Komunisti sveta protiv nezavisnosti Kosmeta

fosilvaso:
Ovaj moj predhodni post je samo još jedan dokaz da je pero ubojitije od puške:

Da je ta 'ispravka' napravljena pre 40-50 godina, ne bi ovih godina izginulo ko zna koliko ljudi!


Дошли би са новим никовима сем ако им УДБА (југословенски КГБ) не запише ајпи адрезе и посети лично пре изкључења.
Тада би се стварно одлоговали заувек.
 
fosilvaso:
Opet je neko krivo preveo, to glasi ovako:

Na konferenciji je iz Srbije ucestvovala i "Nova Komunisticka Partija Jugoslavije"-NKPJ.Na predlog NKPJ usvojena je deklaracija protiv proglašenja AP Kosova koja bi mogla dovesti do nasilne promene granica na Balkanu,u Evropi i na celoj planeti.Istaknuto je da je Kosmet neotudjivi deo Srbije.
Ja opet ne vidim nikakvu krivicu komunista zato sto su nekome dali autonomiju.

Takodje kroz autonomiju ne vidim nikakav nacin da se dodje do nezavisnosti,jer zna se sta je autonomija,a sta drzava.

Ti si u nekoj ranijoj temi vec vise puta pokusavao da opravdas USA i EU.Tako da njihovo krsenje medjunarodnog prava u stvari ti podrzavas.Ako si ti nacionalista, ja sam Staljin...licno. :-D
 
B.A.L.:
Ja opet ne vidim nikakvu krivicu komunista zato sto su nekome dali autonomiju.

Takodje kroz autonomiju ne vidim nikakav nacin da se dodje do nezavisnosti,jer zna se sta je autonomija,a sta drzava.

Ti si u nekoj ranijoj temi vec vise puta pokusavao da opravdas USA i EU.Tako da njihovo krsenje medjunarodnog prava u stvari ti podrzavas.Ako si ti nacionalista, ja sam Staljin...licno. :-D

Б.А.Л. не прави се луд, кеве ти..... врло добро знаш шта је скот Броз урадио са аутономијама - дао им је права која не може имати аутономна област Србије, целу ствар са КиМ је тај зликовац закувао.

п.с. Искрено сам врло забринут када прочитам да је НКПЈ "против независности КиМ"... одмах ми припадне мука и мислим да ту нешто није у реду. :roll:
 
eremita:
Б.А.Л. не прави се луд, кеве ти..... врло добро знаш шта је скот Броз урадио са аутономијама - дао им је права која не може имати аутономна област Србије, целу ствар са КиМ је тај зликовац закувао.

п.с. Искрено сам врло забринут када прочитам да је НКПЈ "против независности КиМ"... одмах ми припадне мука и мислим да ту нешто није у реду. :roll:
E vidi ne kazem da je covek bezgresan.Tu pre svega mislim na dekret koji je doneo posle ll sv rata.Druga stvar je da se i Vojislav Kostunica i ostali "demokrtaski blok" zalaze za deljenje Srbije na jos vise autonomija...Sandzak,Sumadija...(kako onda to nazvati i da li i to vodi ka nezavisnosti).

Ovo u vezi NKPJ ne treba da te zabrine,jer NKPJ je staljinisticka partija i ima kriticki odnos prema Titu.Ali dogovor kucu gradi, bilo da su te partije staljinisticke titoisticke,maoisticke...

I jos nesto NKPJ postoji od ' 92 cini mi se...partija je realativno nova,tako da ne znam koliko mozes da ih povezes sa prethodnim komunistima.

http://www.skoj.co.sr
 
B.A.L.:
E vidi ne kazem da je covek bezgresan.Tu pre svega mislim na dekret koji je doneo posle ll sv rata.Druga stvar je da se i Vojislav Kostunica i ostali "demokrtaski blok" zalaze za deljenje Srbije na jos vise autonomija...Sandzak,Sumadija...(kako onda to nazvati i da li i to vodi ka nezavisnosti).

Ovo u vezi NKPJ ne treba da te zabrine,jer NKPJ je staljinisticka partija i ima kriticki odnos prema Titu.Ali dogovor kucu gradi, bilo da su te partije staljinisticke titoisticke,maoisticke...

I jos nesto NKPJ postoji od ' 92 cini mi se...partija je realativno nova,tako da ne znam koliko mozes da ih povezes sa prethodnim komunistima.

http://www.skoj.co.sr

Је л' то онај Китановић што жвалави о "радничкој класи" а он сам носи ципеле од кенгурове коже....???
 
goxy:
Zar upravo Kominterna i medjunarodni komunizam nisu proklamovali ideju samopredeljenja naroda da bi olaksali borbu u SSSr-u, i posle to koristili za vreme rezlucije Informbiroa da bi ''rovarili'' po Jugoslaviji.....Mozda je ovo pokusaj da se ispravi greska ali kasno......
Pogresno si protumacio svaki potez komunista i Informbiroa.Oni jesu za samoopredeljenje nekih naroda ali ne onih koji ce da sluze zapadnim interesimna.Pa zasto Amerika i EU ne daju Kataloniji i Baskiji nezavisnost???(oni Spaniju smatraju tamnicom nekastiljanskog naroda).

Nije poenta samo odvojiti se ili spajati se.Nego je poenta sta se krije iza toga,kakvi su ciljevi.
 
giovaniI:
i ti nam dajes "vijest" od novembra 2006?
pa nema vas komunista'ovde na krstarici nikako,..
Dobra vest zlata vredi i jikako ne zastareva.Dobro je da mogu da informisem ljude o necemu sto bi ionako pogresno protumacili u vezi komunista.

Sve sto se o komunizmu prica su uglavnom klevete i nije zgoreg ucutkati neke ljude.Tako je bolje,a ne da drobe o nekoj ideologiji o kojoj su culi samo iz kafanskih prica.
 
JMBG:
МА ЉУДИ НИСАМ ЗА ГЕНОЦИД АЛИ БИ НАД КОМУНИСТИМА РАДО ПОЧИНИО 8-)
Verujem ti...verovatno ti je predak bio neki Nedicevac ili Ljoticevac i nicim zasluzen proteran,hapsen ili streljan...
Verovatno je imao svoje radnike koji su morali da rade za bedne nadnice(i nisu smeli da mu se suprostave),da ne bi dobili packu od monarhije i kapitalisticke vlasti.

Sva sreca pa cu na ovako nesto da odgovorim video-klipom iz Atine,gde se grcki levicari bore za svoja prava...izvolite

 
bal ja te postujem , ali brate gusis sa tom levicarskom da ne kazem ''komunjarskom'' propagandom :roll: .....fasisticko brbljanje je strogo zabranjeno ali sve vise uvidjam da je podjednako opasna i ova levicarska propaganda koju ti svakodnevno produkujes u velikim kolicinama :shock: ....
 
B.A.L.:
Verujem ti...verovatno ti je predak bio neki Nedicevac ili Ljoticevac i nicim zasluzen proteran,hapsen ili streljan...
Verovatno je imao svoje radnike koji su morali da rade za bedne nadnice(i nisu smeli da mu se suprostave),da ne bi dobili packu od monarhije i kapitalisticke vlasti.

Sva sreca pa cu na ovako nesto da odgovorim video-klipom iz Atine,gde se grcki levicari bore za svoja prava...izvolite

Ма деду правог Србина комуњаре балава преварили имало дете једва 18,
али када је дете порасло сватио који су то лопови. Затирали све сто је Србско, Мачванин се требао одреци и крне славе, и Светог Саве и свега са чиме је задојен од рођења, и не бити марљив и вредан сељак и бити богат од свог рада.
Отимали су од уста његовог детета, да би наранили усташку у Загребу :twisted:
 
goxy:
bal ja te postujem , ali brate gusis sa tom levicarskom da ne kazem ''komunjarskom'' propagandom :roll: .....fasisticko brbljanje je strogo zabranjeno ali sve vise uvidjam da je podjednako opasna i ova levicarska propaganda koju ti svakodnevno produkujes u velikim kolicinama :shock: ....
Нема братац разлике и ови су фашисти, поцинили су геноцид над православним народима.
Нека ми неко каже католичку замљу у којој се примио комунизам. Дакако у Пољској и Мађарској није оне су биле колатерална штета
 
goxy:
bal ja te postujem , ali brate gusis sa tom levicarskom da ne kazem ''komunjarskom'' propagandom :roll: .....fasisticko brbljanje je strogo zabranjeno ali sve vise uvidjam da je podjednako opasna i ova levicarska propaganda koju ti svakodnevno produkujes u velikim kolicinama :shock: ....
Izvini prijatelju,tema na samom pocetku nije bila ovakvog karaktera,ali kada ti neko uleti sa ovakvim komentarom o genocidu moraju i ovakvi klipovi da se postavljaju...
 
B.A.L.:
Pogresno si protumacio svaki potez komunista i Informbiroa.Oni jesu za samoopredeljenje nekih naroda ali ne onih koji ce da sluze zapadnim interesimna.Pa zasto Amerika i EU ne daju Kataloniji i Baskiji nezavisnost???(oni Spaniju smatraju tamnicom nekastiljanskog naroda).

Nije poenta samo odvojiti se ili spajati se.Nego je poenta sta se krije iza toga,kakvi su ciljevi.
Kapiram da su ljudi koji su demonstrirali na kosovu pre par nedelja odbijajuci Ahtisarijev plan od kosovske vlasti ocenjeni kao :arrow: marxisti-lenjinisti......
svi koji se makar malo razumeju u zbivanja na Kosovu znaju sta je bio NPRK-Narodni pokret za RADNICKU REPUBLIKU KOSOVO i koliko su militantni bili.....
dakle prve teroristicke organizacije na Kosovu su bile levicarske ;) ..........
To nije ni prvi ni posledni takav scenario levice :roll: ......Ima toga dosta i u Africi, pre svega Sijera Leoneu i Kongu, kao na mnogim drugim stranama.....
 
goxy:
Kapiram da su ljudi koji su demonstrirali na kosovu pre par nedelja odbijajuci Ahtisarijev plan od kosovske vlasti ocenjeni kao :arrow: marxisti-lenjinisti......
svi koji se makar malo razumeju u zbivanja na Kosovu znaju sta je bio NPRK-Narodni pokret za RADNICKU REPUBLIKU KOSOVO i koliko su militantni bili.....
dakle prve teroristicke organizacije na Kosovu su bile levicarske ;) ..........
To nije ni prvi ni posledni takav scenario levice :roll: ......Ima toga dosta i u Africi, pre svega Sijera Leoneu i Kongu, kao na mnogim drugim stranama.....
Da vidim kada mi budes nasao koja to levicarska partija sveta ili organizacija podrzava otcepljenje ti mi javi.

Pa bas iz tog razloga je i postavljena ova tema.Da se ljudima ne bi zamazivale oci o nekakvom zlom secesionistickom opokretu unutar komunista.Sta reci kad je i Komunisticka partija Albanije prihvatila u Lisabonu deklaraciju da nema otcepljenja Kosova

A to moze lako da se proveri.
 
B.A.L.:
Sve mi to lici na onu pricu i propagandu zapadnih medija kako su Baskijci FASISTI- :roll:
A nacionalna partija Baskije saradjuje sa komunistima...(toliko o zapadnim medijima i njihovim informacijama u vezi sa kojekakvim organizacijama).

Bas tako sve je to zapadna propaganda.Kao to boze oni su protiv komunista,a hiljadu puta su sa njima pravili dil kad god su imali neku korist od toga.
 
B.A.L.:
Dobra vest zlata vredi i jikako ne zastareva.Dobro je da mogu da informisem ljude o necemu sto bi ionako pogresno protumacili u vezi komunista.

Sve sto se o komunizmu prica su uglavnom klevete i nije zgoreg ucutkati neke ljude.Tako je bolje,a ne da drobe o nekoj ideologiji o kojoj su culi samo iz kafanskih prica.
Поздрав колега. :lol: Изуо си чизме ?! :lol:
Свака подршка је добродошла. :wink:
 

Back
Top