KOSAVA

zavodljiva1976:
:shock: A gde ti svuda turas svoj nosic.... :roll: :P
Ma, guram ga i gde mu je mesto - i gde nije!
A, ovde, mislim da jeste! Nacin na koji Bustura razmislja, je njegov stav i interesuje me da ga cujem. Ali, kada ta svoja razmisljanja pocne da sprovodi u delo... to je opasno! Ne govorim o krizi morala i nametanju modela ponasanja... Jer, pretpostavljam, da su njegovi partneri punoletni ljudi, koji imaju pravo da razmisljaju svojom glavom. Govorim o opasnosti, koju on predstavlja po fizicko zdravlje ljudi sa kojima opsti!
 
pa i ti ako prevarish jednom zhenu-devojku si pretnja
a i ako ne prevarish..npr jednom si je iznervirao i ona ode kod nekog
onda je ona opasnost
niko nije bezbedan
osim mene
ali mozhda je i ok kad imash neki HIV onda pochnes da zivis kao da ti je svaki dan poslednji
 
Julian_Duranona:
zavodljiva1976:
:shock: A gde ti svuda turas svoj nosic.... :roll: :P
Ma, guram ga i gde mu je mesto - i gde nije!
A, ovde, mislim da jeste! Nacin na koji Bustura razmislja, je njegov stav i interesuje me da ga cujem. Ali, kada ta svoja razmisljanja pocne da sprovodi u delo... to je opasno! Ne govorim o krizi morala i nametanju modela ponasanja... Jer, pretpostavljam, da su njegovi partneri punoletni ljudi, koji imaju pravo da razmisljaju svojom glavom. Govorim o opasnosti, koju on predstavlja po fizicko zdravlje ljudi sa kojima opsti!
:shock: Juuuuu,o tome nisam razmisljala...pa valjda koriste kondome... :? :P :wink:
 
jagodica:
pa i ti ako prevarish jednom zhenu-devojku si pretnja
a i ako ne prevarish..npr jednom si je iznervirao i ona ode kod nekog
onda je ona opasnost
niko nije bezbedan
osim mene
ali mozhda je i ok kad imash neki HIV onda pochnes da zivis kao da ti je svaki dan poslednji
Nemoj tako... I sama znas, da logika tipa - "a mozda mi klavir padne na glavu", nije bas najpametnija. Ali, ako vec hoces tako... onda obavesti druge da tako razmisljas! Nisam siguran, da Bustura svima sa kojima hoce da legne, isprica ovu pricu, koju je ispricao nama. Bojim se, da onda ne bi imao cime da se hvali po forumu!
 
zavodljiva1976:
:shock: Juuuuu,o tome nisam razmisljala...pa valjda koriste kondome... :? :P :wink:
Kondom?! Cuo sam ja za kondom! Ali, ja ti ne verujem u te stvari! Kada sam ga prvi (i jedini) put upotrebio, progutao sam dva komada... A riba sa kojom sam bio, je opet ostala trudna. I kako sad, da verujem, da moze da spreci zarazu? Da ih, makar, ne prave od gume - pa da mogu da sazvacem nekoliko komada!
 
Julian_Duranona:
zavodljiva1976:
:shock: Juuuuu,o tome nisam razmisljala...pa valjda koriste kondome... :? :P :wink:
Kondom?! Cuo sam ja za kondom! Ali, ja ti ne verujem u te stvari! Kada sam ga prvi (i jedini) put upotrebio, progutao sam dva komada... A riba sa kojom sam bio, je opet ostala trudna. I kako sad, da verujem, da moze da spreci zarazu? Da ih, makar, ne prave od gume - pa da mogu da sazvacem nekoliko komada!
:shock: Ma `el si lud ti :?: :!: Pa oni se ne gutaju,bre :!: :roll: Jaoj,sta cu bre sa tobom da radim....cccccc.... :roll:
Pazi ovako: KONDOM NAVUCES NA GLAVU...MALO GA RAZVUCES(za to su ti najbolji oni ultra tanki...mozes da ih razvuces mnogo :P )...PA PREKO RAMENA...ONAKO...ZNAS KAKO :?: (malo uvuces jedno rame,pa onda drugo... :shock: nemoj oba odjednom :arrow: moze da pukne)....PA DO STRUKA....I TU PRICVRSTIS(uzmes neki kais,dedin,malo zategnes oko struka :arrow: da ne spada,znas :wink: )..SKINES PANTALONE I UDRIIII :!: :!: :!: :wink:
 
Julian_Duranona:
jagodica:
pa i ti ako prevarish jednom zhenu-devojku si pretnja
a i ako ne prevarish..npr jednom si je iznervirao i ona ode kod nekog
onda je ona opasnost
niko nije bezbedan
osim mene
ali mozhda je i ok kad imash neki HIV onda pochnes da zivis kao da ti je svaki dan poslednji
Nemoj tako... I sama znas, da logika tipa - "a mozda mi klavir padne na glavu", nije bas najpametnija. Ali, ako vec hoces tako... onda obavesti druge da tako razmisljas! Nisam siguran, da Bustura svima sa kojima hoce da legne, isprica ovu pricu, koju je ispricao nama. Bojim se, da onda ne bi imao cime da se hvali po forumu!
Ovo nije bilo vredno hvale,samo pomena.Inace grupa u koju se ja ubrajam je vrlo velika i cini 78% evropljana.Mislim da Srbiju neubrajaju jos u Evropske drzave osim po polozaju.Moj stav i sexualni afiniteti su utoliko veci sto im vise udovoljavam.A rizicna grupa jos uvek nisam jer koristim u svakom momentu zastitu.Inace po najnovijim istrazivanjima doslo je se do saznanja da se hiv prenosi i poljubcem ako su obadva parnera pod uplom desni.a svaki poljubac pod istim okolnostima u procentima iznosi 18% pa preracunajte koliko puta ste dosada mogli biti zarazeni.ZNACI Nema vise sexa,poljubca nego svi u manastir.Tamo smo barem izolovani pod izgovorom vere a sta se desava pod manastirskim svodovima i kakva orgijanja tamo postoje to samo vidi nas sveti Bog koji je najvise i ogorcen na verke objekte.Jer oni probagiraju boga ali ne veruju u istog.Jer da nije tako nebi kroz istoriju lesili narod za novac.A nezaboravimo da bog nikada jos nije nisa od toga uzeo za sebe nego su ga potrosili ljudi.
 
Bustura:
Ovo nije bilo vredno hvale,samo pomena.Inace grupa u koju se ja ubrajam je vrlo velika i cini 78% evropljana.Mislim da Srbiju neubrajaju jos u Evropske drzave osim po polozaju.Moj stav i sexualni afiniteti su utoliko veci sto im vise udovoljavam.A rizicna grupa jos uvek nisam jer koristim u svakom momentu zastitu.Inace po najnovijim istrazivanjima doslo je se do saznanja da se hiv prenosi i poljubcem ako su obadva parnera pod uplom desni.a svaki poljubac pod istim okolnostima u procentima iznosi 18% pa preracunajte koliko puta ste dosada mogli biti zarazeni.ZNACI Nema vise sexa,poljubca nego svi u manastir.Tamo smo barem izolovani pod izgovorom vere a sta se desava pod manastirskim svodovima i kakva orgijanja tamo postoje to samo vidi nas sveti Bog koji je najvise i ogorcen na verke objekte.Jer oni probagiraju boga ali ne veruju u istog.Jer da nije tako nebi kroz istoriju lesili narod za novac.A nezaboravimo da bog nikada jos nije nisa od toga uzeo za sebe nego su ga potrosili ljudi.
Pusti sad, Boga i manastir! Govorio sam o fizickom zdravlju. Nemoj da opravdan oprez, pretvaras u verski fanatizam. Nisi mi odgovorio na pitanje iz jednog od prethodnih postova, a ni na ovo iz poslednjeg - da li upoznajes svoje partnere sa ovim stavovima i nacinom seksualnog zivota, koji vodis?
 
ma preuvelicavas svako je rizican
u stvari pricala sam svojevremeno sa 2 komada shvalera. znaci bili su sa mnogo zena
nisu imali nikakve polne bolesti iako se nikad nisu stitili
ko zna mozd aima tu nesto iz glave
doduse ne znam sta je sa njima sada
 
jagodica:
ma preuvelicavas svako je rizican
u stvari pricala sam svojevremeno sa 2 komada shvalera. znaci bili su sa mnogo zena
nisu imali nikakve polne bolesti iako se nikad nisu stitili
ko zna mozd aima tu nesto iz glave
doduse ne znam sta je sa njima sada
E, onda, ili nisu svaleri... ili ih kenya! Ili sam ja, jos veci svaler od njih... ili sam baksuz!? :wink:
 
Ovaj Bustura je u pravu...ovo za sidu i ostale polne bolesti.Vise ljudi pogine u udesima,nego od side pa sta sad treba niko u auto da ne ulazi.Treba se paziti,ali ne treba svi da postanemo paranoicni po tom pitanju.Moze devojka da ima jedan jedini polni odnos u zivotu i da zaradi ono sto ne trba,a ti naletis bas na nju,i skontas ajde nije ona u rizicnoj grupi kakav kondom,i pogodis iz keca u kec :!:
 
pa jeste zato ako nekog znash dobro onda znas na cemu si
kao
preterano se...m
mada vise bih volela da umrem u saobracajki zavrsis i cao a ovo se patish
u stvari obelezen si
ne znam nekako je jezivo
mada nekad sam razmisljala i da se zarazim hahah
 
Julian_Duranona:
Bustura:
Ovo nije bilo vredno hvale,samo pomena.Inace grupa u koju se ja ubrajam je vrlo velika i cini 78% evropljana.Mislim da Srbiju neubrajaju jos u Evropske drzave osim po polozaju.Moj stav i sexualni afiniteti su utoliko veci sto im vise udovoljavam.A rizicna grupa jos uvek nisam jer koristim u svakom momentu zastitu.Inace po najnovijim istrazivanjima doslo je se do saznanja da se hiv prenosi i poljubcem ako su obadva parnera pod uplom desni.a svaki poljubac pod istim okolnostima u procentima iznosi 18% pa preracunajte koliko puta ste dosada mogli biti zarazeni.ZNACI Nema vise sexa,poljubca nego svi u manastir.Tamo smo barem izolovani pod izgovorom vere a sta se desava pod manastirskim svodovima i kakva orgijanja tamo postoje to samo vidi nas sveti Bog koji je najvise i ogorcen na verke objekte.Jer oni probagiraju boga ali ne veruju u istog.Jer da nije tako nebi kroz istoriju lesili narod za novac.A nezaboravimo da bog nikada jos nije nisa od toga uzeo za sebe nego su ga potrosili ljudi.
Pusti sad, Boga i manastir! Govorio sam o fizickom zdravlju. Nemoj da opravdan oprez, pretvaras u verski fanatizam. Nisi mi odgovorio na pitanje iz jednog od prethodnih postova, a ni na ovo iz poslednjeg - da li upoznajes svoje partnere sa ovim stavovima i nacinom seksualnog zivota, koji vodis?
U principu da.Devedeset posto ljudi sa kojima sam bio su znali mnoge stvari o meni.Ovih zadnjih nekoliko takodje.Inace posao kojim sam se bavio je bio javan pa nevidim potrebu da objasnjavam.A na meni je bilo da samo kazem da ili ne i koliko ce ih kostati.
Inace desavalo mi je se da u vise navrata tvrdim da sam hiv pozitivan ali ljudi i pored toga su zeleli sex samnom.Znaci jednostavno nepostoje prepreke u zadovoljstvu.Barem ne za ljude koji su mene zeleli.Sto se mene tice uzimam samo one koji mi odgovaraju.
Zadfovoljan ili je ostalo jos nesto nerazjasnjeno.
 
A na meni je bilo da samo kazem da ili ne i koliko ce ih kostati.
Inace desavalo mi je se da u vise navrata tvrdim da sam hiv pozitivan ali ljudi i pored toga su zeleli sex samnom

:shock: Bio si zigolo?! Ili sam ja lose shvatila?
:shock: HIV si pozitivan,ili sam i to lose shvatila?
 
zavodljiva1976:
A na meni je bilo da samo kazem da ili ne i koliko ce ih kostati.
Inace desavalo mi je se da u vise navrata tvrdim da sam hiv pozitivan ali ljudi i pored toga su zeleli sex samnom

:shock: Bio si zigolo?! Ili sam ja lose shvatila?
:shock: HIV si pozitivan,ili sam i to lose shvatila?
Ne!Zigolo je suvise sirov izraz.Mozemo reci da sam bio izmedju sna i jave.Sa jede strane srecan i svestan svoje popularnosti i pozude koju su ljudi uvek pokazivali u mom prisustvu.Sa druge strane duboko povredjen i svestan prolaznosti.Jer ljude sam koristio davao im neke svoje telo a instinkte i istinska osecanja zatvarao u jedan kutak svoje duse.Sve u svemu neko mi je jednom davno rekao:Gazices ti i preko ljudi i preko leseva dok nedojes do svog cilja.I eto istine,Postigao sam sta sam hteo.Samo se jednom ipak covek priseti svakog od onih pregazenih i nebude mi uvek jasno kako sam to mogao.
Ipak istina je i ta da uzivam u ljudima i danas danje ih trosim za jednu noc trose i oni mene.Sve dok ponovo nezakuca ljubav na moja vrata.A do tad je bolje ovako.Ljubav se netrazi ona sama dolazi.
 
bustura,
jesi li siguran da nisi sve to sanjao?
a ako je kojim slucajem neki delic toga i istina, jesi li ispricao mami i tati...
oces li i ti tako vaspitavati svoju decu?
 
Bustura:
a svaki poljubac pod istim okolnostima u procentima iznosi 18% pa preracunajte koliko puta ste dosada mogli biti zarazeni.ZNACI Nema vise sexa,poljubca nego svi u manastir.Tamo smo barem izolovani pod izgovorom vere a sta se desava pod manastirskim svodovima i kakva orgijanja tamo postoje to samo vidi nas sveti Bog koji je najvise i ogorcen na verke objekte.

Zaista si preterao ovde.Budi shta zelish, nestani u najcrnjim ponorima pakla ako ti to prija, ali ne vredjaj crkvu niti manastire.Da nije njih i njihovog uticaja, mnogo vishe bi bilo takvih kao ti, tvoja bolest bi osvojila dobar deo sveta.A mi bismo svi uvenuli od brige za svoju decu, od pomisli da bi oni mogli postati tako nesrecni i prazni kao ti..
 
vuk_:
Bustura:
a svaki poljubac pod istim okolnostima u procentima iznosi 18% pa preracunajte koliko puta ste dosada mogli biti zarazeni.ZNACI Nema vise sexa,poljubca nego svi u manastir.Tamo smo barem izolovani pod izgovorom vere a sta se desava pod manastirskim svodovima i kakva orgijanja tamo postoje to samo vidi nas sveti Bog koji je najvise i ogorcen na verke objekte.

Zaista si preterao ovde.Budi shta zelish, nestani u najcrnjim ponorima pakla ako ti to prija, ali ne vredjaj crkvu niti manastire.Da nije njih i njihovog uticaja, mnogo vishe bi bilo takvih kao ti, tvoja bolest bi osvojila dobar deo sveta.A mi bismo svi uvenuli od brige za svoju decu, od pomisli da bi oni mogli postati tako nesrecni i prazni kao ti..
Prazan nisam.
verujem u svog Boga vise nego bilo ko drugi.
Bog me voli dao mi je sve najbolje sto se moze dobiti.Za neke svoje grehe koje sam pocinio dobio sam kaznu.Ali nezalim.
Boga volim crkvu takodje.Ali mrzim svu onu gamad koji u njoj odradjuju posao.Ne da bi narod priblizili Bogu.Nego da bi oni izigravali njega.
Mozda gresim ali mislim da sam u pravu.
Zasto ti popovi naplacuju mucnom narodu krvavo svoje usluge.Krstenja,opela i ostale stvari.To nije normalno na necijoj muci puniti svoje dzepove.Isus u sluzbi Boga to nije propovedao.Ali neka verujtew vi u crkvu ja verujem u Boga.Samo ipak kako reagujete na onaj dogadjaj od pre godinu dana kada je jedan od monaha jednog manastira iz okolne nisa gotovo silovao maloletnog decka.To nije nenormalno i nemoralne.Verovatno je to pokusao u sluzbi Boga jer je on tako hteo.Ne verujem.
 

Back
Top