KONOBARICE

ne sve si pogresno protumacio...znas ono prvo umres pa penzija pa posao pa zena deca...pa pubertet..bla bal..pa malo kenjas u pelenice pa zavrsis kao orgazam...

znaci pocnes prvo od konobarice jer su one na tvojoj lestvici vimen nambr 1
 
VragoIasta Amfibija:
ne sve si pogresno protumacio...znas ono prvo umres pa penzija pa posao pa zena deca...pa pubertet..bla bal..pa malo kenjas u pelenice pa zavrsis kao orgazam...

znaci pocnes prvo od konobarice jer su one na tvojoj lestvici vimen nambr 1

Mislim da nisi shvatila... ne radi se o podmlađivanju, nego o karanju ispočetka svih vrsta i podvrsta žena koje su mi ovlažile jaja... dakle, trebalo bi tu vremena... ih...
 
Nema konobarice koja se ne kreše svakodnevno, a ponekad i sa više njih. One su žive legende od seksa, još od davnina. Naime, radi se o ženama koje su većinom nimfomanke, pa na taj način spajaju korisno s uživanjem, s tim što ne moraju da rade kao prostitutke... ima par meseci, kresnuo sam jednu koja je smrdela na pržene girice, pošto radi u jednoj rupi za boeme...



Postoji li neka da je nisi kresnuo, majke ti?!
Nece me cuditi da negde procitam kako si kresnuo Madonnu?
I mislim da se malo foliras "j*bacu"!
 
Pa ovde se ne traži odgovor koliko komunikacija. Čemu prizivati nekoga ko nije tu? Mogli su da postave pitanje ili daju komentar, a ne da njega prozivaju. Mada, dobro, ako svet voli, neka. Meni je to smešno.
 

Back
Top