KOSOVSKA POMOĆ ALBANIJI

Da li bi bio lep gest kad bi vlada Srpske donirala 200.000 € Kuršumliji


  • Ukupno glasova
    32
  • Anketa je zatvorena .
:hahaha:

E moj ti....

Ja i sada držim čas...

59-str2-vladimir-mochalov-h.jpg


Држиш га....држиш....А Хрвату драго.....z:hm:
 
Pa yebiga ,ono imamo taj neki razvojni fond znam da se pare ulažu .
Znaš Dačo šta te zayebava ,što ne glasaju u Srbiji npr za parl. izbore u RS ,kao što rade hrvati iz BH oni glasaju iz federacije za hrvatskog precednika
E da je to Mile bi preporodio Srbiju kao i RS z:mrgreen:
 
Pa yebiga ,ono imamo taj neki razvojni fond znam da se pare ulažu .
Znaš Dačo šta te zayebava ,što ne glasaju u Srbiji npr za parl. izbore u RS ,kao što rade hrvati iz BH oni glasaju iz federacije za hrvatskog precednika
E da je to Mile bi preporodio Srbiju kao i RS z:mrgreen:

Pa ja o tome i pričam... Neka Dodić preporodi Srbiju.... Za početak simboličnih 200.000 €, a posle... Sve je moguće... Nebo je granica...:zskace:
 
vesela spam tema :think:

Pazi, tema nije spam...

Ispoštovane su sve moguće forme...

Napravljen uvod za diskusiju, doduše kratak, ali ybg...

E sad, to što oni koji su apriori protiv svakog argumentuvanog diskutovanja krenuli u vređanje, to je sad već druga stvar...

Da li ti vidiš da mi ovde nemamo nikakav argument, zašto Banja Luka ne bi, simbolično, pomogla Babušnicu, Crnu travu ili Kuršumliju...
 
Pazi, tema nije spam...

Ispoštovane su sve moguće forme...

Napravljen uvod za diskusiju, doduše kratak, ali ybg...

E sad, to što oni koji su apriori protiv svakog argumentuvanog diskutovanja krenuli u vređanje, to je sad već druga stvar...

Da li ti vidiš da mi ovde nemamo nikakav argument, zašto Banja Luka ne bi, simbolično, pomogla Babušnicu, Crnu travu ili Kuršumliju...

Па тема је ОК...
А јес видео мој нови ауто....?

james-bond-super-car.gif
 
Pazi, tema nije spam...

Ispoštovane su sve moguće forme...

Napravljen uvod za diskusiju, doduše kratak, ali ybg...

E sad, to što oni koji su apriori protiv svakog argumentuvanog diskutovanja krenuli u vređanje, to je sad već druga stvar...

Da li ti vidiš da mi ovde nemamo nikakav argument, zašto Banja Luka ne bi, simbolično, pomogla Babušnicu, Crnu travu ili Kuršumliju...

eto, to je to-nemamo. ti si u pravu. cestitamz:) jel' moze sad lock ili imas jos nesto da kazesz:)
 

Back
Top