• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

KRAJ Federer završio karijeru!

veliki krang

Legenda
Poruka
71.083
Djokovic se pojavio 2005, kad je Federer poceo da nize svoje GS titule. Tada je i Nadal uveliko igrao. I sve do svoje 24 godine Djokara nije mogao nista ovoj dvojici i bio je konstantno 3. igrac. Tuga...

Da, i tad je bio klinac. Već kad je malo stasao, Fegeter nije imao šta da traži protiv njega, izlivi ljubomore bili su sve što mu je ostalo, jer je još onda gubio na svoj servis i 40:15 :lol:

Mačkoni

Poznat
Poruka
7.599
https://mondo.rs/Sport/Tenis/a1392608/rafael-nadal-porez-spanija-novak-djokovic-prozivka.html

Uvek je davao sve za Španiju.

Rafael Nadal je jedan od najvećih sportista koje je Španija imala i vrlo dobro je poznato da je uvek davao svoj maksimum kada bi igrao pod zastavom svoje zemlje!
Pet puta je osvajao Dejvis kup sa Španijom, ima i dve zlatne medalje sa Olimpijskih igara, tako da niko nije mogao da mu spočitava da nije patriota. Uz to, Nadal je veoma uzoran građanin i odlučio je da poreze, koji nisu mali, plaća Španiji.

"Ja sam Španac. I srećan sam zbog toga. Naravno, kada treba da se plati porez sam malo manje srećan, ali sam imao sreće da se rodim u sjajnoj zemlji koja mi je pružila odličan život", poručio je Nadal i time malo "pecnuo" tenisere sa ATP tura, možda i Đokovića koji živi u Monte Karlu.

Rafa gospodin :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.