Koštun JUGEND !

Lacibg:
Колега "Мачак", мени је јасно да њима идеје падају на памет док гледају у огледалце. Инспирација је то невероватна ! Чудо једно - све видиш јасно као дан !
Pa da, Ceda i Canak i u ogledalu vide fasiste i naciste (mada to i ima neke logike, kad covek razmisli ;) )
 
Salvantis:
Pa da, Ceda i Canak i u ogledalu vide fasiste i naciste (mada to i ima neke logike, kad covek razmisli ;) )
То хоћу да кажем. И, срећа је да имамо богат језик - па онда ону злу сићу када виде - могу да увеличају безгранично.

Погледај мој аватар. :-D :-D :-D Знам механизам !
 
Lacibg:
То хоћу да кажем. И, срећа је да имамо богат језик - па онда ону злу сићу када виде - могу да увеличају безгранично.

Погледај мој аватар. :-D :-D :-D Знам механизам !
hehe, tacno tako
:D :D :D

A Cedica vidi Adolfa, dok je canak vise za Musolinija :roll:
 
Е, не вређајте Хитлера и Мусолинија. Њих двојица направише трагедију светских размера. И у сваком случају, макар по злу , остаће - значајне историјске личности. А ови нису значајни ни по чему, нити ће остати запамћени у историји, сем у неким бедним покушајима.
 
Чедисти се ложе на Вељу, ево једне домаћинске:

_959335_velimirtel_150.jpg


ЖИВЕЛА СРБИЈА ;)

Р.Ѕ. Јел' има неко ону из бившег аватара Духа Секире, кад Веља пије Чивас из флаше? Знам да омладина ЛДП-а воли то да постира, као живи доказ срБског патриЈоте домаћинске оријентације.
 
Ne, KOŠTUN Jugend trenutno ima konfuznu ideju kako i zašto ostati na liniji tvrdok klerikalnog nacionalizma: sa jakim uticajem SANU, DB, crkve (mislim na pravoslavnu) itd.

Neka patologija je u pitanju, iako Koštunjavi zna da ta strategija ne vodi nikuda. Ali mu patologija i anti-haški lobi sa Legijom i DB-om na čelu ne izbijaju iz glave!
 
Buduca_Srbija:
Ne, KOŠTUN Jugend trenutno ima konfuznu ideju kako i zašto ostati na liniji tvrdok klerikalnog nacionalizma: sa jakim uticajem SANU, DB, crkve (mislim na pravoslavnu) itd.

Neka patologija je u pitanju, iako Koštunjavi zna da ta strategija ne vodi nikuda. Ali mu patologija i anti-haški lobi sa Legijom i DB-om na čelu ne izbijaju iz glave!

Па ти бре већ у 09 часова пре подне ЛУПЕТАШ ГОМИЛАМА ......страаааашно.......


P: ZAŠTO MOJ PAPAGAJ UJUTRU SKVIČI?


 

Back
Top