Косметске импликације на Црну Гору?

У конкретном случају,Срби би требало да затраже незави

  • У потпуности се слажем.

  • У потпуности се не слажем.

  • Нисам сигуран/на.

  • Не интересује ме...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kosa mi se na glavi diže... umobolnih... psihijatra... okupacije... ništa zajedničko sa Srbijom nema... ne veća od Vatikana... junače... ludorije...

Axaxaxaxaxaxa!

Ne uzbudjuj se ti nista, pile moje.

Nije tvoj rat samnom, ja ti u taj tvoj krs necu dolaziti. Tvoj rat je sa tvojom prosloscu, precima, i sa Srbima kojih ti je drzava prepuna. Njima ti objasnjavaj da nisu Srbi, meni ne moras.
 
Мало ми то глупо да Срби траже независност у Црној Гори. Па зар ми нисмо један исти народ?

То бих питање поставио онда кад се један део истог народа одвајао од другог.
Зар и то није било глупо?
 
Ja, pile moje, ne bezim, no se obrazujem.

Prilici nam, koljenovici smo.

Al pušti to, sta ces sa tim Srbima po Duklji? Kazu, dve trecine ih govori srpski! Izdajnici, no što!

I Austrijanci govore Njemački pa nijesu Njemci no Austrijanci. A jesul' izdajnici jesu. Pa kad je RIK objavio da je blok za Nezavisnu Crnu Goru dobio i više nego što se tražilo vjeruj mi da su ulice bile preplavljene "slavljenicima" koji su tog dana dali glas za zaje(b)nicu sa Srbijom. Nema što, pojedincima svaka kapa stoji.
 
За мене је то било нешто много глупо...


За мене је глупа државна заједница Србије и Црне Горе... слона и миша који треба као да буду равноправни...

А Црногорци ако се већ сматрају Србима онда су требали да буду део јединствене српске државе у којој би и била Црна Гора, као једна од покрајина.
 
За мене је глупа државна заједница Србије и Црне Горе... слона и миша који треба као да буду равноправни...

А Црногорци ако се већ сматрају Србима онда су требали да буду део јединствене српске државе у којој би и била Црна Гора, као једна од покрајина.

Ma mnogo je da budemo pokrajina. Dovoljno je da budemo 27-ma izborna jedinica.
 
Ma mnogo je da budemo pokrajina. Dovoljno je da budemo 27-ma izborna jedinica.

Ма имате ви своју државу са 35% Срба, 10% муслимана, и 5% Албанаца.

А вас нема ни преко 50%.... Пази да се "народи и народности" не разбеже и свако понесе свој део територије. ;)
 
Ма имате ви своју државу са 35% Срба, 10% муслимана, и 5% Албанаца.

А вас нема ни преко 50%.... Пази да се "народи и народности" не разбеже и свако понесе свој део територије. ;)


ma probali, pogotovo ono, da ponesu, pa im nesto ne ide, nije islo...8-)
p.s. hvala na karti, to nisam znala
 
Можда неће моћи Срби јер немају САД иза себе, али Албанци ће узети и Улцињ и Тузи.
Жива била па видела...

Kod nas nije najjača politička partija SRS, mi ih ne ćeramo sa svojih ognjišta, mi ih ne koljemo... Uostalom kakva ste država i ko je vodi slika govori više od riječi.

koshtunica.jpg
 
Kod nas nije najjača politička partija SRS, mi ih ne ćeramo sa svojih ognjišta, mi ih ne koljemo... Uostalom kakva ste država i ko je vodi slika govori više od riječi.

koshtunica.jpg


Видим слику си нашао на http://www.alb-net.com/ да ти јуначе ниси можда Шиптар, или си из мешовитог брака ;)
 
Mi beogradski Crnogorci poštujemo Srbiju kao državu u kojoj živimo, ali ne damo našu postojbinu!

Nijedan Srbin nije poginuo za to da se Crna Gora oslobodi od Turaka. Ali su se zato milioni Srba bunili preprošle godine kada su Crnogorci na referendumu poklonili državu Srbiji. Oko 100.000 Srba poginulo je 1912. za oslobođenje Makedonije od Turaka. Ali nijedan Srbin nije rekao ni A kada su se Makedonci odlučili za samostalnost. I danas Srbi ne vrijeđaju i ne napadaju nikoga do Crnogorce; valjda im nedostaje naše more. Mi smo imali državu i 1660. godine. Evo vam dokaza:

http://www.tacitus.nu

Ja ovdje na Balkanu pored Turske vidim samo Crnu Goru i Dubrovnik.
Gdje je tada bila Srbija, Hrvatska, Bosna, Makedonija, Albanija, Bugarska, Grčka…
Idu neke priče da će Albanija tražiti Ulcinj, a Hrvatska Kotor itd. Ha ha ha! Hrvatska ne traži ništa ni od koga, a Šiptari traže jedino Kosovo. Koliko mi je poznato, pregovori se ne vode oko jednog gradića, no oko jedne tjeritorije koju Šiptari zovu Dardania i čiji je glavni grad Prishtine.
Mi volimo ova brda/ I njihove oštre klance/ koji nikad ne poznaše/ Sramotnoga ropstva lance.
Crnogorci ne ljube lance! Viva vero Montenegro!
 
Razmena stanovnistva.Srbi iz Crne Gore u Srbiju,a Crnogorci iz Srbije da se vrate u Crnu Goru.Neka se kurce u svojoj drzavi, a ne ovde.

Prvo bi morao da isteraš mene. A to bih baš voleo da vidim. A onda imaš one silne Mađare i Hrvate u Vojvodini, Bošnjake u Sandžaku, Bugare i Rumune, Cigane i šta ti ja znam koga još. Ma nema ništa od toga rođače. Prestani maštati.
 
Prvo bi morao da isteraš mene. A to bih baš voleo da vidim.
Pa to bi bilo najlakše. Trebalo bi 5 dana najviše da bi vas sve proterali u CG. Od toga 4 dana da vas sve skupe i organizuju, navuku crvene trake, dok bi vas petog dana strpali na voz i direktnom linijom BG - Bar poslali u maticu. Dobro, vozovi bi pičili svakog dana, ali to onako... nacrt... Eh, barem bi onda prepičili milion.
 

Back
Top