Koliko vam je jaka masina?

Cuje se govor,ali veoma tiho,svi ostali efekti se lepo cuju,zvucna je neki krs od realteka stara 4-5 godine ploca...mada mislim da nije do zvucne jer u xp-u lepo radi.
Driveri...driveri,sad cu da potrazim nove drivere jer sedmica sama instalira drivere,a nije mi palo napamet da ih proverim.
Mada uskoro planiram novu zvucnu...neku od neintegrisanih modela.
 
A on ima lepe karakteristike i extra dizajn...nego sto mu ova nozica dosta tanka...jel dobro stabilan.

Monitor je extra, kvalitet slike, dizajn, hdmi... Sto se tice stabilnost ok je skroz kao i svaki drugi monitor, nozica samo deluje tanko na slikama u prirodi je ok. E da, monitor ima i zvucnike ali su ono 5w samo da posluze ako se zasebni zvucnici pokvare pa da se ima nesto dok ne ulete novi :) Ali to i nije neka mana, vecina ih i nema.
 
Zavisi od takta, latencija...

Bilo bi dobro da pogledas kog je proizvodjaca modul u tvojoj masini i da nadjes isti takav.

Obicno nema problema, al ume da se desi da su moduli razlicitih proizvodjaca nekompatibilni...

Ja sam 1066mhz 8 gb rama platio 100E, ali preko veze, mada to nije bilo tako skoro.

Mislim da 2gb mozes da uzmes za pedesetak evra.

EDIT: moja greska, prodao sam stare module za 50, tako da me je izaslo oko 150E
 
Poslednja izmena:
Zavisi od takta, latencija...

Bilo bi dobro da pogledas kog je proizvodjaca modul u tvojoj masini i da nadjes isti takav.

Obicno nema problema, al ume da se desi da su moduli razlicitih proizvodjaca nekompatibilni...

Ja sam 1066mhz 8 gb rama platio 100E, ali preko veze, mada to nije bilo tako skoro.

Mislim da 2gb mozes da uzmes za pedesetak evra.

EDIT: moja greska, prodao sam stare module za 50, tako da me je izaslo oko 150E

Nije mi jasno sta ce ti 8 GB RAM memorije.Dzaba ti kad ti verovatno koristis maximum 3.
 
Alienware Area-51
Processor
: Intel® Core™ 2 Duo E8500 3.16GHz 6MB Cache 1333MHz FSB
Alienware P2 Chassis : Alienware® P2 Chassis - Conspiracy Blue
Processor Cooling : Alienware® High-Performance Liquid Cooling
Power Supply: 750 Watt Alienware® Approved Multi-GPU Power Supply
Graphics Processor : Dual Graphics Cards - Dual 512MB NVIDIA® GeForce™ 9800 GT
Memory: 4GB Dual Channel DDR3 SDRAM at 1066MHz - 2 x 2048MB
Motherboard: Alienware® Approved NVIDIA nForce 790i Ultra SLI
Includes PCI-Express 2.0, DDR3 Memory, and Support for Intel 1600 FSB
System Drive: Extreme Performance (RAID 0) - 500GB SATA 3Gb/s 7200 RPM (2 x 250GB)

Tastatura: Logitech G15
Mish: Razer Mamba
Monitor: Samsung SyncMaster 24"

Komp je 3 godine star,jedino sam dodao novi hard disk Corsair SSD od 120GB da bi mi se sistem brze podizao,daleko brzi od ovih obicnih harddiskova.
 
Poslednja izmena:

Back
Top