Quantcast

Koliko vam je jaka masina?

reciklaza

Primećen član
Poruka
927
Cuje se govor,ali veoma tiho,svi ostali efekti se lepo cuju,zvucna je neki krs od realteka stara 4-5 godine ploca...mada mislim da nije do zvucne jer u xp-u lepo radi.
Driveri...driveri,sad cu da potrazim nove drivere jer sedmica sama instalira drivere,a nije mi palo napamet da ih proverim.
Mada uskoro planiram novu zvucnu...neku od neintegrisanih modela.

Edward

Primećen član
Poruka
964
A on ima lepe karakteristike i extra dizajn...nego sto mu ova nozica dosta tanka...jel dobro stabilan.

Monitor je extra, kvalitet slike, dizajn, hdmi... Sto se tice stabilnost ok je skroz kao i svaki drugi monitor, nozica samo deluje tanko na slikama u prirodi je ok. E da, monitor ima i zvucnike ali su ono 5w samo da posluze ako se zasebni zvucnici pokvare pa da se ima nesto dok ne ulete novi :) Ali to i nije neka mana, vecina ih i nema.

nikola167

Primećen član
Poruka
745
Zavisi od takta, latencija...

Bilo bi dobro da pogledas kog je proizvodjaca modul u tvojoj masini i da nadjes isti takav.

Obicno nema problema, al ume da se desi da su moduli razlicitih proizvodjaca nekompatibilni...

Ja sam 1066mhz 8 gb rama platio 100E, ali preko veze, mada to nije bilo tako skoro.

Mislim da 2gb mozes da uzmes za pedesetak evra.

EDIT: moja greska, prodao sam stare module za 50, tako da me je izaslo oko 150E

Poslednja izmena:

John Marston

Domaćin
Poruka
3.718
Zavisi od takta, latencija...

Bilo bi dobro da pogledas kog je proizvodjaca modul u tvojoj masini i da nadjes isti takav.

Obicno nema problema, al ume da se desi da su moduli razlicitih proizvodjaca nekompatibilni...

Ja sam 1066mhz 8 gb rama platio 100E, ali preko veze, mada to nije bilo tako skoro.

Mislim da 2gb mozes da uzmes za pedesetak evra.

EDIT: moja greska, prodao sam stare module za 50, tako da me je izaslo oko 150E

Nije mi jasno sta ce ti 8 GB RAM memorije.Dzaba ti kad ti verovatno koristis maximum 3.

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.743
Alienware Area-51
Processor
: Intel® Core™ 2 Duo E8500 3.16GHz 6MB Cache 1333MHz FSB
Alienware P2 Chassis : Alienware® P2 Chassis - Conspiracy Blue
Processor Cooling : Alienware® High-Performance Liquid Cooling
Power Supply: 750 Watt Alienware® Approved Multi-GPU Power Supply
Graphics Processor : Dual Graphics Cards - Dual 512MB NVIDIA® GeForce™ 9800 GT
Memory: 4GB Dual Channel DDR3 SDRAM at 1066MHz - 2 x 2048MB
Motherboard: Alienware® Approved NVIDIA nForce 790i Ultra SLI
Includes PCI-Express 2.0, DDR3 Memory, and Support for Intel 1600 FSB
System Drive: Extreme Performance (RAID 0) - 500GB SATA 3Gb/s 7200 RPM (2 x 250GB)

Tastatura: Logitech G15
Mish: Razer Mamba
Monitor: Samsung SyncMaster 24"

Komp je 3 godine star,jedino sam dodao novi hard disk Corsair SSD od 120GB da bi mi se sistem brze podizao,daleko brzi od ovih obicnih harddiskova.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.