Koliko za paljenje džamije?

Када би Христос дао да у Србији НЕ ПОСТОЈИ ни једна сатанина ђавомоља - ЏАМИЈА, бољи би дани били на видику.

Овако, од самог гледања тих сатанских зборишта и слушања демонског арлаукања хоџа, диже се коса на глави сваком правом Србину.
 
Данас сам слушао Зукорлића који опет понавља да не поштује химну и заставу Србије.
И, наравно, не одговара због своје изјаве..

Smeta ti kada Zukorlić ne poštuje himnu i zastavu Srbije i to je sa stanovišta nekoga ko voli Srbiju razumljivo.

No, ima i onih koji vole Bosnu i Hercegovinu, njenu zastavu i njenu himnu. Milorad Dodik ne poštuje himnu, a jednom je prilikom bacio i državnu zastavu.

Da li ćeš ti po istoj mjeri po kojoj osuđuješ Zukorlića, osuditi i postupke Milorada Dodika?
 
Smeta ti kada Zukorlić ne poštuje himnu i zastavu Srbije i to je sa stanovišta nekoga ko voli Srbiju razumljivo.

No, ima i onih koji vole Bosnu i Hercegovinu, njenu zastavu i njenu himnu. Milorad Dodik ne poštuje himnu, a jednom je prilikom bacio i državnu zastavu.

Da li ćeš ti po istoj mjeri po kojoj osuđuješ Zukorlića, osuditi i postupke Milorada Dodika?

Milorad Dodik ima himnu i zastavu, a sad shto neko na silu tjera da se zhivi u "propalom braku" to je druga pricha
 
Smeta ti kada Zukorlić ne poštuje himnu i zastavu Srbije i to je sa stanovišta nekoga ko voli Srbiju razumljivo.

No, ima i onih koji vole Bosnu i Hercegovinu, njenu zastavu i njenu himnu. Milorad Dodik ne poštuje himnu, a jednom je prilikom bacio i državnu zastavu.

Da li ćeš ti po istoj mjeri po kojoj osuđuješ Zukorlića, osuditi i postupke Milorada Dodika?

Ma Bosna nije drzava tako da nema veze s mozgom tvoje poredjenje. Bosna je nakaradni frankenstajn ciji "entiteti" po dejtonskom sporazumu imaju prakticno sva obelezja drzave.
 
Smeta ti kada Zukorlić ne poštuje himnu i zastavu Srbije i to je sa stanovišta nekoga ko voli Srbiju razumljivo.

No, ima i onih koji vole Bosnu i Hercegovinu, njenu zastavu i njenu himnu. Milorad Dodik ne poštuje himnu, a jednom je prilikom bacio i državnu zastavu.

Da li ćeš ti po istoj mjeri po kojoj osuđuješ Zukorlića, osuditi i postupke Milorada Dodika?

Ама нека Зукорлић иде у своју Џамахирију,
па нека поштује шта год хоће !!!!

У Србији се мора поштовати Устав и Закони !!!!!

:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
 
pa chekaj u bosni se to i deshavalo a sad shto vi muslimani iz srbije jeste osetili istu zhelju ali ste znali da che da dobijete po ......

gazije nema pravde i kad nema pravde narod je sam stvara snaga jachega....

u sandzaku che da dodje do s*anja i tad tebe ovde netje biti jer si zauzet pravljenjem molotof-coctaila

uopshte da ti kazhem ovamo svaki srbin koji zalazi po kafitjima i kafanama srpskim kazhe da su muslimani sa sndzaka tolko grozni..... prichaju:

ebote sjede piju pitje i trazhe kavgu, na vratima ih odmah razoruzhamo a on okretje stolicu lomi noge i hotje da ti vadi dushu.

mnoge gazde vishe sandzaklijama nedaju u kafitje "zabrana"



Ovakvo pisanje je nista drigo no pisanje po srpskom jeziku, a ti pricas o srpstvu, e nemoj molim te.
 
Himna "Bože pravde" je odavno u RS-u ukinuta.

I vi tjerate Albance da žive s vama u propalom braku. Ne bi rado s vama ni Mađari, ali eto...

da se razumemo razlika izmedju srbina i muslimana jeste da Srbin voli i poshtuje svoje shto znachi ja i dalje pjevam Bozhe Pravde a ti si sine sve jesi samo nisi Srbin chitala sam tvoje postove na pdf-u politika ili si dete meshanog braka ili si musliman koji na taj nachin zaebava Srbe na forumu!

Nece meni zeleno sarajvo retji da ja trebam voljeti zastavu sa zvezdicama ili ti himnu!

nemam ni pojma koja je to himna nikad chula
 
Zato je Srbija država i po.

Ne znate kolika vam je površina, da li je Kosovo dio Srbije ili nije. Ne znate broj stanovnika vaše države jer opet to čudno Kosovo pravi u tom domenu probleme. Status Vojvodine je totalno nepoznat, ne zna se je li to kanton, pokrajina, autonomna regija, država u državi. Regionalisti u Vojvodini jaki, regionalisti u Sandžaku jaki, na Kosovu ljude boli džon za vama...

...

Ne kažem ja da je BiH do kraja rješena država, ali Srbija je po tom pitanju daleko od nečega što bi trebao biti pojam uređenosti države.

Дечак, за ово мора

Директно поништаваш Устав Републике Србије у коме је јасно дефинисан статус Аутономних покрајина !!!!

:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Ама нека Зукорлић иде у своју Џамахирију,
па нека поштује шта год хоће !!!!

У Србији се мора поштовати Устав и Закони !!!!!

:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:



Da, kao sto i svi Srbi postuju ustav i zakon? To i jeste problem, jer takvi kao sto je Zukorlic, vide da ni Srbi ne postuju sopstveni Ustav i zakone, pa normalno je da se pocne *urc***. Samo sto ti to neces ili ne mozes da shvatis.
 
Poslednja izmena:
Smeta ti kada Zukorlić ne poštuje himnu i zastavu Srbije i to je sa stanovišta nekoga ko voli Srbiju razumljivo.

No, ima i onih koji vole Bosnu i Hercegovinu, njenu zastavu i njenu himnu. Milorad Dodik ne poštuje himnu, a jednom je prilikom bacio i državnu zastavu.

Da li ćeš ti po istoj mjeri po kojoj osuđuješ Zukorlića, osuditi i postupke Milorada Dodika?

Dodik nije bacio srpsku zastavu.Dodik je u Republici Srpskoj.Zukorlic je u Srbiji.Ako mu se ne svidja nek ide u Tursku pa nek sere.
 
Zato je Srbija država i po.

Ne znate kolika vam je površina, da li je Kosovo dio Srbije ili nije. Ne znate broj stanovnika vaše države jer opet to čudno Kosovo pravi u tom domenu probleme. Status Vojvodine je totalno nepoznat, ne zna se je li to kanton, pokrajina, autonomna regija, država u državi. Regionalisti u Vojvodini jaki, regionalisti u Sandžaku jaki, na Kosovu ljude boli džon za vama...

...

Ne kažem ja da je BiH do kraja rješena država, ali Srbija je po tom pitanju daleko od nečega što bi trebao biti pojam uređenosti države.

BiH je drzava koliko i Gruzija ,Haris ima jednu zeljicu,da ima unitarnu bosnu,a izgubice i mh federaciju za par godina.
Vi ste tamo veliki komicari. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
izvini al sa tobom nemam namjeru da tipkam imash tupav nick a nisam te neshto zapazila shto znachi josh si neusortirani diskutant, treba da znash da ja rasporedjujem diskutante u dva sepeta na jednom pishe "valja" a na drugom pishe "ne valja"

strpi se malo
:per:



Stavi me odmah u grupu "ne valja", sve drugo sebi ne bih oprostio.

Ko "brani" nas Srbe, nije ni cudo sto smo stigli do provalije.

PS. Moj nick je tupav? :hahaha::hahaha::hahaha::mrgreen::rotf::zper::per::rotf:
 
Stavi me odmah u grupu "ne valja", sve drugo sebi ne bih oprostio.

Ko "brani nas Srbe, nije ni cudo sto smo stigli do provalije.

PS. Moj nick je tupav? :hahaha::hahaha::hahaha::mrgreen::rotf::zper::per::rotf:

Odveli su vas do provalije osobe za koje si glasao i odvelo te do provalije pljuFanje po svomE,

mrcino odveli su te demokrati i njihova politika koja djeli srbe na valja i ne valja a to nikad niti u jednoj drzhavi nije uspjevalo!

ovo je strahota shta ja sve moram da prochitam
 
Odveli su vas do provalije osobe za koje si glasao i odvelo te do provalije pljuFanje po svomE,

mrcino odveli su te demokrati i njihova politika koja djeli srbe na valja i ne valja a to nikad niti u jednoj drzhavi nije uspjevalo!

ovo je strahota shta ja sve moram da prochitam

Грађани првог и другог реда, затим њихови гласачи су образовани :hahaha:
затим они који не гласају за Боту су фашисти, Борис је леп противници су ружни, Демократе су кул а оно су силе мрака(Ивица је кул).....
Ко је ту наиван а ко размишља својом главом а не главом познатих који за неке паре рекламирају драгу нам институцију и његову клику,,,
 

Back
Top