Quantcast

KOMSILUK

sweetchick

Aktivan član
Poruka
1.159
moj komsiluk je super... ima dosta studenata, bas dobro raspolozenih i svi me uglavnom vole i zovu na neke zurkice koje su uvek super (jedino sto skoro uvek lazem za god da mi ne okrenu ledja)... :) u zgradi ima jos dve lude porodice, a ostatak su penzosi ali su svi ok... i vise nego ok... uvek nasmejani i zovu me na kolacice i sok... par puta sam i bila kod nekih, dobri su oni... to je moj komsiluk... studentarija je zakon! :)

pirratica

Veoma poznat
Poruka
10.151
more ja kazhem da oce.....sad su krenuli....troje pocrkalo.....sa' ce i owi.....al ce biti sahrana suuuunce ti......otpashce mi obe ruke od wenaca......
jadni matori,al tako ti je.......

zizela

Obećava
Poruka
68
U mom komsiluku je jednom zivela baba.... koja je otrovala moje 2 slatke mace, jer su joj ulazile u kucu, a da je nisu pitale... ne mogu ni dan danas to da prezalim, a baba je umrla pre 4 godine.

~Arijel~

Ističe se
Poruka
2.384
tja...dosadno mi je...pa aj da i na ovo odgovorim.........komshiluk...pa uglavnom ga cine babe i tetke, koje nam,srecom, ne dolaze na kafu....iznad mene zivi jedna glumica...neshto mi gloopo da napishem koja,e svashta od mene...ona je ok...... i jedan decko iz nemacke sa treceg sprata, izadjemo ponekad... ostali su dosadni, stalno zvone da pitaju da li je i nama nestala struja, voda, kablovska...
evo Kala laje neshto pa aj i nju da pomenem...komshinicina kuca...cini da se se osecam bezbedno pa joj oprashtam sto nam nekad zapishava ulaz u zgradu....

Zikica

Veoma poznat
Poruka
11.236
ma komsiluk k`o komsiluk...preko puta drug i njegova sestra:D, do mene u kuci Vesa budala...nisam ga vido 15 dana...uci kao covek....tu milance blizu...sad je resiJo da prestane da se zeza i da prijavi neki ispit...jasta kako da ne :lol:
i tako....ono klasika

CobRa-SiC-

Poznat
Banovan
Poruka
7.505
Paaa... ja pola svog komšiluka i neznam... a ovo štosam i kao znao sada truli pod zemljom...
Svi prodaju svoja imanja raznoraznim kosovarima... nekima iz holandije... iz izdep aterinem... kroz ulicu samo piče kamioni, bageri... i još koekave skalamerije... pa grade šestospratne kuće... i kad prođem ulicom... koda tuda prvi put u životu prolazim... sve neki levi ljudi...
Ai neznam dal ima koe kuće dase snjima moja familija nije svađala... gazila... il štasu sve radili... :roll:...

Medlin89

Zainteresovan član
Poruka
284
Pola mog komsiluka su swe stariji ljudi, swe babe i dede, i kad sam bila mala non stop su se grdili kako wristim tako ispred ulaza, a sad kad sam starija sad sam najbolje dete iz celog naselja..,a nerwiraju me..zato swaki dan pojacam muziku do daske malo da se razdrmaju..xexe

Sanja Carica

Zainteresovan član
Poruka
222
Pa moj komsiluk je ok!Ne zale se na JAKO glasnu muziku pa mi odgovaraju! :lol:
Mada ima ljudi koji me nerviraju!Ali jbg ne mogu da ih isteram,ali videcemo josh! :twisted:
Pre je bilo extra,sad su se svi extra ljudi odselili(Pametno) pa je dosada ziva!

flecapereca

Obećava
Poruka
82
zizela:
U mom komsiluku je jednom zivela baba.... koja je otrovala moje 2 slatke mace, jer su joj ulazile u kucu, a da je nisu pitale... ne mogu ni dan danas to da prezalim, a baba je umrla pre 4 godine.[/QUOTE

Imam jednog komsiju koj bi rado naskodio mojim psima i zato dok idem kroz zgradu moram uvek da strogo vodim racuna, da pazima da su psi stalno pored mene i da nista ne njuse.(to zna biti uzasno frustrirajuce )_ Jednom je uspeo da mi dohvati psa i udario ga je pendrekom ali sva sreca pas bio pametan pa podmetnuo guzicu tako da mu nije bilo nista specijalno osim sto ga je verovatno jako bolelo.
A takodje je jednom hteo rukama da ga maltretira pa je bio ujeden( ali nista specijalno samo blaga ogrebotina kao da se ogrebao na zbun), pa nas je onda tuzio sto ga je pas ujeo, najgore je sto smo morali da platimo kaznu. :?

sis

Aktivan član
Poruka
1.169
Kod mene vazi ona narodna "Celo selo shmrce belo" ukratko sve su tracare samo vode abrove . Sve samo interesuje kad dolazis iz grada ili sa kojom si devojkom . To je jedno selo na obali reke Ub sa pogledom na shumu gde mladi "idu u zivot" .

BIG PEOPLE

Poznat
Poruka
9.741
Ja mrzim moj komshiluk! Zapalila bi ih!!! :evil:
Jedni drzhe krave, drugi lude qchitje, jedan matori svako jutro u 6 pochinje da radi (brusilicom i udara chekitjem neki lim)... To je da poludish...:sad2:

Hor zhivotinja. S jedne strane ceo dan laju dzukele, onda richu krave, nekad se chuju i ovce iz daljine, a kokoshke da me bude svako jutro to vetj da ne pricham...:dash:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.