Koстреш велича Адема Јашарија

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bas dirljivo. Prijateljstvo medju narodima.

Ko nas zavadi da mi je znati?

Није пријатељство међу народима, него довољна географска удаљеност да нема зле крви. Упореди само српско клање са остацима турске владавине на Балкану по Босни и по Србији, са односом правих Турака из Турске према Србима.
 
Tuzna prica, sav sam se potresao.

Ja, vidis, moju familiju volim, i ne bih se sa njima zabarikadirao i otpocinjao carke sa policijom ni pod razno, cak da mi tako nesto i padne na pamet da radim.

Ako njemu nije bilo zao da svoju porodicu stavi u takvu situaciju, meni je jos mnogo manje zao.

Veoma si predvidiv..mora da si nokaut za ribe :)
 
Veoma si predvidiv..mora da si nokaut za ribe :)

Одличан аватар.
icon14.gif
 
Није пријатељство међу народима, него довољна географска удаљеност да нема зле крви. Упореди само српско клање са остацима турске владавине на Балкану по Босни и по Србији, са односом правих Турака из Турске према Србима.

Mora da se salis.

Albanci nas vole? Nema zle krvi? Turci su OK sa nama?
 
Mora da se salis.

Albanci nas vole? Nema zle krvi? Turci su OK sa nama?

Ко је рекао да нас Албанци воле? :confused:

Ја сам рекао да знам људе који су тамо били, а и данас знам за пар грађевинских фирми (или шта су већ) које шаљу људе тамо на рад, и људи се враћају оданде са утисцима, неколико научених "Шћип" речи и причају.

А за Турке... Чуо си да наши људи тамо летују, претпостављам, и како су примљени?
 
To kakav sam ja za ribe ostavi meni.

Ti napisi nesto o politici ako umes, a ne bih se kladio da umes.

Zato umes da cvilis o Srbima koji muce jadne Muslimane i otimaju im njihove sporete i piramide.

Imash pravo tvoja stvar, samo zvucish kao udarni dnevnik rts-a
O kojoj politici da pishem ..srpskoj nacionalnoj politici?..daj smeshni ste bash kao i te piramide za koje si se uhvatio kao pijan plota
 
Imash pravo tvoja stvar, samo zvucish kao udarni dnevnik rts-a
O kojoj politici da pishem ..srpskoj nacionalnoj politici?..daj smeshni ste bash kao i te piramide za koje si se uhvatio kao pijan plota

Mi smo smesni, a vi kopate piramide.

One bosnjacke, znas ti vec. Koje ce vam obezbediti cisto bosansku povijest, i to od cetiri tisuce godina.
 
E jeste stoka seljacka po raznim svetskim muzejima i galerijama stoje slike ,portreti i premeti raznoraznih zlikovaca od Musolinija(licno bio na jednoj u Milanu) ,Hitlera i Staljina do Eskobara pa se niko nije setio da te celnike muzeja i galerija naziva fasistima i narko dilerima

Опет твоје "адекватно поређење".
Јеси ли икада приметио да су Американци у неком од својих музеја поставили слику Бин Ладена и то назвали приказом авганистанске,ирачке или арапске културе?
 
Опет твоје "адекватно поређење".
Јеси ли икада приметио да су Американци у неком од својих музеја поставили слику Бин Ладена и то назвали приказом авганистанске,ирачке или арапске културе?
Pa za razliku od tebe nisam obisao sve americke muzeje pa nisam stigao da primetim dal ima Osame ili ne :?
 
Pa za razliku od tebe nisam obisao sve americke muzeje pa nisam stigao da primetim dal ima Osame ili ne :?

Сигурно га нема у поставци нечије културе,и још сигурније није величан.
Да се овако нешто урадило у САД-у,могу само да замислим шта би се десило руководству музеја или политичару који би ово још и подржао и стао у одбрану величања једног терористе.
 
pa ako si procitao ceo tekst, a ne samo naslov i uvod video bi da se tu ne radi o velicanju nego upravo o kritici zaostalih balkanskih plemena koje ubice i ratne zlocince poput Jasarija , Mladica ,Gotovine i slicnih dozivljavaju i obozavaju kao pop ikone poput Elvisa nekada .

Аха...И појави се баш Бојан Костреш да отвори изложбу,који је иначе познат по својим ставовима о Космету и Војводини.

Ја не видим никакву критику сликом природне величине која не говори ама баш ништа,без обзира што је поред Елвиса Прислија.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top