Košarkaška reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije Sale budala, već je ovaj dečko teški debil.
Ja od pocetka tvrdim da nije Kalenari otpao zbog stava o Kosovu, vec zato sto je poceo javno da se debilise i da naginje ka skandal-majstoru. A javnost u Srba je toliko inteligentna da je provalila da je decko debil tek kad je rekao nesto protiv opstenarodnog stava o Kosovu. Pet godina trebalo da se shvati, i to pogresno. :mrgreen:
 
Pa ti uopste nemas odgovor na ono sta ja pisem, a pricas da ja ne citam sa razumevanjem..

Kako ti mene da ucis o kosarci, kad nemas blage veze o cemu pricas?
Alo covece, ti meni objasnjavas o katastrofalnoj gresci Djordjevica sto je na PRIPREMNOJ utakmici zamenio pozicije dva igraca?
A plus pokusavas da me ubedis kako je nemoguce da igrac, koji igra na poziciji krila, na kratko odigra i na poziciji beka. Isto tako, da igrac na poziciji visokog krila na kratko odigra na niskom krilu.
I ti hoces mene da ucis o osnovnim kosarkaskim stvarima?

Pa tebi prvo treba neki lek za smirenje. Napadas ljude zbog kosarke, obicne igre. Pravis scene, i uzbudjujes se oko Djordjevica, kao da ti je sve ovo od zivotnog znacaja.
Oladi malo.
Ti si prirodno toliko gl.up ili treniraš?
Dalje, petorka u kojoj je Simonović dvojka a Bričević trojka je igrala u tom sastavu nepuna dva minuta, i za to vreme je Simonović dva puta ispao u odbrani,i naspravio dva faula što i nije nešto čudno obzirom na poziciju, ali je neverovatno da jedan vajni trener to ne zna i pre nego se dogodi, a očigledno Djordjević nije znao.
Probati petorke i probati igrače NE ZNAČI glupirati se s petorkama koje nemaju veze sa mozgom a kamoli košarkom.
Naravno, tebi je to teško objasniti jer očigledno nemaš pojma o ovom sportu.
Kao drugo, mnogo važnije..Meni je košarka mnogo više od obične igre...Igrao sam je, pratim je dugo godina, i samom tvojom kvalifikacijom pokazuješ koliko tvoji komentari o košarci nemaju nikakvog smisla, niti imaju neku bitnu sportsku težinu, jer prosto ti o tome ne znaš puno.
Inače, u pravu si.Može igrač sa pozicije Simonovića da igra na poziciji dva......Igrao je Gurović 2005. u uvodnom meču sa Španijom koji je vodio do minus 20.Poenta je može li da igra a da to nešto pozitivno donese?
Ne može, i to će ti reći svako ko je makar uzeo košarkašku loptu u ruke.
Ti očigledno nisi.
Uistinu nemam nameru da se raspravljam s tobom o košarci jer nema nikakvog smisla, posebno što tvoji argumenti nemaju veze ni sa košarkom ni sa mozgom....
Možda jednom, ako se kvalitet tvojih komentara poveća, pa poneki bude govorio i o košarci, što za sada nije slučaj.
 
Ja od pocetka tvrdim da nije Kalenari otpao zbog stava o Kosovu, vec zato sto je poceo javno da se debilise i da naginje ka skandal-majstoru. A javnost u Srba je toliko inteligentna da je provalila da je decko debil tek kad je rekao nesto protiv opstenarodnog stava o Kosovu. Pet godina trebalo da se shvati, i to pogresno. :mrgreen:
Kalinić nije pozvan u reprezentaciju zbog glupiranja oko Kosova.
Prosto, partijski apartčik na "zgodnom" mestu je šapnuo Djordjeviću da ne može da igra(što je po meni ispravno), i Djordjević se odmah složio s tim, kao svaka poslušna devojčica, jer s mesta selektora može da sklapa dilove i bude na ekranu klupske košarke, a ako to izgubi posle prvog otkaza(po opkladu da će dobiti otkaz u Virtusu za manje od sezone?) posle može da se slika.
 
Kalinić nije pozvan u reprezentaciju zbog glupiranja oko Kosova.

Može li mi neko reći šta je tačno Kalina izjavio oko Kosova?
Koliko je meni poznato on je samo konstantovao da je krajnje vreme da se to pitanje reši, što je logično razmišljanje jednog glasača i ne vidim ništa loše u toj izjavi. On se uopšte nije odredio o priznavanju Kosova ili ne, a izgleda da mu upravo to mnogi uzimaju za zlo.
 
Može li mi neko reći šta je tačno Kalina izjavio oko Kosova?
Koliko je meni poznato on je samo konstantovao da je krajnje vreme da se to pitanje reši, što je logično razmišljanje jednog glasača i ne vidim ništa loše u toj izjavi. On se uopšte nije odredio o priznavanju Kosova ili ne, a izgleda da mu upravo to mnogi uzimaju za zlo.
Не може ти нико дати ваљан одговор јер је у питању идиотска конструкција разлога изостављања Калине од стране "дежурних пљувача", у правилу недовршњених и искомплексираних људи са IQ кишне глисте, +/-. Од таквих нешто смислено очекивати није разумно.

Калина је једноставно речено у погрешном винклу, ухватио га вирус Милојка Пантића, паламуди о стварима о којима појма нема.
Што се Косова тиче, поновио је паламуђење извјесног Вучића, текст овдје, уствари овај цитат из тог текста;
Vučić: Jedan metar Kosova da vratimo bio bi dobitak, SAD NEMAMO NIŠTA
нешто другим редослиједом ријечи, али буквално то. Ниш' посебно. Глупо је претпоставити да би то могао бити разлог и да је кажњен због изјаве гдје је поновио оно што је Вучић рекао, ваљда би ишла ургенција да због подршке том ставу "мора" бити у селекцији.

Наравно, идиотско поимање, као и све што дође од стране "дежурних пљувача".
Разлози изостављања су други, већ су неки форумаши "читајући између редова" провалили који су, мада није ни важно, Сале је то са њим ријешио, ако разумије поруку добро и јест, биће у саставу Србије за наредна такмичења, ако се настави глупирати на твитеру идиотским твитовима, има ту других, рецимо Давидовац, који чекају ко запета пушка. До њега је.
 
Па добро, Сергеј је доказани смрад, што се каже грунтовно 1/1, и овдје се трпа у ствари о којима ем не треба, ем нема појма. Тајминг за овај пасјалук је добро одабран, дан прије почетка мудобаскета или мундобаскета, како се већ каже, све како би се укаљала и српска кошарка и по могућности мало унио и немир у националну селекцију.

Смеће од портала бљуц који и тако годинама ровари против српске кошарке је овај "зицер" једва дочекао и пренио (овдје) овај пасјалук бомбастично насловивши
BURA PRED SP! Trifunović: Vučić tražio da Kalinić ne bude u reprezentaciji; Danilović: Gluposti! Ružna stvar i pre svega LAŽ
Даниловић је у позицији да мора да демантује лажи поменутог смрада.
Шта да се ради, поган нема мјеру.
 
А како се Калинићев став о КиМ-у разликује од става председника нам ? И председник жели исто што и Калина, не разумем зашто би утицао онда на то да се овај искључи из репрезентације ? Калинић је испао дебил у много ситуација, дркање на транџу је вероватно врхунац. Да је то урадио неко 1998 рецимо не би се ни доводило у питање да ће бити избачен или не. Али заборавимо више на то. Светско је кренуло.
 
Ma nema to veze sa Kosovom, već zato što je u emisiji kod Šarenca Kalinić nagovorio navijača Fenerbahčea da vikne ''Vučiću p****u''.
Gospodin predsednik nam se uvredio, pa je odlučio da se meša i u spisak reprezentacije.
Po svom priznanju odredio je i prvih 11 Zvezde protiv Jang Bojsa, pa zašto se ne bi i ovde mešao?
 
Ma nema to veze sa Kosovom, već zato što je u emisiji kod Šarenca Kalinić nagovorio navijača Fenerbahčea da vikne ''Vučiću p****u''.
Gospodin predsednik nam se uvredio, pa je odlučio da se meša i u spisak reprezentacije.
Po svom priznanju odredio je i prvih 11 Zvezde protiv Jang Bojsa, pa zašto se ne bi i ovde mešao?
Baš zanimljivo............Mora da se ta emisija prikazivala uživo, i nije moglo da se iseče.:rotf::rotf::rotf:
Ili je Šarenac to namerno pustio, a samo Kalinić kažnjen, a Šarenac nije niti onaj ko je to dozvolio?
Baš interesantno selektivno kažnjavanje.
 
Najjaci na prvenstvu.Jaci nego na predhodnim takmicenjima,ozbiljniji.Po rezultatima i igri vec lice na onaj neprevazidjen tim sa Eurobasketa '89. Ali prave utakmice tek slede. Ne moze se poreci ,favoriti br.1 ,iako Sale bezi od uloge favorita br.1 cisto psihologije radi. Rezultati i pristup u utakmicama sa slabijim protivnicima pokazuju ozbiljnost i resenost.
 
Zasto je Jokicu zabranjeno da daje intervjue posle utakmice?
Nadjite jedan intervju. Zasto Jokic ne pocinje u prvoj petorki.

Lako je biti trener kad mu dovedes najbolje i grace.
Zasto je Muta u sastavu? Da postavi akcije.

Sta radi Djordjevic u timu?

- Pravi lose izmene

Svaki laik vidi da tim pravi razliku kada je Jokic u timu.
Osim Djordjevica.

Nisam siguran da ce se vise svi odazvati reprezentaciji
dok je on trener.

Da li bas svi zasluzuju da prave blokade da bi se Bogdanovicu
napravio prostor za sut.

Sta ce se desiti kad Bogdanovic protiv SAD ne bude imao
prostora za sut i ako ga jos ne krene. Tazice pomoc od Jokica?
 
Zasto Jokic ne pocinje u prvoj petorki.

Lako je biti trener kad mu dovedes najbolje i grace.
Zasto je Muta u sastavu? Da postavi akcije.

Sta radi Djordjevic u timu?

- Pravi lose izmene

Svaki laik vidi da tim pravi razliku kada je Jokic u timu.
Osim Djordjevica.
Pa, za sad pobedjujemo svakoga na koga naidjemo. Kritike na racun Djordjevica ostavite kad se zavrsi prvenstvo.
Da li bas svi zasluzuju da prave blokade da bi se Bogdanovicu
napravio prostor za sut.
Bogdan puca trojke na 57.1%, i do sad je ubacio 16 njih.
Reprezentacija Litvanije je do sad ukupno ubacila 21. Cela reprezentacija, u 4 utakmice.
Ima bre svi da se trude da mu omoguce sut, nema izgovora.
Sta ce se desiti kad Bogdanovic protiv SAD ne bude imao
prostora za sut i ako ga jos ne krene. Tazice pomoc od Jokica?
Ako dodje do toga da imamo los dan protiv Amerikanaca, to znaci:
-igramo u polufinalu Svetskog prvenstva, ili
-igramo u finalu Svetskog Prvenstva

U oba slucaja, fantastican uspeh, na koji bi svako normalan bio ponosan.
 
Што се тиче Јокићевог недавања интервјуа колико сам чуо он је сам одлучио да то не ради јер се наљутио на домаће медије кад су га пљували. Отприлике као Видић својевремено.
 
I treba, koliko su tenzije stvarali dok još nije odlučio hoće li igrati na SP, ne bi trebalo da progovori sa njima ikada. Pljuvali su po njemu što nije išao na EP u Turskoj, u redu, mada je ono bilo takmičenje Š kvaliteta. Ali, pljuvali su po njemu i nakon toga, plus dodavali gas po pitanju igranja na SP, umesto lepo da su sačekali da se završi plej -of u NBA. Dakle, sačekaš, čuješ, pa onda pljuješ. A ne pljuješ, pa tek potom čuješ o čemu se radi...
 
Богами, Шпанци (не)пријатно изненађују на овом мечу. Баш су подигли игру у односу на меч с Талијанима.
Ginu...

Nasi raspad...

Djurovic lepo rekao da brine igra nasa...pobedjivali smo diletante i rekao nece proci protiv spanije...

Jovic simonovic nisu ni za livadu!

I lucic...


Prvi pravi protivnik i bruka...

Mozda je bolje tako...


Ali sada ide tezi kostur...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top