KRAJ ŠKOLSKE GODINE

hmmm...pa naravno popravni....pa mislim 20 dana i eto...neki koje ja znam spremali 7 dana i eto im ni manje ni vise nego 3..... :D
a godina zivota-zamisli svi tvoji na maturu a ti kuci :shock:
znaci ne...popravni....mada daleko sam ja od toga :D
 
pa otprilike....pazi ne moras ni 20 dana :D
znaci zavisi....ali da je malo debilno,jeste....ali jbg,slobodna zemlja :D
ali i da padam lepo bih to rekla,pa nisam vise dete...sta-moje ocene..ne kaznjava me mama nikad tako da....
ali ne kontam ako padam,nema mora... :roll:
 
Omg... Nije do toga! Jbt imash neko drushtvo, vezan si... ZASHTO POTROSHITI GODINU DANA?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!? OMG!!!
 
Ismevanje je znak da neko nije samouveren,ja nikada ne bih ismevala nekoga zbog toga...I Boze,ko da je nekom(bar meni)stalo da li me neko ismeva i sta misli o meni...Na srecu imam zivot svoj,i misljenja drugih me ne zanimaju...


Nije on pao godinu sto je glup,vec lenj ili nezainterosavan...
 
E zivota mi...nije ti to losa ideja....

I PONAVLJAM,ZA OSOBE KOJE SU TOLIKO ZATUCANE DA NE KAPIRAJU DA SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE...MOJE MISLJENJE JE DA JE BOLJE OKINUTI GODINU,I STA SAD???

ADJE STA SAD???
 
Ja ne tvrdim...i ne nzam----pitanje da li nzam...epa ne nzam...

Ne mislim da je moje misljene perfektno,ali imam pravo na njega,i prihvatam da se neko ne slaze,ali da neko omalovazava moj stav...to vec NE...
 
Kada ti ne bi omalovazavala druge i kad ne bi to nabijala na nos kako si ti perfektna mozda bi te ljudi i saslusali...Ali prepotentne ljude koji su neizivljeni i iskompleksirani ne vredi ni saslusati jer u startu ne valja.....Oduvek sam takve kao ti spustala...Ljudi koji misle da su popili svu pamet...Ako si ti natprosecno inteligentna ja cu da se obesim...KUDA IDE OVAJ SVET????
Znaci zaobidji temu XV-e sa koje odlazis vec 10 dana i zaobidji mene...Ne znam kako te nije blam da si ovde,kad te 79 % foruma proziva i omalovazava...Znaci gde ti je ponos?
Ali klinke kao ti su takve-nadobudne i iskompleksirane i to je amin...
A sto se tice teme,bolje sa 4 godine da krenemo i imamo 3 godine fore....
Znaci da li ti procitas ista sto napises?Samo teras inat...I nista drugo...A normalno je da ako su svi za nesto drugo i pak cini se da su u pravu donekle,pa zasto da ne pokusam tako?
Ali kontam ja tebe pesticidi otupljuju mozak...A i posto si ti najpametnija sta od tebe ocekivati?Nesto pametno?TESKO
Definitivno prekidam kontakte sa njom i ne citam njene postove,ne mogu...U pocetku je bilo smesno,sad je zalosno....
 
Guarana666:
Kada ti ne bi omalovazavala druge i kad ne bi to nabijala na nos kako si ti perfektna mozda bi te ljudi i saslusali...Ali prepotentne ljude koji su neizivljeni i iskompleksirani ne vredi ni saslusati jer u startu ne valja.....Oduvek sam takve kao ti spustala...Ljudi koji misle da su popili svu pamet...Ako si ti natprosecno inteligentna ja cu da se obesim...KUDA IDE OVAJ SVET????
Znaci zaobidji temu XV-e sa koje odlazis vec 10 dana i zaobidji mene...Ne znam kako te nije blam da si ovde,kad te 79 % foruma proziva i omalovazava...Znaci gde ti je ponos?
Ali klinke kao ti su takve-nadobudne i iskompleksirane i to je amin...
A sto se tice teme,bolje sa 4 godine da krenemo i imamo 3 godine fore....
Znaci da li ti procitas ista sto napises?Samo teras inat...I nista drugo...A normalno je da ako su svi za nesto drugo i pak cini se da su u pravu donekle,pa zasto da ne pokusam tako?
Ali kontam ja tebe pesticidi otupljuju mozak...A i posto si ti najpametnija sta od tebe ocekivati?Nesto pametno?TESKO
Definitivno prekidam kontakte sa njom i ne citam njene postove,ne mogu...U pocetku je bilo smesno,sad je zalosno....
E,Guarana...Slazem se sa tobom u svemu...Al za ovo da zaobidje temu XV,sta ti mislis da mi vec mesec dana radimo?! Pogotovu sto posecuje i smara na temi XIII-e a ne zna ni gde se nalazi a kamo li nekoga iz nje...Naravno da tera inat,sta mislis odakle joj 2.500 postova za dva-tri meseca???? :?: :?: :?: :?: :?: Inace,vec sam odustala od razgovora sa njom posto sam shvatila da je to gublenje vremena,jednostavno izignorisite je... :D
 
Temu Xv sam davno zaobisla...

Ne tvrdim da sam najpametnija i ne znam gde sam to rekla...Jer sam uvek govorila da mi je drago da ima pametnih,i pamtnijih ljudi...

Ne zelim da se svadjam oko gluposti,glupo je uopste raspravljati ko je ko...

Lose sam se postavila u samom startu,ali ja cu uvek reci sta mislim-takva sam...I neka sam najgluplja osoba na svetu-LJUDI SHVATITE DA ME TO NE ZANIMA,kao sto me ne zanima sta ko misli o meni...Tako da dzabe vama sve to sto pisete,i jos ga srocite u najamnje 20 redova...

Nisam vaspitana da vredjam,i nikad nikom nisam direkto rekla u oci "glup si"-iako govorim svoje misljenje uvek...

Tako da...


poruka svega je :TOTALNO ME BRATE NE ZANIMA STA NEKO MISLI O MENI,NI TI STA MISLI...JA NAJBOLJE ZNAM STA SAM...

a to sto vi procenjujete osobu na osnovu greska u kucanja,izrzavanju,ili skole koju ide je vasa stvar...

I za kraj:Mene neko da spusti?!---Da li mislis da me spustas time sto napises kako sam jadna,zalosna itd-mene spusta...Mozda bi spsutilo nekog ko ne zna ko je sta je i nije samouveren---MENE TAKVE STAVRI NE SPUSTAJU
 
Imam utisak da smo skroz sišli sa prvobitne teme i prešli smo u medjusobno optuživanje, do čega, po mome mišljenju, ne bi trebalo doći. Ja sam mislila da bi jedna opšta diskusija trebala stvoriti odredjene dobre kontakte, medjutim u ovome slučaju to nije tako ispalo. Žao mi je.

Iz cele diskusije mogu izvći zaključak da su neke osobe zauzele tvrdi stav da se "kečevi" obavezno moraju ispraviti tokom leta (na popravnom ispitu) i stime ne gubiti školsku godinu, dok drugi smatraju da se to ne mora uraditi.

Ja sam već na drugoj strani ankete izrazila moje mišljenje da smatram da je Ip_rox_girl ima najispravniji stav u ovom pitanju. Želim naglasiti da oni koji drugačije misle neka se ne uvrede jer sam ja zahvalna i za njihovo mišljenje i zato što su uopšte učestvovali u ovoj anketi. Ja bih ovim zaključala anketu.

Ako neko želi nastaviti, ja mu/joj dajem slobodne ruke.
 
Ma brate idem da se suncam i semkam neke macane,pa psole svratim do Marka :lol: ha,ha...Ne bih svratila...jer...mislim da bih se onesesvistila kad bih ga vidjela...

A brate ja jos ovu ned,sa nastavom smo zavrsili,i sad ima da odradim blok praxu i to je to...
 

Back
Top