* Krava :) :)

preko puta sizofrenicar koji se ponekad bije sa ocem
pored njega cigani i sitnih cigancica ne zna im se broj
u garsonjeri svaler
iznad mene neki ludi narkoman
kad sam se uselila u ovu zgradu shvatila sam koliko sam u stvari normalna
:lol::lol::lol:
ja od kada sam krenula da upoznajem komsiluk (sta da radim il' imaju pse ili bi da pomaze mog psa ili bi da kenjaju o istom...pas je kriv za sve:)), shvatila sam da ne zivim u istom univerzumu sa ostatkom beograda, ljudi su toliko ludi i nevaspitani da to prevazilazi sva moja ocekivanja... osecam se kao neki englez (znate ono odstojanje ruke i ni makac blize) stalno uzmicem a oni se stalno primicu:( i prelaze granicu mog licnog prostora... i dok ih ne mlatnes necim po glavi (verbalno izgleda ne vredi, sl. put cu da probam necim fizicki opipljivim) ne zaustavljaju se...
 
moji su suuuper, imam srece :)

Nego, ako nekom treba REVENGE CD :mrgreen: 20 tracks najgorih zvukova kojima mozete da nervirate komshije, od zvuka usisvaca, do placa bebe i lupanja loptom po stanu i hodanja u stiklama...
Moj favorit - kamion za bacanje djubreta 8) 3, 5 minuta najgoreg tandrkanja :lol:

Srecom pa mi nije neophodno, ali mozda da namestim da mi tako zvoni mob...:roll: Kao orgazam :lol:
 
moji su suuuper, imam srece :)

Nego, ako nekom treba REVENGE CD :mrgreen: 20 tracks najgorih zvukova kojima mozete da nervirate komshije, od zvuka usisvaca, do placa bebe i lupanja loptom po stanu i hodanja u stiklama...
Moj favorit - kamion za bacanje djubreta 8) 3, 5 minuta najgoreg tandrkanja :lol:

Srecom pa mi nije neophodno, ali mozda da namestim da mi tako zvoni mob...:roll: Kao orgazam :lol:
Jao Bett,ajd molim te uploaduj to. :lol:
:twisted:
 
Enivej, moj komsiluk...
Do skoro sam zivela u velikoj zgradi... Tu sam bila od kako se zgrada izgradila.

U pocetku bil akao ok ekipa, puno dece igrali se al kako smo odrastali tako se ekipa rasula...

Ovi matori - smenile se generacije... Sto pomrlo sto se odselilo....

Al imali smo raznih ludaka.

Do mene se svadjali, ispod mene pravili zurke, haos s kucnim savetom...

Imali smo jednu bakutu koja je stalno sedela ispred zgrade i zicala od klinaca da joj nose djubre kupe hleb.. Mnogo me nervirala. Stalno ti zaviruje u kesu, pa pita a posto si to platila, a gde si kupila...

Al mi bilo zao kad je umrla...

Inace od kako imam psa, poveceg, vecina me zaobilazi. Niko ni ne dolazi na vrata...

E sad sam u maloj zgradi. Tu me smara neka domacinska atmosfera, kao svi smo dobri, svi se volimo. Pa sam ja uljez koji ni ne prepoznaje ljude na ulici...
 
moji su suuuper, imam srece :)

Nego, ako nekom treba REVENGE CD :mrgreen: 20 tracks najgorih zvukova kojima mozete da nervirate komshije, od zvuka usisvaca, do placa bebe i lupanja loptom po stanu i hodanja u stiklama...
Moj favorit - kamion za bacanje djubreta 8) 3, 5 minuta najgoreg tandrkanja :lol:

Srecom pa mi nije neophodno, ali mozda da namestim da mi tako zvoni mob...:roll: Kao orgazam :lol:

Moj favorit je careful with that axe eugene, pa jos kad im to odvrneš sa hornama na 110 db. Uzgred, zanimljivo je da svi imate pacijente, a niko da kaže da nije možda on nečiji.
 
Ja , kad god nešto pravim , pečem, a da nije meso, već neka poslastica, podelim malo komšijama, tipa tikve, kolači, palačinke,galete....

A za dolazak, to već nisam dobra mušterija za ogovaranje, ni za kafenisanje, jesam za čajanku , britansku od pola sata, jesam za pogledati tv, nisam za popravke , jesam za snesi i unesi.
I ne tražim niko ništa da vraća, a pošto ne vraćaju stvari i alat , to i ne pozajmljujem.

Volim kad mi se pohvale da su nešto uspeli, ne volim kad mi pričaju o drugima, ne volim da me miksuju u svoj problem i traže da držim nekome stranu.....

I ne volim kad mi parkiraju ispod prozora.
 
( ...od onog "Da komshiji crkne krava" ;) )

U kakvim ste odnosima sa susedima?
Pijete li kafu sa njma?
Postoje li u vashoj zgradi ili ulici one dezhurne bakute koje prave sachekushe izmedju 2 ili pola 5 ujutru da vide ko vas je dopratio kuci ili shta ste obukle? :lol:
Imate li mozhda Flanderse ili Simpsonove za prve komshije, bacate li smece u njihovo dvorishte? Ili mozhda oni u vashe?... Budi li vas njihov pas nocu?....shta vas nervira kod suseda namcora ( nekako mislim da svako ima bar jednog takvog ;) )? *napomena: ova tachka je chisto ogovaranje! :twisted:
Mozhete li da se oslonite na njih i uopshte,koliko su vam pomogli a koliko odmogli u zhivotu i koje mesto zauzimaju u istom? :)

Hahahahahahah strava tema,...
Moj komsiluk je uvek bio lud pa je tako i ostalo,..Imali smo jednu zenu koja je imala onu bolest da burla po smecu i da sve trpa u svoj stan, pa je umrla i onda je doslo 11 kamiona da bi ispraznili njen stan, zatim imamo jednog ludog madjara ,koji "cuva" stanove i dvoriste, ali je ok,..onda moja bakuta je uglavnom dezurna jer ne moze da spava pa tako pravi sacekuse,...;) ;) :)
Ma da ne nabrajam...imala sam komsiju koji se bacio sa terase pao pravo na moj plocnik i umro,...itd...imali smo i cigane komsije sa kojima smo bili ok dok se nisu odselili,.ali inace imam dobar komsiluk,..mesane nacije .. :)
 
.imali smo i cigane komsije sa kojima smo bili ok dok se nisu odselili,.ali inace imam dobar komsiluk,..mesane nacije .. :)
:lol: imaju neki cigani u zgradi preko puta mene koji su stalno,za vreme bombardovanja kad nestane struje palili onu logorsku vatru u dvoristu i sedeli oko nje do pola noci ili dok ne dodje struja...faking piromani :lol:
a bili su i neki cigani koji su se setali kroz kraj ( mada mislim da nisu bili nasi samo su se tuda motali) sa belom meckom kasandrom koju su terali da igra :shock:
 
:lol: imaju neki cigani u zgradi preko puta mene koji su stalno,za vreme bombardovanja kad nestane struje palili onu logorsku vatru u dvoristu i sedeli oko nje do pola noci ili dok ne dodje struja...faking piromani :lol:
a bili su i neki cigani koji su se setali kroz kraj ( mada mislim da nisu bili nasi samo su se tuda motali) sa belom meckom kasandrom koju su terali da igra :shock:

:lol::lol: sto mi je super sto svako ima "svoje" cigane... bas juce pricam sa tetkom, trebalo je nesto da se pocisti u ulazu, niko nije hteo, pa ona kaze:"mislila sam mom cigi da platim da on to uradi..."(on valjda cisti za lovu ili sta vec...), ali "mom cigi", svaki reon, svaka zgrada ima svoje cige, izgleda da to vise nije nac.pripadnost nego zanimanje, skoro titula:) mada meni malopara usi...
 
Ta zena , komsinica iznad , je luda. Drzi pse zatvorene ceo zivot u stanu , nikad nisu videli svetla van tog stana. Od 44kvm.
Nema tepihe , i svake noci ronda (izraz koji se koristi za kloparanje i bacanje necega po podu , lupanje i prevlacenje namestaja po parketu) do pola 2 , a pse drzi tacno iznad moje sobe.
Cuje se i kad prica , a kamoli kad se psi gloze i laju... Tuzili smo ih komunalnoj inspekciji , medjutim oni su naravno i nemocni , i nezainteresovani.
 
Inace komsinicu pored mene sam upoznala , kad je moj hrcak preshao kroz moj prozor i ushao njoj u kuhinju. :lol:
Bilo je leto , decko i njegova sestra su bili tu. I tako smo se rastuzili uvece kad je Djura nestao , mislili smo da je pao kroz prozor. Njegova seka se rasplakala.
I onda ujutro kuca komshinka na vrata ''Imate li vi mozda hrcka?''
A Djura u njenoj kujni se gosti parcetom lubenice koji mu je dala.Toliko se raspilavila , ''kako je sladak , kako je slatkis''. Pa sam joj ga dala na cuvanje jedno 10 dana. I sad je kupila svojoj deci hrcka. :D
A Djura je od tada stalno pokushavao da izadje kroz prozor! :D
Tako da super je zena!

A ovo je Djura , http://img161.imagevenue.com/img.php?image=47356_Divljazver_122_1030lo.jpg nazalost sada pokojni :(
 
Djura , sem sto je presladak bio je najbolja zivotinjica na svetu! :)
Nikad ga nismo zatvarali u kavez , nije grickao nista drugo sem hrane , i nijednom nije napravio stetu , i tako mi je zao sto ga vishe nema...:(
 
Е, комшилук.....

Од кад сам у стану у Бг, са комшијама сам на добар дан-добар дан.
Додуше има један дека прекопута који воли да запиткује, па ако смо заједно у лифту морам да одговорим на пар питања, али није страшно.

Испод мене су били доскора неки глуви људи тако да ТВ нисам морала да укључујем. Нарочито је био гласан кад сам морала да учим. Или се мени тако чинило...

Е, али док сам живела код мојих. Мирна улица, кућа до куће, сви све знају ( нарочито лети ).

Имала сам једну бабу чија су врата била 7-8 метара од мог прозора и која је устајала у цик зоре и истеривала мушице из куће тако што је млатила неком крпом и псовала их. То је трајало све док моја мама није једном устала из кревета онако сањива и издрала се на њу...

Остали су више - мање ОК.
 

Back
Top