и додати....
Да се појединци са овога форума...не морају плашити...Хага...:zskace::zskace::zskace:
 
SB je vrhovno tijelo GS-a, tako da petljaš bezveze, po običaju.
Добро кад боље знаш, само аргументуј то да Савет безбедности УН има право да формира судове ?
И зашто нпр. Резолуцију 1244. СБ УН игноришу многе НАТО земље ?
 
Šta ne radi dobro?

Radi malo, a koshta puno.

Ako se nekad osnuje neki bolji sud, i ja sam za to da se ovaj ukine. Do tada, neka radi svoj posao.

I ko je to poljuljao kredibilitet ako je SB donio jednoglasnu odluku? :lol: Mladićev i Dabićev fan club?

Pa kredibilitet su mu prvi put ozbiljno ugrozili 2006 koliko se secam, i to neko iz UN, izjavom da je "neefikasan".
 
nasa vlast nije trazila od rusa veto na produzenje rada suda, sto znaci da ne smeju da traze jer je to naredba iz brisela
Ту се слажем, држава Србија је требала да тражи то од Русије и Кине које су сталне чланице СБ, лепо је премијер Путин поручио делегацији Србије Ми не можемо бити већи Срби од вас Срба.
 
Ту се слажем, држава Србија је требала да тражи то од Русије и Кине које су сталне чланице СБ, лепо је премијер Путин поручио делегацији Србије Ми не можемо бити већи Срби од вас Срба.

moguce je i da mladic radi za ruse, pa onda namerno nece da gase sud jer je on uslov za integracije
 

Back
Top