KONAK

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
qq jadna za pravoslavca..el te ponizava ko zenu.....mislim znas kako pravoslavci su ono sovinisticke muske svinje koje nista ne rade...koji muche zene da kuvaju peru,peglaju.......ma stoka jedna balkanska......:hahaha:

Ma da.. sedi pred prodavnicom u atlet majci i pije pivo po ceo dan...:zcepanje: onda se dovuče pijan lupi šakom o sto
i tako sve krene...
 
sizife... pita me stalno simona kad imash vremena da te upozna...kazhe ocu nasamo da upoznam kapaciteta... a ne zna da si pikofarad :hahaha:
Šta bre pikofarad..... :smeker:

SC201C.jpg

Može kad god, tu sam ja, ne idem daleko... :)
 
Šta bre pikofarad..... :smeker:

SC201C.jpg

Može kad god, tu sam ja, ne idem daleko... :)

taj se koristi za vesh mashinu... das si stavio neki sa silver folijom u ulju ili makar simensov stiroflex iz plave elitne serije mozda bi je i zainteresovao.. vako samo mosh da centrifugirash glavom ko ne daj bozhe das' malo caknut :rotf:
 
ki je energija....kod kineza chi....dobar je aikido treniro sam ja.....a mogu i zene da ga treniraju komotno....

е када сам уписивао децу на кик бокс К2 реко ајде да се и матори мало извежба (због посла) и све је било добро док нису почеле спаринг вежбе.
у животу се нисам надобијао батина као тад, реко ајте ви децо само наставите ја нешто немам кондиције:hahaha:

сад сам добар у бежању а и терен добро познајем
 
е када сам уписивао децу на кик бокс К2 реко ајде да се и матори мало извежба (због посла) и све је било добро док нису почеле спаринг вежбе.
у животу се нисам надобијао батина као тад, реко ајте ви децо само наставите ја нешто немам кондиције:hahaha:

сад сам добар у бежању а и терен добро познајем

ima samo jedan potez koji treba da znash pa chak i da si suv ko saraga... to je cishcenje na iznenadjenje... pravish se jadan i bedan pridjesh dovoljno blizu i uradsih onaj pokret nogom spram njihove koji ih baci na zemlju... osim ako nisu mrcine od 120 kila :hahaha:

a kad su na zemlji onda gazish do krvi....

za one od 120+ kila tehinka ko indijana dzons ...nosih utoku i on kad se razmahne rukama ko brus li ili neo u matrixu samo ga skenjas jednim metkom :lol:
 
ima samo jedan potez koji treba da znash pa chak i da si suv ko saraga... to je cishcenje na iznenadjenje... pravish se jadan i bedan pridjesh dovoljno blizu i uradsih onaj pokret nogom spram njihove koji ih baci na zemlju... osim ako nisu mrcine od 120 kila :hahaha:

a kad su na zemlji onda gazish do krvi....

za one od 120+ kila tehinka ko indijana dzons ...nosih utoku i on kad se razmahne rukama ko brus li ili neo u matrixu samo ga skenjas jednim metkom :lol:

ја сам добро извежбао мидл кик тако да ми свеједно колико има кила:D сви падну ко покошени сем ако није онај будиста онда би применио ову другу дисциплину:D
али б. палица закон:hahaha:
 
ја сам добро извежбао мидл кик тако да ми свеједно колико има кила:D сви падну ко покошени сем ако није онај будиста онда би применио ову другу дисциплину:D
али б. палица закон:hahaha:

znao sam i ja shamar nogom ali neshto u poslednje vreme chuvam taj deo od dizanja naustrp malih skromnih nocnih zadovoljstava koja su po formi i sushtini nekako u ovo doba najisnpirativnija za shirenje magle koja pochinje da mi muti logiku :lol:
 
znao sam i ja shamar nogom ali neshto u poslednje vreme chuvam taj deo od dizanja naustrp malih skromnih nocnih zadovoljstava koja su po formi i sushtini nekako u ovo doba najisnpirativnija za shirenje magle koja pochinje da mi muti logiku :lol:

хигх кицк никако у мојим годинама, море пућ која жила:D
 
ја сам добро извежбао мидл кик тако да ми свеједно колико има кила:D сви падну ко покошени сем ако није онај будиста онда би применио ову другу дисциплину:D
али б. палица закон:hahaha:

ima jos tehnika za te od 120 kg , vidi pod judo - nezni put, sto su visi to pre popiju patos.

drugo, ja imam oko 100 kg, nemojte ljudi ...
 

на чардаку као и увек, а за нежност ено ти анђелко:D

- - - - - - - - - -

samo se dileje fizichki obrachunavaju kad numeju semantichki.. :lol:

ja to samo za onda kad ne mozhe da se izbegne....

док ти њему семантизујеш оде ти у ургентни

није то данас ко некад што је било:D
 
док ти њему семантизујеш оде ти у ургентни

није то данас ко некад што је било:D

pa osetish kad rechi treba da prestanu i pochne da radi adrenalin, a poshto si pametniji treba pre njege da osetish i udarish prvi.... jer ko prvi opali taj obichno i pobedjuje...tako i ovde na forumu, osim ako ne nalete na nekog nenadyebivog :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top