KRAJ Federer završio karijeru!

“Forbs” je nedavno izračunao da je Federer tokom karijere na sponzorima zaradio otprilike milijardu evra - radi se o iznosu pre oduzimanja poreza i menadžerskog procenta - kao i da je po toj stavci još uvek najplaćeniji svetski sportista, ispred Lebrona DŽejmsa.
Mislim da se Forbs zeznuo oko LeBrona ,on je sklopio dozivotni ugovor sa Najkijem vredan milijardu dolara ,samo taj ugovor ...
 
lažni Goat 11 od svojih 20 GS titula osvojio od 2003 će do 2007. kada su mu najveći konkurenti bili alkoholičar Safin ( sam priznao da je dosta mečeva odigrao pijan ) , Kafeljnikov, Ivan Ljubičić i čuveni Argentinac Gason Gauido pobednik RG 2004 te.. ( ovo čuveni se naravno sprdam ) ..
onda dolaze Nole i Rafa i lažni Goat osvaja samo 9 kada su ova dvojica povređena a Nole i Rafa 41 GS i verovatno će osvojiti još 4,5..
Dok sa druge strane Nolo osvaja svoje GS titule protiv prejakog Andersona, Beretinija i Mareja... :cepanje: Daleko jaci igraci od Safina i Rodika moram da priznam :cepanje:
 
sećam se da ga Nole obrisao u Australiji 2008 me kad je lažni Goat imao 27 godina a Nole tek krenuo da igra.. jbg lažni GOAT je imao tu nesreću da mu preko puta nije čuveni Gaston Gauido njegov veliki rival..
Tek krenuo da igra? :lol: Nadal je sa 21 godinom imao vec bio top level igrac.
Treba biti umetnik pa izgubiti na svojih 40:15, a ne dobiti :whistling:
Treba izgubiti nekoliko GS finala od WAWRINKE :cepanje:
 
pa i Stanimal je za Noleta mnogo teži protivnik od lažnog GOATA :D
Jos jedna ispala, neuki moj kolega...

Federer ima 21-3 sa Stanom :cepanje:
Znaci celu karijeru je ubijao u pojam coveka koji se ubijao Nola u finalima GS turnira. Kako to? :mazipsa:

1663583188501.png
 

Back
Top