KOMSILUK

Kada sam govorila o mom komsiluku mislila sam konkretno na ljude u mojoj zgradi.
Mislim da su se strateski raspodelili, na svakom spratu po neki pacijent(naravno svi su razliciti).
Na prvom spratu ima jedan ludi auto mehanicar koji je napravio radionucu u podrumu i pregradio ventil za vodu. Tako da ako njega nema ne mozes da zaustavis poplavu.
 
Jaooo licemeri najgori..... al ja sam na selu, pa nemam problem bacanja vode kroz prozor, jer sam u kuci.... Al ovi moji su jos gori, nema najave, samo iza ledja ''prosipaju'' sve i svasta
 
ja imam stvarno ljudi extra komshiluk ..... razvalili su mi sanduchic za postu , zatim ukrali ogledalce iz njega , ostavljaju mi smece ispred vrata ...ali uvek nekako shutnem tu kesu na sred hodnika zgrade u kojoj zivim :))))) , ispred zgrade ima 10000 opushaka od cigara .....nemaju ljudi piksle u stanovima :lol: , komshinice iznad slushaju CECINE hitove vec 2 godine unazad :)))) .....no comment !!
 
Moj komsiluk cine babe koje se i po vrucini i po mrazevima skupe i to bas ispod MOG prozora,puste neke joj-kuku pesme,i ja lepo ceo da slusam kako kasne penzije,kako ne znaju sta ce za zimnicu kako ih ne slusaju snaje i tako u beskraj. :evil: :evil: Mada ima i dobrih stvari kad baba od 70 god. pocne da komentarise Eminema... :lol:
 
ja nemam pojma ko je u mojoj zgradi...nadogradili su je i znam kao ko su al nishta vishe...ranije sam znao jer sam ko klinac visio u dvorishtu pa tachno se znalo...mnogo ih je pomrlo ovo su penzoske zgrade uvek bile...
e al kolko je to nehumano...kad strpash na isto mesto i ludog i normalnog i glupog i ovakvog i onakvog...haos...zhene koje su vrata do mene majka i ktjer...pre nekih 10tak godina zapalile svoj stan...obe zhizofrenichne na lekovima i alkoholu...zezanje bilo...sad tu zhivi lom ljudi njih mislim da ima 6...mislim da moja stara s jednom od njih popije kafu...nisam siguran...javljam im se svima al to je to...e kad je bilo bombardovanje svi su bili do super...sad nam ne preti opasnost...
 
Ne fermam puno svoje komsije. Ne znam ni imena vecini, ni ko gde zivi. Samo ono: 'Zdravo, Dobar dan' i to je to. Pogotovo izbegavam neko preterano druzenje sa njima, bas da ne bi doslo do neke od gore opisanih situacija. A zacudo, vecina njih me kao gotivi i tako ponekad moja mama departuje kolace: 'E, ovo ti je poslala ta i ta.' 8)
 
ja ne poznajem mnogo njih.... ladan nam je mentalitet..... retko kad nekoga vidim na ulici....
pravi se kao neki community cocktail party jednom-dva put godishnje i onda tako saznam da mi se komshija od preko puta odselio.....
uglavnom su jevreji.... izveshtacheno prijatni.... verujem za vecjinu da su snobovi... nikad nisam imala zamerki....
 
Trebalo bi da posetite moj komsiluk... 60% ljudi je bilo ili trenutno boravi u lazi(ziva istina)a ostalih 40% je skroz opaljeno na poz. nacin... U prizemljuima 3 babe i porodica ludaka koj ceo dan pustaju sevdalinke, na prvom spratu se slusa klasika, na drugom strogo grand, dok na mom trecem ja slusam rock, komsinica vrata do mene grand, neki novi lik preko puta metal , tako da je po ceo dan u mom komsiluku ludnica a oni koji se bune jesu na 4 spratu uglavno ex laza narod...
 
..kod mene slichno, ne poznajem komshije ustvari ne zelim uopshte da ih upoznajem ovi iznad su prsali od moje muzike par puta (baba i deda) ispod su neki novi podstanari (?) za sada cute i smrde.
Prizemlje, veshtica koja stalno trese ponjavu kroz prozor odakle je to donela nemam pojima i kad neko naidje ona toboze ide u podrum ili do sanducheta da se sretne...paaa tera decu ispred zgrade itd.,ceo zivot provodi na prozoru...mentolka.Penzioneri ZLO NAJVECE.
 
u prosloj temi nalik ovoj dosli smo do saznanja da sam ja najgri komsija kog mozes da imas ... sta vise da kazem ne mogu ja da se zalim na njih mogu samo oni na mene ...
 
ja sam iz vise navrata pisala o svojim komsijama........ ali na primer kad sam se juce vracala za klizanja u vidu sante leda..... stigla do zgrade i taman da kazem "hvala bogu" napuni me komsija grudvama.........iako je 30 godiste....... tj ima sto godina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! debil!!!! jos poceo da se pokvareno smeje.... videce on kad mu ja dovedem drustvo!!!
 
Imam neke penzionere u prizemlju koji nisu menjali ulje dok prze 1000000 god.
Tako da leti kada je lepo toplo i kada su otvoreni prozori zna poprilicno da smrdi, a kada smo kod smrada jedna zena na drugom ima macke koje osecam vrse nuzdu svuda po stanu posto kada leti otvori prozore i vrata ulazna da se rashladi to toliko smrdi da bukvalno moram da zadrzim dah od prvog do svog sprata. A ves ne mogu da susim sa te strane gde su njeni prozori jer se usmrdi.Najgora stvar u svemu tome je sto ne mogu nista da joj kazem jer je zena stvarno dobra a i volim zivotinje.
 
Heheheh dobra temica. Moj komsiluk je inace odvratan. Posto zivim u zgradi samo komsija preko puta i u stanu do mene su ok ostali namcori nikaki. A da dosadise mi penzioneri, smeta im glasna polu glasna muzika, tako da jednom recju ODVRATAN MI JE KOMSILUK... Pozdrav
 

Back
Top