KOSOVSKA POMOĆ ALBANIJI

Da li bi bio lep gest kad bi vlada Srpske donirala 200.000 € Kuršumliji


  • Ukupno glasova
    32
  • Anketa je zatvorena .
Ma šta Dačo... Ajde da pričamo ko odrasli ljudi... Ako smo mi braća, kese nam nisu sestre... Jel tako?...


Pa dobro, vreme je da Dodik, osim što dolazi na utakmice, da ode do Babušnice i donira 200.000 € za porodilište ili slično...

Ако је теби крива Српска, што у Србији има неразвијенох општина
а не видиш кривицу у власти...онда је свака прича сувишна....
z:(
 
a ono jes non stop se hvale kako je RS pod Miletom , za razliku od onog drugog dela BIH do jaja razvijena ,bogata i prosperitetna ,pa mogli bi malo da kapnu koji evro za majcicu Srbiju :D

Tako je prijatelju, to ti pričam...

Mi kad smo trebali, davali smo... Ebiga, moralo se i šta sad... Nije mi žao...

Ali ajde braćo sad da vidimo koliko ste vi "lake ruke"....
ne na orozu, nego na novčaniku... :lol:
 
Ако је теби крива Српска, што у Србији има неразвијенох општина
а не видиш кривицу у власти...онда је свака прича сувишна....
z:(

Ja ipak mislim da Dačo govori o simboličnom iskazivanju jedinstva.

Nit će Albanija nešto profitirati sa tih 200.000 eura, nit bi Srbija sa tom sumom dobijenom od Srpske.
Ali je gesta koja bi se svidila narodu. A ne košta puno. z;)
 
Ma šta bre, koj moj, može Srpska bez ikoga....

Uđite lovu, što smo vas branili, štitili, finansirali itd...

Kad već možete bez ikoga...

Najsiromašnije opštine u Srbiji, daleko su siromašnije od najsiromašnije opštine u Republici Srpskoj...:rtfm:

Kako smo ih branili ostadose bez brckog.
Kosovo zivi od pomoci zapada,poslace im tih 200 tisuca kada se steknu uslovi.Samo patka za pucanstvo kao mi smo drzava,saljemo kintu braci sa juga a sirotinje na KiM za izzvoz.Mada to moze i sam Taci da iskesira i da ne oseti.Baci na sto 3-4kg praska onim srpskim majmunima krimosima da rasture deci po C.Srbiji i eto kesa.
 
Позивам све Србе, да оду са ове теме....
НЕКА СЕ ОВДЕ ЛЕПО ИСПРИЧАЈУ БУГАРИ И ХРВАТИ....
Ми нема потребе да учествујемо, кад добро знамо, шта нам и једни и други мисле.
 
Ma šta Dačo... Ajde da pričamo ko odrasli ljudi... Ako smo mi braća, kese nam nisu sestre... Jel tako?...


Pa dobro, vreme je da Dodik, osim što dolazi na utakmice, da ode do Babušnice i donira 200.000 € za porodilište ili slično...

Bolje da to uradi Zoran Zivkovic. On je bogatiji od Dodika. A, i red je da vrati ono sto je pokrao iz rodnog kraja.:mrgreen:

p.s.

Bar da plati struju nesrecnicima koje je zaveo pricom o gradjanskoj neposlusnosti pa im sa ED stavlja omcu oko vrata. Prica se da najvise duguju u celoj Srbiji..
 
Zašto, moliću lepo... Ja samo pitam? I Glasno razmišljam...

Jel si na primeru videla kako se Albanci međusobno pomažu?

Е, ти боље да НЕ РАЗМИШЉАШ а поготово НЕ ГЛАСНО... јер глава ти је и онако увек служила само да носиш капу...z:lol:

п.с. Лако је Шиптарима да одвоје 200 'иљада - ОНИ ЗАЈЕДНО СА БОНДСТИЛОМ ДИЛУЈУ ДРОГУ ЗА ЦЕЛУ јЕВРОПУ... шта је то за њих...:zimag:
 
Позивам све Србе, да оду са ове теме....
НЕКА СЕ ОВДЕ ЛЕПО ИСПРИЧАЈУ БУГАРИ И ХРВАТИ....
Ми нема потребе да учествујемо, кад добро знамо, шта нам и једни и други мисле.

Није он ни Бугарин ни 'рват - него БУГАРАШ... а то је још горе...
 

Back
Top