KONAK

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa osetish kad rechi treba da prestanu i pochne da radi adrenalin, a poshto si pametniji treba pre njege da osetish i udarish prvi.... jer ko prvi opali taj obichno i pobedjuje...tako i ovde na forumu, osim ako ne nalete na nekog nenadyebivog :lol:

оно паметнији попушта више не важи
све се изокренуло:D
 
a mosh i da odlozish shorku i ugovorish za drugi dan ko shto su ovde teli da me leshe neke dileje...pa ni ne odesh a posle kad sluchajno navrnesh na ugovoreno mesto lik odande te pita a komsho jel ti znash nekog marlona trazhili ga neki dziberi da ga ubiju a ti samo :flert:
 
не волим те нежне додире са мушкарцима:D

zato si na religiji, nisi na politici ... :hahaha:

mrkavelja1.jpg
 
a mosh i da odlozish shorku i ugovorish za drugi dan ko shto su ovde teli da me leshe neke dileje...pa ni ne odesh a posle kad sluchajno navrnesh na ugovoreno mesto lik odande te pita a komsho jel ti znash nekog marlona trazhili ga neki dziberi da ga ubiju a ti samo :flert:

е те уговорене шорке
ма није то то оладиш се и није ти до табачења
 
taj se koristi za vesh mashinu... das si stavio neki sa silver folijom u ulju ili makar simensov stiroflex iz plave elitne serije mozda bi je i zainteresovao.. vako samo mosh da centrifugirash glavom ko ne daj bozhe das' malo caknut :rotf:
Pa gde's ti vid'o Siemensov Stiroflex od 1F... :eek:

Ja sam i hteo ovo što može da zavrti i V8, jer posle slušanja 130dB sa po' metra ti je sasvim svejedno dal je Siemens il' je Ei-Niš.... :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top