koliko ste bile sa njim...

Први пут - неколико дана (на мору, ко Анђелка :hahaha:). Јесам била заљубљена, наравно, био је леп као Аполон, и страшно ме је привлачио... Пре њега била сам много заљубљенија у неке друге момке, али нисам осећала неку посебну жељу за сексом. Е, он је пробудио моју сексуалност, и пожелела сам то, осетила да сам спремна и довољно зрела (имала сам 18 и по)...:)

Е сад, пошто је то испало некако половично..:confused::lol:.....други пут је било неколико месеци касније, са другим, после два месеца забављања. Јесам била заљубљена, али сам га заволела тек касније и остали смо у вези три и по године. :)

У сваком случају, оба пута сам то урадила због секса, зато што сам пожелела секс, не због неке љууубави нити због њега. :)

Ček, ček, jesi li se ti to 2x profurala kao nevina... mislim 2x polovično = celo! :per:
 
3x :rumenko:


Мислим, трипут ми је био ''први пут''. :rumenko: ...Али, ту моју исповест већ и виртуелни форумски врапци знају...:mrgreen::lol:

:hahaha: e ja nisam znala :rumenko:
A posebno mi je smešno što sam i ja par meseci imala status ''polovnjača'' u smislu ne znam jesam li ili nisam (al sreća, sve je bilo sa istim dečkom)
Šta ćeš, kad oboje nemamo pojma šta radimo :mrgreen:
 
Imala sam 18, u vezi bili mesec ipo, a družili se pre toga 2 duuuge i teške godine jer smo se sviđali jedno drugom, ali je bio malo opaljen, pa nisam bila sigurna da li hoću ili neću. Ali sam sve vreme druženja znala da ću sa njim izgubiti nevinost. :)
Zabavljali se 3.5 godine, najveća ljubav i najteži rastanak...
 
pre nego sto ste izgubile nevinost?
Koliko je trajala vasa veza pre nego sto ste izgubile nevinost?
jeste li bile zaljubljene,ili ste vise zelele da i to "odradite"?
Mislim da je taj prvi put za ženske presudan. Zavisi ako je za taj prvi put zaljubljenost bila podrazumevana, i posle će tako iskati. A, ako se čekao neko samo da se to 'odradi', pa da se fura dalje, tako će se i posle slobodnije upuštati u te odnose
 
women.jpg
 

Back
Top