Kolumbo

збуњен

Aktivan član
Poruka
1.061
Da je bio Kolumbo ozenjen da li bi otkrio Ameriku ?

Mislim bolje bi bilo da je bio ozenjen jer ne bi ga pustila da se vucara po svetu. Znaci zena i brak su kontrolni sistemi.
 
Bi, samo bi mu zenu nocima zabavljao neko drugi.. A i danju verovatno..
Moguce da bi imao vise dece pre nego sto je krenuo, moguce crncici. Mislim, to samo zapleta radi jer je neizvodljivo..
 
Da je bio Kolumbo ozenjen da li bi otkrio Ameriku ?

Mislim bolje bi bilo da je bio ozenjen jer ne bi ga pustila da se vucara po svetu. Znaci zena i brak su kontrolni sistemi.

Колумбо је био ожењен али му је жена умрла...
Након тога је имао неколико љубавница...
Чак је с једном јавно живео...
А и да је био ожењен кад је кренуо на пут...
У то време се жене нису ништа питале...
 
Колумбо је био ожењен али му је жена умрла...
Након тога је имао неколико љубавница...
Чак је с једном јавно живео...
А и да је био ожењен кад је кренуо на пут...
У то време се жене нису ништа питале...

eto ti sad sahrani jednom recenicom citav zenski rod :sad2:
i sta ako podignu pobunu sad? :evil:
 
Колумбо је био ожењен али му је жена умрла...
Након тога је имао неколико љубавница...
Чак је с једном јавно живео...
А и да је био ожењен кад је кренуо на пут...
У то време се жене нису ништа питале...


Znaci nista vise necemo otkriti jer se zene pitaju ? :eek:
 
Kolumbo nije otkrio Ameriku, čak je mislio da je otkrio Indiju...Vikinzi su zapravo prvi preko Grenlanda stupili na tlo tzv.Amerike, a da nije on neko bi drugi u to doba otvorio Evropskim kriminalcima ( čak su ih i puštali iz zatvora ako bi željeli otići u Novi svijet) put destrukciji, pljački, genocidu nad tehnološki manje razvijenim narodima; jednostavno bilo je vrijeme i uslova da se krene na takav put...njemu je to samo prvom uspjelo....oslanjao se na vjetrove...kao..da neko još ne bi imao neku ideju....
 
Kolumbo nije otkrio Ameriku, čak je mislio da je otkrio Indiju...Vikinzi su zapravo prvi preko Grenlanda stupili na tlo tzv.Amerike, a da nije on neko bi drugi u to doba otvorio Evropskim kriminalcima ( čak su ih i puštali iz zatvora ako bi željeli otići u Novi svijet) put destrukciji, pljački, genocidu nad tehnološki manje razvijenim narodima; jednostavno bilo je vrijeme i uslova da se krene na takav put...njemu je to samo prvom uspjelo....oslanjao se na vjetrove...kao..da neko još ne bi imao neku ideju....

Sto si ti pametna. Niti je doplovio do Indije niti je otkrio Ameriku. Doplovio je do njenih obala.
 
Da je bio Kolumbo ozenjen da li bi otkrio Ameriku ?

Mislim bolje bi bilo da je bio ozenjen jer ne bi ga pustila da se vucara po svetu. Znaci zena i brak su kontrolni sistemi.

Utadio je to zbog ljubavnice, zbog one plavooke, kraljice Izabele. I Kolumbo je bio plavook, a uz to i pirgav, i pravi krkan, ko nabildovan, tako da... Petljancija... :mrgreen: A zbog te njihove kres šeme naјеbaše sirota braća Indiosi...:sad2:
 
Eh ko zna sta bi Kolumbo sve uradio i sta je radio?:think:
Mozda bi znali vise kada bi neko pronasao njegov originalni dnevnik sa prvog putovanja do Amerike koji se davno izgubio,a kopija koju su mu izradili u Spaniji nije sadrzala mnoge stvari iz originala.
 

Back
Top