Коштуница: Еулекс спроводи независност Косова

Znam da nemas vremena da objasnis....Tesko je ono objasniti....:mrgreen::hahaha:

Hoce Rusi, al ne sad....Odgovara im Srbija u EU....Al ostaje pitanje da li sa ili bez Kosova....:mrgreen:

Elem, kad bi mi prestali da se zanosimo da samo od nas zavisi nekakav odnos Rusije i EU, bolje bi nam bilo....

Sta ce Rusiji bolji partner od Nemacke sto se tice tih stvari?:think:

Hoce rusi ali tadic nece........zar je to toliko tesko skapirati.........lavrov-ne mozemo mi biti veci srbi od srba.......
 
pa sto ne napravise vladu:hahaha::hahaha:

Kakav jadan odgovor,napravise vladu jer su uzeli glasove sps-a klasicna prevara i kriminal.
Ja sam glasao za sps a ti znas koliko sam za ds :mrgreen:
Bitno je da je ceo njihov blok osvojio 37% a to nije ni priblizno 51%.

sps,dss i srs su isti glasaci i to je pobeda ko je napravio vladu nije pobeda nego dil.

Ja ne znam kako moze neko da tvrdi da je ds pobedio zato sto je napravio vladu kada znamo da nije sa svojim glasovima.........

SPS JE NAPRAVIO VLADU A NE DS-ZNACI SPS JE POBEDIO NA IZBORIMA

ZNACI TI TVRDIS DA JE SPS POBEDIO NA IZBORIMA
 
"Male"? :think: Pa, vidiš li da naši nadripatrioti bolje znaju interese Rusije i njene predstojeće poteze nego Rusija sama? :mrgreen: A tek što im je osećaj za realnost trenutka, i spremnost da "(po)vraćaju Kosmet. :roll::roll:

tko je delegirao Atishari kao posrednika, EU ili UN ?
mislim, ako je to bio EU onda on nije obvezujuci za Srbiju, a ako je od UN, onda stvari su ipak drugacije...i dali je njegov plan prihvacen od Un, kao okvir za razgovore
 
Kakav jadan odgovor,napravise vladu jer su uzeli glasove sps-a klasicna prevara i kriminal.
Ja sam glasao za sps a ti znas koliko sam za ds :mrgreen:
Bitno je da je ceo njihov blok osvojio 37% a to nije ni priblizno 51%.

sps,dss i srs su isti glasaci i to je pobeda ko je napravio vladu nije pobeda nego dil.

Ja ne znam kako moze neko da tvrdi da je ds pobedio zato sto je napravio vladu kada znamo da nije sa svojim glasovima.........

SPS JE NAPRAVIO VLADU A NE DS-ZNACI SPS JE POBEDIO NA IZBORIMA

ZNACI TI TVRDIS DA JE SPS POBEDIO NA IZBORIMA
Obecaj da neces vise,inace

:mafijas:
 
Sine nemo da me brukas, vidji 2+2 su uvjek cetiri....

Shabane ti si jedini ovde koji se brukas pises neke budalastine ds pobedio na izborima a ni ne znas ko te napravio a ti znas ko je pobedio na izborima.........ocito da zbog tvoje sposobnosti da brojis samo do 4 i imas takvu racunicu..........aj pali shiptaru gloop si ko.......albanac :hahaha::rotf::rotf:
 
Ne nego je kod tebe izgbljena racunica :rtfm:
Kod tebe računica nikad nije ni postojala, , ne znaš ni pojam toga.

a ti mala mani se toga ko je patriota ili nadripatriota.......ti znas ko je ko .......shabanko:mrgreen:
Naravno da znam, milion puta bolje nego ti, novokomponovani srbin, i neću se nikad manuti toga, da svuda ukazujem na vas, nadripatriote, i vaše idole, lažne patriote, koji upropastiše ovaj narod i zemlju. :mrgreen: To je moja dužnost kao istinske Srpkinje i patriote. :cool:
 
Kod tebe računica nikad nije ni postojala, , ne znaš ni pojam toga.


Naravno da znam, milion puta bolje nego ti, novokomponovani srbin, i neću se nikad manuti toga, da svuda ukazujem na vas, nadripatriote, i vaše idole, lažne patriote, koji upropastiše ovaj narod i zemlju. :mrgreen: To je moja dužnost kao istinske Srpkinje i patriote. :cool:

Samo ti ukazuj :mrgreen:

jes mnogo ce me pogoditi ako neka mala iskompleksirana shabanka ispoljava svoje frustracije ovde iza kompa :hahaha::rotf:
stani ja sam novokomponavani a ti starokomponovana :roll: stvarno smesno.......ta karikiranja kojima pokusavas da prikrijes tom spodobom sa avatara braneci el diktatorea ostvavi klinkama u kraju dok igrate lastis.........kratno i jasno-ne prdi mala :mrgreen:
 
Super..to ti je najpametnija odluka...da takvi kao ti nisu glasali ranije vec bi bili u EU

Ali ja imam pravo glasa......nasuprot ti bolje da porazmislis da ne glasaju one tvoje manjine za el diktatorea ne bi on video skupstinu nikada..........hm.....i objasni mi decko kako bi bili ranije u eu-ajd lepo pojasni :rtfm:
 

Back
Top