Koristi i štete od nabijanja na nos ostalim narodima da vode poreklo od Srba

Vidi mene i moje poreklo a krezavi koji radi cijeli život za 300 eura.

Militantne agresorske NATO Muslimane iz bivše BiH i okoline su u "nebesa" u Siriji zajedno poslale RUSKA VOJSKA i Sirijska vojska 👀
(Velika Muslimanija će pomenute NATO Muslimane pokopati u Potočarima te prikazati jih kao "žrtve" izmišljenog "genocida" u Srebrenici!
 
Bosancima najlepse, jer im je pocetna tacka najbezbolnija....oni su krenuli sa tacke mi smo glupi, mi volimo zene zbog obicnog seksa i vrlo smo strastveni...

Srbi su krenuli sa tacke najdublje svesnih pa su prdnuli u cabar i u svoju suprotnost...

Hrvati su vecito oko tog fashizma koji nije njihov nego uvozni.....cas Nemacki cas Americki...jedino sto su zrtve uvek iste, zacrtane...

Balkanci sve u svemu , kao grupica za zaebavanje...
 
Taj rad, Hrvati u dubini duše znaju da su Srbi. :hahaha:
Znaš li ti u dubini duše da si Turčin?

Hrvati ste nasilno asimilovali puno Srba u sebe u prošlosti u vreme Stare Austrije i NDH (u delovima Slavonije, u delovima Dalmacije i u zapadnoj Hercegovini)! 👀
Vaši lokalni kvazi-saveznici Muslimani te vaši lokalni saveznici Šiptari su sami sebe smatrali Turčinima za vreme genocidno okupatorske Turčinske imperije! CCCC
 
Militantne agresorske NATO Muslimane iz bivše BiH i okoline su u "nebesa" u Siriji zajedno poslale RUSKA VOJSKA i Sirijska vojska 👀
(Velika Muslimanija će pomenute NATO Muslimane pokopati u Potočarima te prikazati jih kao "žrtve" izmišljenog "genocida" u Srebrenici!
Jadno i žalosno
FB_IMG_1600514977630.jpg
FB_IMG_1600514977630.jpg
 
Jadno i žalosno

SRPSKI ČETNICI u 1. Jugoslaviji nisu smetali ni Hrvatima 1919 kada su oružjem zaštitili priključenje Međumurja Hrvatskoj od potencijalnog mađarskog kontraudara ni Slovencima 1919 kada su oružjem zaštitili priključenje Prekomurja Sloveniji od potencijalnog mađarskog kontraudara (a Hitlerova Nemačka je 1941 naredila da se Međumurje i Prekomurje priključi Hortijevoj Mađarskoj čiji su delovi bili do 1945 godine i što su tada sasvim pasivno te ponizno i uslužno prihvatili i Hrvati i Slovenci)!
👀👂👂

Italija je 1918 i 1919 pregazila slovenački narod i hrvatski narod kada si je vojnom silom priključila bivšu austro-ugarsku pokrajinu Austrijsko Primorje iz tadašnjeg austrijanskog dela AU koja je zvanično bila deo Italije od 1920 do 1945, a tada je jugoslovenska armija u kojoj su bili najbrojniji narod Srbi za vreme 2. Jugoslavije priključila 1945 pomenutu teritoriju, koja je pre toga tada bila severoistočna Italija, Sloveniji (današnju slovenačku Primorsku) i Hrvatskoj (današnju hrvatsku Istru)!
👀👂👂

Pre nego što su 1968 Muslimani iz 2. Jugoslavije bili proglašeni za narod su se tome protivili Vardarski Makedonci sve dok nisu dobili garancije od kumrovačkog Velikohrvata Josipa Broza da "Torbeši" (vardarskomakedonski muslimani) neće postati deo novoproglašenog muslimanskog naroda!
:rtfm:

P.S.: SRPSKI NAROD je u periodu 1991-1995 branio Republiku Srpsku Krajinu od velikohrvatske agresije i u periodu 1992-1995 branio Republiku Srpsku od velikomuslimanske agresije i velikohrvatske agresije (Velikohrvate su tada pomagali NATO i EU, a Velikomuslimane su tada pomagali NATO i EU te Turčinska, Saudijanska Arabija i Iran, a SRPSKI NAROD je bio kolektivno medijski demonizovan od strane čitavog "zapadnog bloka" te njihovih poniznih a i bednih sluga)! CCCC 🇷🇸🇷🇸
 
Pa ne svi ali vecina Hrvata da , inace pravo je pitanje da li zapravo i postoje autenticni etnicki Hrvati danas, mislim cak i ona neka prezimena koja ne zvuce srpski i za koja mnogi misle da su hrvatska su zapravo tamo ceska, slovacka, madjarska, austrijska, rusinska i od raznih ostataka koji su ziveli u Austro-Ugarskoj monarhiji,

Inace mene te price kako sam Turcin ne mogu da pogadjaju jer znam da nisam, sad kao i velika vecina Srba verovatno imam solidan deo mediteranske DNK u sebi a sad da li bas turske , uostalom Turci su ovde bili dosta dugo , pa sve i da mi je neko od predaka mozda i bio Turcin ( u sta ja cisto sumnjam i koliko znam nije) opet to ne moze da mene cini Turcinom i to je mozda samo tipa 2% mog DNK, opet premalo , takodje ja nisam islamske veroispovesti, nemam tursko prezime, ne govorim turski i ne mogu se identifikovati sa Turcima i njihovom kulturom a vecina Hrvata ima srpska prezimena i govore srpskim jezikom (koju oni zovu hrvatski iako je hrvatski jezik cisto stvar politike a ne lingvistike, inace hrvatski jezik je zapravo i postojao i bio je slican slovenackom, sad da li je to bese onaj cakavski dijalekat ili kako li se vec zove), itd.

Sad da li su Srbi kuratiji ja ne znam ali inace po genetskoj strukturi nemoguce je razlikovati Srbe i Hrvate (mislim da ne postoji DNK test koji bi mogao da utvrdi da li je neko Srbin ili Hrvat jer to je cista politicka podela i verska) , posebno recimo one Hrvate iz Dalmacije, Hercegovine i te iz dinarskih predela , inace moguce da se danas po izgledu Srbi i Hrvati malcice razlikuju, recimo moja cura je crnkinja iz Brazila i ona mi kaze kako moze da primeti razliku izmedju Srba i Hrvata u fizionomiji (na sta sam se ja inace nasmejao i rekao eh ja ne mogu da prepoznam razliku a ti mozes) ,i ona kaze iz nekog svog licnog zapazanja da Srbi su onako uglavnom svi visoki, stasiti, jaki (kako ona kaze kao drvosece) jacih crta lica, tamni, tamnih ociju, markantni, muzevni (sad moguce da je malo i subjektivna) dok Hrvati znaju da budu onako zuckasti, plavkasti, bledunjavi i onako malo bezlicnih i neupadljivih crta lica , recimo kaze mi da kada bi videla recimo Luku Modrica uvek bi pre posumnjala da je Hrvat nego Srbin ili kada bi videla nekog velikog crnomaljastog markantnog tipa od 2 metra jacih crta uvek bi pre pomislila da je Srbin nego Hrvat (sto naravno ne znaci i da je u pravu), e sad to je verovatno zato sto su Hrvati bili pod AU pa su se vise mesali sa Svabama i tim severnijim narodima, odprilike slicno kao i kod nas u Vojvodini , mnogi Vojvodjani nemaju te tipicne dinarske crte ali to naravno ne znaci da nisu Srbi , epa slicno je i sa Hrvatima.

Za ovog bi mislila da je Hrvat, Srbin ili Turčin?
HvWENzsB_vlade_dvac.jpg

Što je po tebi, na prvi pogled i iz dubine duše?
 
SRPSKI ČETNICI u 1. Jugoslaviji nisu smetali ni Hrvatima 1919 kada su oružjem zaštitili priključenje Međumurja Hrvatskoj od potencijalnog mađarskog kontraudara ni Slovencima 1919 kada su oružjem zaštitili priključenje Prekomurja Sloveniji od potencijalnog mađarskog kontraudara (a Hitlerova Nemačka je 1941 naredila da se Međumurje i Prekomurje priključi Hortijevoj Mađarskoj čiji su delovi bili do 1945 godine i što su tada sasvim pasivno te ponizno i uslužno prihvatili i Hrvati i Slovenci)!
👀👂👂

Italija je 1918 i 1919 pregazila slovenački narod i hrvatski narod kada si je vojnom silom priključila bivšu austro-ugarsku pokrajinu Austrijsko Primorje iz tadašnjeg austrijanskog dela AU koja je zvanično bila deo Italije od 1920 do 1945, a tada je jugoslovenska armija u kojoj su bili najbrojniji narod Srbi za vreme 2. Jugoslavije priključila 1945 pomenutu teritoriju, koja je pre toga tada bila severoistočna Italija, Sloveniji (današnju slovenačku Primorsku) i Hrvatskoj (današnju hrvatsku Istru)!
👀👂👂

Pre nego što su 1968 Muslimani iz 2. Jugoslavije bili proglašeni za narod su se tome protivili Vardarski Makedonci sve dok nisu dobili garancije od kumrovačkog Velikohrvata Josipa Broza da "Torbeši" (vardarskomakedonski muslimani) neće postati deo novoproglašenog muslimanskog naroda!
:rtfm:

P.S.: SRPSKI NAROD je u periodu 1991-1995 branio Republiku Srpsku Krajinu od velikohrvatske agresije i u periodu 1992-1995 branio Republiku Srpsku od velikomuslimanske agresije i velikohrvatske agresije (Velikohrvate su tada pomagali NATO i EU, a Velikomuslimane su tada pomagali NATO i EU te Turčinska, Saudijanska Arabija i Iran, a SRPSKI NAROD je bio kolektivno medijski demonizovan od strane čitavog "zapadnog bloka" te njihovih poniznih a i bednih sluga)! CCCC 🇷🇸🇷🇸
NATO bas voli Muslimane 😂😂😂. Nakon oluje u Hrvatskoj je bilo opšte rasulo u Srpskoj vojsci i nije bilo nikakve motivacije za dalje ratovanje, da nije bilo Amerikanca RS bi nestao za deset dana. Ljubite Amerikancima guscu šta su sve za vas uradili.
 
SRPSKI ČETNICI u 1. Jugoslaviji nisu smetali ni Hrvatima 1919 kada su oružjem zaštitili priključenje Međumurja Hrvatskoj od potencijalnog mađarskog kontraudara ni Slovencima 1919 kada su oružjem zaštitili priključenje Prekomurja Sloveniji od potencijalnog mađarskog kontraudara (a Hitlerova Nemačka je 1941 naredila da se Međumurje i Prekomurje priključi Hortijevoj Mađarskoj čiji su delovi bili do 1945 godine i što su tada sasvim pasivno te ponizno i uslužno prihvatili i Hrvati i Slovenci)!
👀👂👂

Italija je 1918 i 1919 pregazila slovenački narod i hrvatski narod kada si je vojnom silom priključila bivšu austro-ugarsku pokrajinu Austrijsko Primorje iz tadašnjeg austrijanskog dela AU koja je zvanično bila deo Italije od 1920 do 1945, a tada je jugoslovenska armija u kojoj su bili najbrojniji narod Srbi za vreme 2. Jugoslavije priključila 1945 pomenutu teritoriju, koja je pre toga tada bila severoistočna Italija, Sloveniji (današnju slovenačku Primorsku) i Hrvatskoj (današnju hrvatsku Istru)!
👀👂👂

Pre nego što su 1968 Muslimani iz 2. Jugoslavije bili proglašeni za narod su se tome protivili Vardarski Makedonci sve dok nisu dobili garancije od kumrovačkog Velikohrvata Josipa Broza da "Torbeši" (vardarskomakedonski muslimani) neće postati deo novoproglašenog muslimanskog naroda!
:rtfm:

P.S.: SRPSKI NAROD je u periodu 1991-1995 branio Republiku Srpsku Krajinu od velikohrvatske agresije i u periodu 1992-1995 branio Republiku Srpsku od velikomuslimanske agresije i velikohrvatske agresije (Velikohrvate su tada pomagali NATO i EU, a Velikomuslimane su tada pomagali NATO i EU te Turčinska, Saudijanska Arabija i Iran, a SRPSKI NAROD je bio kolektivno medijski demonizovan od strane čitavog "zapadnog bloka" te njihovih poniznih a i bednih sluga)! CCCC 🇷🇸🇷🇸
Jako ste se branili, još iskopavaju dušmane.
Arkanovci_u_Bijeljini.jpeg
images (1).jpeg
 
NATO bas voli Muslimane 😂😂😂. Nakon oluje u Hrvatskoj je bilo opšte rasulo u Srpskoj vojsci i nije bilo nikakve motivacije za dalje ratovanje, da nije bilo Amerikanca RS bi nestao za deset dana. Ljubite Amerikancima guscu šta su sve za vas uradili.

Ugurao si sebi paketić avganistanskog heroina (kojeg su ti doturili Šiptari iz Bondstila kao i svim ostalim NATO Muslimanima) u šupak pa si počeo da haluciniraš ... CCCC :fotograf:
 
Jako ste se branili, još iskopavaju dušmane.

Samozvani "hrvatski branitelji" (čitaj: genocidne velikohrvatske psihopate) su sve zločine nad Srbima u periodu 1991-1995 posakrili, ili se o njima nije izveštavalo 👀
(postoje i fotografije i snimci pomenutih zločina, a mnogi "hrvatski branitelji" su crkli za NATO u njihovim agresijama na razne države na drugim kontinentima)! CCCC
 
Ćuj u supak, oni sebi u supak heroinu guraju :hahaha: ne radi se to tako momcino
Е јеси Бошњо, нема сумње. Хтео је рећи да си мула(нема везе са исламом),
муле преносе хероин у шупку па кад куртон пукне падају у севдах.
 
Za ovog bi mislila da je Hrvat, Srbin ili Turčin?
HvWENzsB_vlade_dvac.jpg

Što je po tebi, na prvi pogled i iz dubine duše?
Ajd pravi na politici takve slikovne pitalice...
Interesuje to zene i ljude...
Zavisno od slike nekad izgledaju kao jedna nacija, nekad kao druga, a neki uvek izgledaju kao ista nacija..

Ovde bi divac prosao kao mujica...
Ima malo dinarskog , malo mujicinog..
 
Е јеси Бошњо, нема сумње. Хтео је рећи да си мула(нема везе са исламом),
муле преносе хероин у шупку па кад куртон пукне падају у севдах.
Pa vi imate koliko vidim iskustva sa tim stvarima ja nemam pa zato i ne znam pozdrav od Bošnje 😁.
 

Back
Top