Koncerti i muzički događaji

New Rose:
Moon Child:
jeste li videli onu reportazu u blicu o koncertu megadetha? UZA!!!!
Ja citam samo Kurir i to uvek jucerasnji :D
Sta su napisali?
Pa, popljuvao je metalce, i to tako bezveze, one fore 'satanisti, narkomani, alkoholicari...', o bendu nije skoro pa nista ni napisao, ni o pesmama, a veci deo je pricao o nekoj lepoj devojci koja je imala probusen nos i sa kojom je razmenjivao poglede i osmehe *puke*
tekst je totalno neobjektivan i amaterski odradjen da nemam reci....
 
Moon Child:
Sto se megadetha tice ja sam blejala ispred i bilo mi krivo sto nisam imala kartu aaaali... sta je tu je! :(
Bila sam na Kraftwerku i za gledanje su vrlo vrlo zanimljivi :da: Jedino me tour de france smorila :?
pa i ja sam bila ispred!
da se razumemo, ne zbog njih. :p nego sam se vracjala tad iz shkole... i bila sam i pre Kraftwerka, to prosto jer mi je pored shkole...
strashno... kako se ne videsmo. );
z0p (;*
 
bleach:
Moon Child:
Sto se megadetha tice ja sam blejala ispred i bilo mi krivo sto nisam imala kartu aaaali... sta je tu je! :(
Bila sam na Kraftwerku i za gledanje su vrlo vrlo zanimljivi :da: Jedino me tour de france smorila :?
pa i ja sam bila ispred!
da se razumemo, ne zbog njih. :p nego sam se vracjala tad iz shkole... i bila sam i pre Kraftwerka, to prosto jer mi je pored shkole...
strashno... kako se ne videsmo. );
z0p (;*
iiiiih bre ))))))): bedak....
 
:shock: Nisam znala da nas ima dvoje na svetu!!!
Vauuuuu :D
E pa slacu ti ja Kurir na kucnu adresu, tako da ce kasniti cak 2 meseca sto je super!!! E da sam ja te srece da citam onaj od pre 2 meseca... Nego sve ode na potpalu...
Ali nikad ne stigoh do tog broja u cetvrtak ( posto je koncert bio u utorak, a trebalo bi da su napisali vec u sredu, a ja u cetvrtak bejah uskracena za zadovoljstvo... )

E bre, ma Blic nista ne valja, Kurir je zakon!
 
hahahah :lol:
chitao sam i ja chlanak.

"niko me nije primecjivao, valjda zato shto nisam nosio neku crnu majcu i dizao 'rogove'" :lol:
hahaha.
a shta ste ochekivali od nekog polu-penzionera?
ali, u pravu je za uniformisanost bracje metalaca.
keve mi, ko da ispadaju iz fabrike.
 
Jaooooo ovaj lik je genijalan, umrla sam od smeha!!!
:D
A zao mi je, mogao je da smuva onu devojcicu, posto verujem da bi ona i njegova cerka bile dobre drugarice :)

Jedino sto mi se ne dopada u celom clanku je njegovo iskazivanje stava. Ok, ne dopada ti se bas nista, i iako komentarises muzicki dogadjaj nemas pojma o muzici ( sto je i sam rekao, ne kritikujem ukus ), ali on se tako otvoreno pravi glup!! Sta li znaci Du Hast ( ne znam ni ja, nit` me zanima, ali daj )
I ono - METAL JE PRAVAC U MUZICI - ma nemoj, a ja mislila da se stavlja u kajganu!

Jako je plitko, zapravo idiostki i zao mi je sto nisu poslali nekoga kompetentnijeg da iskaze svoje misljenje, kakvo god da je.

Slazem se za uniformisanost.
 
pa, majku mu, ne volim ni ja metal nesto puno, i metalci jesu uniformisani, ali cekajte bre, jel to reportaza ili ne?! kao da on nije bio uniformisan k'o klinac. a da ne spominjem sto je pedofil... nije se ni o cemu ni raspitao... ma, uzas. ne mogu vise da se nerviram. :(
 
Moon Child:
New Rose:
Moon Child:
jeste li videli onu reportazu u blicu o koncertu megadetha? UZA!!!!
Ja citam samo Kurir i to uvek jucerasnji :D
Sta su napisali?
Pa, popljuvao je metalce, i to tako bezveze, one fore 'satanisti, narkomani, alkoholicari...', o bendu nije skoro pa nista ni napisao, ni o pesmama, a veci deo je pricao o nekoj lepoj devojci koja je imala probusen nos i sa kojom je razmenjivao poglede i osmehe *puke*
tekst je totalno neobjektivan i amaterski odradjen da nemam reci....
omg, call me stupid or something, ali meni se bash svideo chalanak :mrgreen:
sarkazam na kub (il' shto reche jedan iz mog odeljenja ~ na trougao :pPp) (: ma strashno... (8
Moon Child:
iiiiih bre ))))))): bedak....
i ja kazhem... ))))):
 
New Rose:
:shock: Nisam znala da nas ima dvoje na svetu!!!
Vauuuuu :D
E pa slacu ti ja Kurir na kucnu adresu, tako da ce kasniti cak 2 meseca sto je super!!! E da sam ja te srece da citam onaj od pre 2 meseca... Nego sve ode na potpalu...
Ali nikad ne stigoh do tog broja u cetvrtak ( posto je koncert bio u utorak, a trebalo bi da su napisali vec u sredu, a ja u cetvrtak bejah uskracena za zadovoljstvo... )

E bre, ma Blic nista ne valja, Kurir je zakon!
To si u pravu! Koliko gluposti napisu u Kuriru u jednoj recenici toliko ne napisu ni u celoj Zoni Sumraka :lol:
Hvala ti za Kurir ali ja za koji dan idem od kuce tako da mi slaba vajda da mi ga saljes na kucnu adrsu :cry:
 
Zahvalnice na članku.(u ime svih)
mislim da se dogovorimo treba reći samo jednu reč i iz te reči sve shvatiti.Ta reč je :"KURIR".
Ma dajte ljudi ovo treba prevesti na engleski i pustiti na neki svetski metal forum da vidi masa kako naši šabanski novinari nemaju pojma.
Toj garija bi trebao naći(zajedno sa onom lepom devojkom-šala mala) i popričati sa njegovim urednikom.
Mislim pogledaj kakve oni šabane šalju da izveštavaju sa koncerta.Danas sam gledao reportažu na metropolisu.To je bio posao,a ne ovaj blaženi polu-pedofilski-neobrazovani-i polu obrazovani čovake koji se gubi u znacima.
:lol: :lol: A šta bi tek napisao da mu je neko pokazao srednji prst :lol: :lol:
E to je dobro pitanje
 
. . .:
Flame:
:D :D
toy dolls dolaze na exit :)
mi hepi mi veri hepi!

:!: :!: pitanje :?:
jel zna mozda neko koliko su ulaznice za jedan dan? :?
Ti very ne hepi jer opni ne dolaze na exit. Neki lik je na njihovom sajtu okacio temu da sviraju na exit-u i Olga je rekao da ne sviraju. . .
Cista markentiska prevara

ne to meni raditi :cry: ja veri :cry: :shock: aaaaaaaaaaaaaaaa ma gde si to nasao? :? a?
:(
 

Back
Top