Krajnje granice....?

BG Pastuv:
Pozdravi svima na forumu... da krenem redom - u poslednje vreme cujem previse istih ili slicnih prica. Lepe devojke se zale kako imaju probleme sa potencijom svojih mladica. Te ovaj moze jednom za vece i to 2 minuta, ovaj 2 puta nedeljno ovaj jednom u 10 dana.... i tako redom. Ja imam drugi problem - ne mogu da nadjem partnerku koja mene moze da prati!
:cry:
Dva, tri, maksimalno cetiri orgazma za vece ili tokom dana i one ne mogu vise?!?! :shock:
O cemu se ovde radi? Jesam li ja nenormalan ili je stres ucinio svoje ili ocigledno delim krevet i ponekad sediste od auta sa pogresnim osobama?
Unapred hvala na odgovorima

I sta bi?
Nadje li neku koja moze da te prati? :D
 
Druze moj dragi.
Dali si ikada vodio ljubav u toku dana deset ili petnest puta.Ako nisi onda nemoj sebe pastuvom nazivati-to sigurno nisi.Sa druge strane meni se dize svakih pet minuta ali to neznaci da mogu imati odnose ceo dan.Normalno je da muskarac ima izrazeniju potrebu za sexom od zene.Ali nemoj sumnjati da zene nemogu duze izdrzati sex od tebe.Mogu samo nezele siliti i dokazivati se.Kao sto to muskarci obicno cine.To sto se neko sali na tvoj racun nije uvreda casti da bi morao se ljutiti.Jer niko nije siguran koliko si iskren.Mozda si ustvari impotentan.
A ako zaista sve sto rece jeste istina.Mom stricu pocrkali svi ovnovi na Tari-Pa nema ko Ovce da je be.Ako si zainteresovan.Javi se.
 
Bustura:
Druze moj dragi.
Dali si ikada vodio ljubav u toku dana deset ili petnest puta.Ako nisi onda nemoj sebe pastuvom nazivati-to sigurno nisi.Sa druge strane meni se dize svakih pet minuta ali to neznaci da mogu imati odnose ceo dan.Normalno je da muskarac ima izrazeniju potrebu za sexom od zene.Ali nemoj sumnjati da zene nemogu duze izdrzati sex od tebe.Mogu samo nezele siliti i dokazivati se.Kao sto to muskarci obicno cine.To sto se neko sali na tvoj racun nije uvreda casti da bi morao se ljutiti.Jer niko nije siguran koliko si iskren.Mozda si ustvari impotentan.
A ako zaista sve sto rece jeste istina.Mom stricu pocrkali svi ovnovi na Tari-Pa nema ko Ovce da je be.Ako si zainteresovan.Javi se.
:lol: :lol: :lol: :lol: dobra,dobra
 
Stvarno je zalosno da doktori iz ustanove dr Laza Lazarevic zbog prepunjenosti kapaciteta pustaju likove kakav je ovaj ,Bustura`.
A na neki nacin i ne zameram doktorima iz pomenute ustanove - eto komsinica mi tamo radi i kaze nedavno dobise pismo iz nekog sela u podnozju planine Tare..
pisalo je ovako nekako - dragi moj sinovce, secam se jos dok si bio djecak da si mogao seviti ovce svakih pet minuta...nadam se da te zivot u velikom gradu nije pokvario i da si i dalje kao sto je tvoj striko bio nekada... Eto zadesila nas velika nevolja, prvo bruceloza, pa sepavost i sad bolest plavog jezika, sve to pogodi ovnove...a ovce ostadose same, nema ih ko mrkati...``
Kazu doktori - kad je doticni ovo video, pocepao je kosuljE i zaputio se ka Tari....gde ovce pasu pod rucnom kocnicom i lako ih je zaskociti....

A ako zaista sve sto rece jeste istina.Mom stricu pocrkali svi ovnovi na Tari-Pa nema ko Ovce da je be.Ako si zainteresovan.Javi se.[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: dobra,dobra[/quote]
 
:wink:Pa i nisi toliko glup koliko izgledas.Srecom ja odrastoh u gradu ali upoznah i selo.Ponosim se time sto nisam zatucan u oba mozga da nerazdvojim salu od istine.Zato decko se i olako smejem na sve tvoje komentare.
Inace jaja mora da su ti jos puna zato i jesi ko besna osica pa pljujes otrov umesto ljubavi.Mozda je u tome problem :roll:pa cu ti javiti.
 
Sam Beograd je jedno veliko selo...sa svih strana su se skupili likovi poput tebe...Drago mi je da se ponosis odakle si, ali nauci da budes malo oprezniji. Nikad ne znas ko je sa druge strane. Takodje, opet ti potcenjujes druge...pa ko ti je kriv sto se smejes...znas kako ide - cega se pametan stidi...
elem da ne duzim pricu - prvi si poceo i pricaj o drugim stvarima. Ja otrov ne prosipam. Ovo je bila malecka reakcija...
 
BG Pastuv:
Sam Beograd je jedno veliko selo...sa svih strana su se skupili likovi poput tebe...Drago mi je da se ponosis odakle si, ali nauci da budes malo oprezniji. Nikad ne znas ko je sa druge strane. Takodje, opet ti potcenjujes druge...pa ko ti je kriv sto se smejes...znas kako ide - cega se pametan stidi...
elem da ne duzim pricu - prvi si poceo i pricaj o drugim stvarima. Ja otrov ne prosipam. Ovo je bila malecka reakcija...

meni je draze da je bg pun bustura a manje tipova poput tebe, i nemoj da se ljutis :D
 
sponzorusaO11:
JA MOGU DA TE PRATIM I DA NE BROJIM JEDAN DVA TRI VEC DA TRAJE ORGAZAM CITAVIH 15-20 MINUTA *** JAVI SE....
draga devojko...

postoji forum Lični kontakti gde možeš potražiti sebi partnera... ovaj forum je namenjen diskusiji a ne oglasima... plus kao napomena prostitucija je na ovom forumu zabranjena...

pozdrav...

PS... oglasi/postovi koji če direktno isticati prostituciju biče momentalno brisani bez upozorenja
 
Slazem se da je prostitucija zabranjena pa tako sponzorusi predlazem neki drugi sajt, ali po tome je iBustura makro cim nudi svoje ovcice.
Ja ipak preferiram Pastuva- ne zbog nadimka vec zbog vece inteligencije od gore pomenutog!
E sada se lepo zahvali svojoj drugarici sto ti je stala na stranu
 
BG Pastuv:
Pozdravi svima na forumu... da krenem redom - u poslednje vreme cujem previse istih ili slicnih prica. Lepe devojke se zale kako imaju probleme sa potencijom svojih mladica. Te ovaj moze jednom za vece i to 2 minuta, ovaj 2 puta nedeljno ovaj jednom u 10 dana.... i tako redom. Ja imam drugi problem - ne mogu da nadjem partnerku koja mene moze da prati!
:cry:
Dva, tri, maksimalno cetiri orgazma za vece ili tokom dana i one ne mogu vise?!?! :shock:
O cemu se ovde radi? Jesam li ja nenormalan ili je stres ucinio svoje ili ocigledno delim krevet i ponekad sediste od auta sa pogresnim osobama?
Unapred hvala na odgovorima
...a kada se probudiš ruka ti u noši!
 
BG Pastuv:
Nije li nas dragi Bustura sada opterecen drugim problemima.
Nebrini Bustura iz svakog problema sklisko se izvuce,
samo pametan covek koristi sve sposobnosti koje mu je Bog dao.A dao mi je mnoge.To sto mogu doci do onih vrednosti koje mene cine emotivno i materijalno ispunjenim.To je moja prednost u odnosu na one koji u zapecku svog morala trpe gladni.
Ja nezelim nikoga vredjati i ako sam imao malo zesci start po pitanju nekih tvojih komentara.To je zato sto sam bio iziritiran gluposcu.
Zato spustam loptu.
Inace napomenucu jednu stvar.Svi mi imamo pravo slobodnog govora i razmisljanja.Zato niko nikom nemoze uskratiti pravo na zadovoljstvo ili licnu dobit.
Nazalost mnogo gladi i mnogo muka sam doziveo dok nisam postigao sve sto jesam.Zato uvek u meni postoji strah da se nevratim na prethodno.
 
d1:
sada_vec_ozbiljan_momak:
sponzorusaO11:
JA MOGU DA TE PRATIM I DA NE BROJIM JEDAN DVA TRI VEC DA TRAJE ORGAZAM CITAVIH 15-20 MINUTA,*** JAVI SE....
hm, a koliko kosta trajanje?
ono sto blondi gore napisa odnosi se na sve... :?
uf, znaci ja sam bas propustio.... mozda bih mogao da se upustim i da kazem bas sam se upustio.... razmislicu u svakom slucaju
 
Ja licno mogu koliko moze i moja velika ljubav, nikada mu nisam odbila sex, bili smo 4 g. zajedno i kolko god da je on pozelio pratila sam ga...mislim da je to zbog velike ljubavi a ne samo do fizickih nagona...
 

Back
Top