KRAJ ŠKOLSKE GODINE

Meni je bzvz da padneš razred.
Kao prvo, većina će te gledati kao zaostalog (bar za izvesno vreme, čak iako to što si pao raz ne znači da si glup).
Kao drugo, odvojen si od celog starog društva i treba opet da se snalaziš u nekom novom odeljenju.
A i bolje je štrebati 2 meseca, nego ponavljati celu godinu. To te tek ubije u pojam...
 
lp_rox_girl:
Meni je bzvz da padneš razred.
Kao prvo, većina će te gledati kao zaostalog (bar za izvesno vreme, čak iako to što si pao raz ne znači da si glup).
Kao drugo, odvojen si od celog starog društva i treba opet da se snalaziš u nekom novom odeljenju.
A i bolje je štrebati 2 meseca, nego ponavljati celu godinu. To te tek ubije u pojam...


Smatram da je tvoje mišljenje najispravnije
 
AnaBg:):
E bas je bolje da okines godinu,nego poravni...Da celo leto ucis,ne mzoes na more,vucaras se po skoli celo leto...Ovako pao si i imas respust i leto...

Sto kaze moja mama...dete uvek treba da krene god dana ranije,pa ako okine bude extra
pa bolje da okineš godinu na faksu, nego u školi. to je baš truba :shock:
 
AnaBg:):
E bas je bolje da okines godinu,nego poravni...Da celo leto ucis,ne mzoes na more,vucaras se po skoli celo leto...Ovako pao si i imas respust i leto...

Sto kaze moja mama...dete uvek treba da krene god dana ranije,pa ako okine bude extra
Trebalo je da neko slika moju facu kada prochitah ovaj post. Debilno i infantilno razmishljanje...
 
AnaBg:):
Pa zato s o kad si na poravnoms trebas celo leto,kad si na godini uzivas...

I zato sto profesor koj iobara na poravni nije profesor

Cekaj, znaci bolje je da ti propadne skoro godina zivota, nego eto da ne sednes 20ak dana tokom leta i nastavis dalje.
A inace, sta ti toliko vazno radis tokom leta, pa da nemas vremena da se zamaras popravnim. Mozes otici i na more nedelju dana i sve ostalo, i na kraju odvojis ceo august za pripreme i to je to.

A ajde objasni ovo podebljano molim te...
 
Sta ne radim,alo JA ZIVIM ZA LETO...JER SAM CELO LETO U CRNOJ GORI I ZNACI EXTRA SE PROVODIM...

Zato sto to po meni nije profesor,sta ako neko ne moze da nauci,nema novca za privatne casove,sta ako neko ima problema u porodici...Taj koj nije spreman da da 2 se samo izivljava...

I bolje godina zivota,nego celo leto da si u obavezi,i da strahujes da li ces proci ili ne...A svejedno i tako mozes da padnes god,tako da bolje god,nego popravni
 
AnaBg:):
Sta ne radim,alo JA ZIVIM ZA LETO...JER SAM CELO LETO U CRNOJ GORI I ZNACI EXTRA SE PROVODIM...

Zato sto to po meni nije profesor,sta ako neko ne moze da nauci,nema novca za privatne casove,sta ako neko ima problema u porodici...Taj koj nije spreman da da 2 se samo izivljava...

I bolje godina zivota,nego celo leto da si u obavezi,i da strahujes da li ces proci ili ne...A svejedno i tako mozes da padnes god,tako da olje god,nego popravni
A da li je uchenik onaj koji ne mozhe da nauchi cele godine neke glupave lekcijice za 2? Ako to ne mozhe, ZASHTO IDE U SHKOLU ONDA?!

Ako si debil, verovatno tjesh pasti opet, samo shto se na popravnom nekada ne obara, chak i kada neko ne zna APSOLUTNO NISHTA!
 

Back
Top