Kondom sa zubima

161klye.gif


dud dud dud
 
komri kasnis par godina :lol:
nego meni nije jasna poenta ovog kondoma, sta treba svaki dan kad izadjem iz kuce to da nabijam? pa jadna ta koja razmislja "aha idem napolje cek da stavim ovo ako me neko siluje" :roll:
nije mi jasno za koje situacije je ovo namenjeno

a sto se pitanja tice, ne bih se ovakvom tehnikom svetila, ako hocu da mu skembam kitu moze to i jednostavnije :lol:
 
A bez sale, cuo sam za onaj odvratni fisting. Moze li on da joj ugura ruku nekako i izvadi to? Vjerovatno se misici vagine stegnu tad kad oce da je siluje neko, pa mozda ne moze, ali ne znam...
 
Poslednja izmena:
nikad nisi video ženski kondom? :dontunderstand:



Pa, ja cula da postoji zenski kondom kao vid kontracepcije i googlala, a ono glupost nevidjena, kae, moze se desi da nestane u dubinama ako se dobro ne metne...khm...

A ovaj sa zubicima je bzv....ko jos koga danas siluje? Msm, ima, ali verovatnoca je 1:100.000 tako da ....odgovor je, ne interesuje me.
 
Pa, ja cula da postoji zenski kondom kao vid kontracepcije i googlala, a ono glupost nevidjena, kae, moze se desi da nestane u dubinama ako se dobro ne metne...khm...

A ovaj sa zubicima je bzv....ko jos koga danas siluje? Msm, ima, ali verovatnoca je 1:100.000 tako da ....odgovor je, ne interesuje me.

da, može da upadne ako se ne stavi dobro, ali imaš ljudi koji recimo neće seks bez zaštite, a njemu recimo glupav osećaj sa gumicom uvek pa stavi ona...
imaš ljudi koji ne koriste ni jedne nego spiralu, ali tu su podeljena mišljenja da ne treba da je koriste oni koje žele rađati...
isto i sa pilulama, kao nisu zdrave...

ljudi veruje u razne stvari pa se u skladu sa njima i ponašaju.
 
da, može da upadne ako se ne stavi dobro, ali imaš ljudi koji recimo neće seks bez zaštite, a njemu recimo glupav osećaj sa gumicom uvek pa stavi ona...
imaš ljudi koji ne koriste ni jedne nego spiralu, ali tu su podeljena mišljenja da ne treba da je koriste oni koje žele rađati...
isto i sa pilulama, kao nisu zdrave...

ljudi veruje u razne stvari pa se u skladu sa njima i ponašaju.



Pa i zenski kondom je gumica, al ajde...briga kad se hebes, briga kad se ne hebes isto ti se fata :(
 
Napravljen ženski kondom sa zubima i služi za zaštitu od silovanja.
Kad jednom ˝zagrize˝ samo ga doktor manjom operacijom može skinuti!

Mali problem je što su se neke žene odmah prisetila da bi ovo bio dobar način za osvetiti se bivšem :neutral:
Forumašice da li bi mu uradile ovako nešto?
Forumaši kako bi reagovali da vas neka ovako zajebe?


thumbnail.ashx

Au... ala vi kasnite sa informacijama...:lol:
 
komri kasnis par godina :lol:
nego meni nije jasna poenta ovog kondoma, sta treba svaki dan kad izadjem iz kuce to da nabijam? pa jadna ta koja razmislja "aha idem napolje cek da stavim ovo ako me neko siluje" :roll:
nije mi jasno za koje situacije je ovo namenjeno

a sto se pitanja tice, ne bih se ovakvom tehnikom svetila, ako hocu da mu skembam kitu moze to i jednostavnije :lol:
Izmislila ga je neka doktorka u Južnoafričkoj Republici... oni su inače prvi po stopi silovanja u svetu, tako da kod njih to itekako ima poente...
 

Back
Top