kompleksi nize vrednosti

Uglavnom ti, vidim, odgovaraju samosvesni, sa svojih pozicija, naravno.

Svestan si problema, a to znaci da si preso vec pola puta u njegovom resavanju.
Promeni nesto...kosa, odeca, novo mesto za izlazak,
i ne razmisljaj mnogo, sledi instikt:).
 
To sto si svestan da imas problem vec mnogo znaci, ali to sto, i pored toga sto znas da ga imas i sto znas "da tata nije u pravu" ne mozes sebi da pomognes, znaci da ti je potrebna strucna pomoc. Imas kinte-to znaci nije problem, cak i da nadjes nekog privatno, rekao si svima nama ovde u cemu je frka-to znaci da si i dovoljno "veliki i hrabar" da o tome pricas, i nema razloga da dalje cekas. Nova godina je pravo vreme da pocnes nesto dobro sto ce ti promeniti zivot. Samo hrabro :)
 
ma fora je u tome sto lucifer nema pare nego njegov cale ima pare,a jos je uz to i poznat.
al cale ne da i jos mu govori da je ruzan.
dalje lucifer ne zna kako da se bori protiv toga pa menja nickove.
uz to njegova enigma je i zasto prosecni momci imaju dobre ribe a on nema uopste.
i sad nas samo zamajava istim pitanjima pod razlicitim nickovima. :neutral:
 
Pa našao si gde ćeš da tražiš savet?!!!!!

Em što imaš kompleks, nego si i zbunjen, loše biraš kakvo mišljenje da uvažiš, loše proceniš ljude, loša ti je socijalna inteligencija, i kad podvučeš crtu ispada da si glup....

To ti je upravo jedna od solidnih baza na kojoj možeš da razviješ svoj stil....svaki stil je bitno da ima koren u tebi samom....."svaka krpa nadje zakrpu" mada je tačnije "za svaku krpu ima zakrpa" koju ipak treba tražiti i naći.....

Ne znam od koga očekuješ ovde dobar savet? Baš ti se čini da će devojke da "dobročinski" otkrivaju svoje sisteme , a samim tim i slabe tačke....pa da ispadnu licemerne.....
-------
Najbolji savet koji OVDE mogu da ti dam je da kupiš pribor za pecanje i odeš na reku i da naučiš da pecaš....prvo rečnu ribu, kasnije si spreman i za splavove.....
 
DeckicBg:
"ti tako odvratan pa ti nemas sanse kod nje"

i slicno. Negativno o meni.

I onda i ne pridjem i razocaram se.

I tako stalno.

A sve vreme gledam ljikove koji su 3 puta masniji, deblji, zadrigliji od mene i ruzniji kako setaju strava ribe cak i 15 puta lepse od onih kakve bi ja zeleo.
Pa reci tom ludaku od oca,da su to nejgovi geni.Sto bi Velja Ilic rekao "losa ti japija bato"
 
DeckicBg:
PRVO SRECNA SVIMA NOVA GODINA

A sada neko je pitao sta ja mislim da fali na meni, ja ne mislim da ista fali, kao ni vecina ljudi sta vise misljenje 99% ljudi je da tesko koja devojka moze da me odbije.

Ali meni je tatin film u glavi mnogo jaci.


A reci ti meni... hebe li tvoj tata nesto..? Ili ne moze vise ? Kada se tako ponasa?? Mozda kada bi sa tatom u dilu ..tebi i njemu...kazes imas lovu....pa kada bi tata produvao diznu ..mozda bi i promenio misljenje o tebi...Covece..imas 23 god. :roll: Izbaci tatin film iz glave. Od kada tatino i mamino misljenje utice na tvoj odnos sa devojkama...?? U krajnjem slucaju porazgovaraj sa tatom i lepo mu objasni da promeni film...;-)
 
kučka:
A reci ti meni... hebe li tvoj tata nesto..? Ili ne moze vise ? Kada se tako ponasa?? Mozda kada bi sa tatom u dilu ..tebi i njemu...kazes imas lovu....pa kada bi tata produvao diznu ..mozda bi i promenio misljenje o tebi...Covece..imas 23 god. :roll: Izbaci tatin film iz glave. Od kada tatino i mamino misljenje utice na tvoj odnos sa devojkama...?? U krajnjem slucaju porazgovaraj sa tatom i lepo mu objasni da promeni film...;-)


Kucko pa nemoj decka nagovarati protiv roditelja. Tata je tata pa kakav takav. :smile:
 
sinnke:
Kucko pa nemoj decka nagovarati protiv roditelja. Tata je tata pa kakav takav. :smile:

Ima dovoljno godina da moze sa svojim roditeljem da porazgovara o svemu pa i o medjusobnim odnosima.To nije nagovaranje protiv roditelja. To sto mu je tata takav kakav je ocigledno njemu pravi problem i to ne od skoro..imaju oni problema bice poodavno.U cemu je problem objasniti svome tati da je on odrastao covek i da tata treba da gleda svoja posla kada je u ovom slucaju njegov sexualni zivot u pitanju.
 
kučka:
Ima dovoljno godina da moze sa svojim roditeljem da porazgovara o svemu pa i o medjusobnim odnosima.To nije nagovaranje protiv roditelja. To sto mu je tata takav kakav je ocigledno njemu pravi problem i to ne od skoro..imaju oni problema bice poodavno.U cemu je problem objasniti svome tati da je on odrastao covek i da tata treba da gleda svoja posla kada je u ovom slucaju njegov sexualni zivot u pitanju.


Da pa ce mu tata reci ako si odrastao uzmi svoje stvari i idi od kuce i dokazi svoje odrastanje. Svakakvih roditelja ima. Nisu svi isti. U ovoj lopovskoj drzavi svi smo mi pomalo neodrasli samo sto niko ne priznaje.
Ko je stvorio sve sam u zivotu, moj **** nema nista od te price.
 
sinnke:
Da pa ce mu tata reci ako si odrastao uzmi svoje stvari i idi od kuce i dokazi svoje odrastanje. Svakakvih roditelja ima. Nisu svi isti. U ovoj lopovskoj drzavi svi smo mi pomalo neodrasli samo sto niko ne priznaje.
Ko je stvorio sve sam u zivotu, moj **** nema nista od te price.

Iskreno.. o cemu ti pricas? Zarad cega treba da nastavi da zivi sa nametnutim kompleksima...u krajnjem slucaju neka odraste ako nije...ili mu nema pomoci...
 
kučka:
Iskreno.. o cemu ti pricas? Zarad cega treba da nastavi da zivi sa nametnutim kompleksima...u krajnjem slucaju neka odraste ako nije...ili mu nema pomoci...


Ako zivi sa svojim ocem a ovaj mu sere a pri tome kod njega je u stanu tesko da ce se izboriti za svoje. Jedino sto mu preostaje da ocu nista ne govori i sto manje ima s njim kontakta. A on uopste nema komplekse nego ga otac yebe.
To ti je ko u vojsci. Sto puta oces oterati sve u qurac ali znas da nemas kud. Ja i jesam yebo majku svima ali tek 6 dana pred skidanje ali sam imao i jake argumente pa mi niko nije mogao nista.
 
sinnke:
Ako zivi sa svojim ocem a ovaj mu sere a pri tome kod njega je u stanu tesko da ce se izboriti za svoje. Jedino sto mu preostaje da ocu nista ne govori i sto manje ima s njim kontakta. A on uopste nema komplekse nego ga otac yebe.
To ti je ko u vojsci. Sto puta oces oterati sve u qurac ali znas da nemas kud. Ja i jesam yebo majku svima ali tek 6 dana pred skidanje ali sam imao i jake argumente pa mi niko nije mogao nista.

Ako nema resenje ili alternativu onda neka cuti i trpi..drugog resenja nema..a i ti si bio hahaha lukav ..samo 6 dana pre skidanja.Shto nisi od prvog dana.. ustvari on bi iz ovoga mogao i da izvuce pouku.. i sebi organizuje zivot paralelan sa suzivotom u kuci sa ocem..ako nije u stanju da se potpuno odvoji od svega..MIslim da je osnov svega da znas sam sa sobom sta hoces...ja sam na primer to znala od svoje dvadesete godine..
 
kučka:
Ako nema resenje ili alternativu onda neka cuti i trpi..drugog resenja nema..a i ti si bio hahaha lukav ..samo 6 dana pre skidanja.Shto nisi od prvog dana.. ustvari on bi iz ovoga mogao i da izvuce pouku.. i sebi organizuje zivot paralelan sa suzivotom u kuci sa ocem..ako nije u stanju da se potpuno odvoji od svega..MIslim da je osnov svega da znas sam sa sobom sta hoces...ja sam na primer to znala od svoje dvadesete godine..


To sto sam napravio 6 dana pre skidanja je bilo zato sto od prvog dana nije bilo problema a i to sto sam napravio je zato sto sam vise pomagao svom prijatelju koji je bio klinac tada, nego sto sam ja bio u problemu. Meni niko nije ni mogao nista jer su znali da bi ja za te stvari uzeo pusku iz oruzarnice i sve ih pokokao ko bi me dirao. Jer ako ne mozes sebe braniti kako ces sutra drzavu. Logicno. I to sam i napisao u izvestaju.

I nije mi jasno o kakvom paralelnom zivotu pricas? Ti mozda jesi znala sta hoces od 20-te ali pitao bi te da si imala takav problem.

Jesi imala tako jaku platu da kad odes od kuce da si podmiris sve troskove? Ne verujem.
I pazi jednu stvar tu kad odes nema plakanja i vratis se nazad zato sto si se zasro. Takav otac ga vise ne bi primio.
Neke stvari u zivotu treba dobro promisliti pre nego sto krenes u akciju.
Samo po tvojoj prici vidim da nisi bila u takvoj situaciji i logicno je da dajes takve odgovore.
 
sinnke:
Da pa ce mu tata reci ako si odrastao uzmi svoje stvari i idi od kuce i dokazi svoje odrastanje. Svakakvih roditelja ima. Nisu svi isti. U ovoj lopovskoj drzavi svi smo mi pomalo neodrasli samo sto niko ne priznaje.
Ko je stvorio sve sam u zivotu, moj **** nema nista od te price.


Па фала Богу. Кад неко има 23 и ТРЕБА да буде способан да ''докаже своје одрастање''!
 
Hellen:
Па фала Богу. Кад неко има 23 и ТРЕБА да буде способан да ''докаже своје одрастање''!


Ma kome treba dokazivati. Sta laprdas? To nije odkazivanje. Nisu to tako bezazlene situacije.
Nego si ti kompleksasica pa ti stalno treba neko dokazivanje. koja kokos

Decko ima problem da se odvoji od kuce a pri tom ima lopovsku drzavu u kojoj ima platu 150 eura a samo stan bi trebao platiti 250 eura.

Idi u kuhinju i spremaj veceru a pametne stvari ostavi pametnim ljudima.
 
sinnke:
Samo po tvojoj prici vidim da nisi bila u takvoj situaciji i logicno je da dajes takve odgovore.

Tacno.Ja sam odrasla u harmonicnoj porodici ali sam vaspitana tako da sam odrasla na vreme.. u svakom slucaju rekoh i stojim iza toga da on ima 23 god i da je odavno trebao da odraste i to uostalom i dokaze kako sebi tako i svom ocu ...tada ne bi morao da odlazi od kuce naprimer ..
 
Ne mogu da verujem da cu se u ovom slucaju sloziti sa sinketom. Ima svakakvih roditelja, i bas poznajem primer decka kome je rodjena majka rekla ako ne postupi onako kako ona kaze da moze da kupi svoje stvari i da se seli. A decko je bas bio ostao bez posla, nasao nesto u nekoj kladionici gde je jedva zaradjivao neku sitnicu te definitivno nije bio u mogucnosti da na takav ultimatum odgovori odlaskom iz kuce. Jedno je znati sta zelis a drugo je biti u mogucnosti da to i ostvaris.
 
kučka:
Tacno.Ja sam odrasla u harmonicnoj porodici ali sam vaspitana tako da sam odrasla na vreme.. u svakom slucaju rekoh i stojim iza toga da on ima 23 god i da je odavno trebao da odraste i to uostalom i dokaze kako sebi tako i svom ocu ...tada ne bi morao da odlazi od kuce naprimer ..


Ama zeno jesi ti luda??? Pa zar ne vidis s kojim on idiotom zivi. Sta mislis da bi takvom nesto dokazao? Ne bi, odmah cu ti odgovorit, jer takav otac je qrvin sin i retke su takve pic-ke koje mogu roditi takvog idiota i izopacenog bolesnika. Meni nije jasno zar ti ne znas da ima ljudi kojima rec i razgovor ne pomaze.

On bi po svemu se trebao od takvoga odseliti i to sto pre, ali zivljenje u fasisticko-lopovskoj drzavi mu to ne dozvoljava i zato u toj celoj prici mora naci nacin kako da to prezivi sto bezbolnije.

Jao ne verujem ja sam mislio da ste vi zene s foruma malo zrelije i svesnije, ali sam se zayebo.
 
Nina2:
Ne mogu da verujem da cu se u ovom slucaju sloziti sa sinketom. Ima svakakvih roditelja, i bas poznajem primer decka kome je rodjena majka rekla ako ne postupi onako kako ona kaze da moze da kupi svoje stvari i da se seli. A decko je bas bio ostao bez posla, nasao nesto u nekoj kladionici gde je jedva zaradjivao neku sitnicu te definitivno nije bio u mogucnosti da na takav ultimatum odgovori odlaskom iz kuce. Jedno je znati sta zelis a drugo je biti u mogucnosti da to i ostvaris.


Ti to samo razumes zato sto zivis u Slo. A ove tu ne razumeju jer sve zivo im roditelji ostave. I pomazu im dok su god zivi.

Da sam ja tako razmisljao odavno bi crko negde, nego te skromnost i kalkulacija izvuku iz sranja. Zato ja i kazem da me nijedna ne zasluzuje, jer kad prozivi to sto i ja onda mi moze parirati.
 
Паметни човече,

Извињавам се што сам комплексашица и кокош која лапрда, али оно што сам ставила под знаке навода (''да докаже своје одрастање'') су речи извесног Синкета, њега сам цитирала, према томе, обрати се њему и реагуј на његово лапрдање.

Дечко нема проблем да се одвоји од куће, колико сам схватила овако глупа, него да избаци очеве речи из главе и да се ослободи несигурности. Није реч о финансијском, него о психичком проблему.

Иначе, вечера је одавно готова....
 
Hellen:
Паметни човече,

Извињавам се што сам комплексашица и кокош која лапрда, али оно што сам ставила под знаке навода (''да докаже своје одрастање'') су речи извесног Синкета, њега сам цитирала, према томе, обрати се њему и реагуј на његово лапрдање.

Дечко нема проблем да се одвоји од куће, колико сам схватила овако глупа, него да избаци очеве речи из главе и да се ослободи несигурности. Није реч о финансијском, него о психичком проблему.

Иначе, вечера је одавно готова....


Prvo mi nije jasno kako mozes o ozbiljnoj stvari gluparati ko neka nezrela klinka. I ja sam na dokazivanje mislio da se pred ocem dokaze (njegovom ocu treba dokaz a ne njemu, on od toga nema nista i da se pred bilo kim dokazuje a ne pred takvim smradom) a ti da si pametna bi provalila izmedju redova.

I shvati decko nema psihicki problem jer da ga ima ne bi ni znao to. Ma sta ti ja uopste objasnjavam. imaj svoje misljenje i yebe mi se.
 
sinnke:
Prvo mi nije jasno kako mozes o ozbiljnoj stvari gluparati ko neka nezrela klinka. I ja sam na dokazivanje mislio da se pred ocem dokaze (njegovom ocu treba dokaz a ne njemu, on od toga nema nista i da se pred bilo kim dokazuje a ne pred takvim smradom) a ti da si pametna bi provalila izmedju redova.

I shvati decko nema psihicki problem jer da ga ima ne bi ni znao to. Ma sta ti ja uopste objasnjavam. imaj svoje misljenje i yebe mi se.

Hajde procitaj njegov pocetni post.Kao i onaj gde kaze da mu je tatin film stalno u glavi..Sinnkeeee... Hellen je u pravu.. i slazem se sa njom da treba da dokaze da je odrastao i to sam i rekla, a da li ce od toga imati nesto ili nece..imace pred sobom.Ako nista drugo bice muskarac.sto ne podrazumeva i odlazak iz kuce..To sto imas svoje misljenje je ok ali to ne znaci da misljenje drugih nije u redu..Usput..odrastannje je nesto drugo.. neko moze da ima i 1000 evr. platu u ovom drustvu kako ti kazes, da ode iz roditeljske kuce od oca skota ..pa da opet NE ili NIKADA ne odraste....Pod odrastanjem se podrazumeva i vaspitanje tj. kultura komuniciranja sa drugim ljudima...
 

Back
Top